Prieteni Pescari

LAC ACRILIC ECOLOGIC

Sâmbătă 25 Noiembrie 2017, 07:41:26 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îți creezi un cont.
Ai pierdut sau nu ai primit emailul care conține codul de activare al contului?
Noutăți: Vrei sa devii membru al Asociatiei Prieteni Pescari ... detalii

Pagina principală   Caută Calendar Creează un cont  
Pagini: 1 2 [3] 4 5   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: LAC ACRILIC ECOLOGIC  (Citit de 40761 ori)
0 Utilizatori și 1 Vizitator pe acest subiect.
gene3004
Biban
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: iasi

« Răspunde #40 : Marți 13 Mai 2008, 09:18:38 »

Citat
Pai si mie imi trebuie o cutie! Daca as fi renuntat, scriam foarte clar treaba asta. Daca se razgandeste careva, musai sa ajunga si la mine o cutie de lac.
  .. trece-ma pe mine cu 2 atunci . sa ia si tiberiu una. Wink
Memorat
dstb
Biban
Deconectat Deconectat

Localitatea: Bacau

« Răspunde #41 : Marți 13 Mai 2008, 14:34:12 »

dtsb> la mine nu apare nici-un mp din pacate. sa recapitulam :

Scuze, de fapt iti trimisesem un mail folosind butonul din forum. Probabil ca a ajuns la 'Bulk', ca e o adresa de Yahoo!. Daca nu ajunge pentru toti, renunt eu la o cutie din cele doua. Daca ajunge pentru toti ( - Dati cate una, sa ajunga la toata lumea !   Smiley ), iau doua. Multumesc!
Memorat

-------------------------------------
Centrul Regional de Ecologie Bacau - [ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
Pikeman
Biban
Deconectat Deconectat

Localitatea: Brasov

« Răspunde #42 : Marți 13 Mai 2008, 16:06:20 »

ba, dar ce ma distrati  Risete 2 io, 3 io, ba am zi si eu acu 1 saptamana ca vreau 1 sa nu uitati, poi si eu am zis 2 pentru X, si mai vrea si Z - 1  Risete

Cetiti si voi 2 pajini in urma si face ca la "lista inscrisi pentru concursu LAC ACRILIC" , scrieti o lista cu numele si cantitatea...

P.S. eu nu vreau  Smiley Tongue
Memorat

let the pike survive, put it back alive

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
gene3004
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #43 : Marți 13 Mai 2008, 16:56:18 »

Citat
ba, dar ce ma distrati   2 io, 3 io, ba am zi si eu acu 1 saptamana ca vreau 1 sa nu uitati, poi si eu am zis 2 pentru X, si mai vrea si Z - 1 

Cetiti si voi 2 pajini in urma si face ca la "lista inscrisi pentru concursu LAC ACRILIC" , scrieti o lista cu numele si cantitatea...

P.S. eu nu vreau   
sa fii sanatos! Tongue. sa inteleg ca  ai gasit in alta  parte( arad... timis?) sugubat.sau la spuma folosesti altceva? direct propi? doar devcon?...
 le: eu nu ma impac deloc cu propi.... iese un pic albicios...altereaza nuanta.. si nici ca si rezistenta nu-mi pare grozav, plus ca la ocheti iese naspa rau.... una peste alta.. am renuntat la el.( acu poate am avut eu  un soi naspa..)

Postat pe:: Marți 13 Mai 2008, 16:15:57

tocmai m-a anuntat sotia ca mi-a gasit lac pe baza de apa( vedeti ce sotie am?? Tongue ).  il incerc si daca e bun renuntam la comanda.( e si mai ieftin  asta.. si e si pe stoc in momentul asta... omul a adus mai mult).
Memorat
Pikeman
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #44 : Miercuri 14 Mai 2008, 11:26:11 »

Citat
ba, dar ce ma distrati   2 io, 3 io, ba am zi si eu acu 1 saptamana ca vreau 1 sa nu uitati, poi si eu am zis 2 pentru X, si mai vrea si Z - 1 

P.S. eu nu vreau   
sa fii sanatos! Tongue. sa inteleg ca  ai gasit in alta  parte( arad... timis?) sugubat.sau la spuma folosesti altceva? direct propi? doar devcon?...
 le: eu nu ma impac deloc cu propi.... iese un pic albicios...altereaza nuanta.. si nici ca si rezistenta nu-mi pare grozav, plus ca la ocheti iese naspa rau.... una peste alta.. am renuntat la el.( acu poate am avut eu  un soi naspa..)

Postat pe:: Marți 13 Mai 2008, 16:15:57

tocmai m-a anuntat sotia ca mi-a gasit lac pe baza de apa( vedeti ce sotie am?? Tongue ).  il incerc si daca e bun renuntam la comanda.( e si mai ieftin  asta.. si e si pe stoc in momentul asta... omul a adus mai mult).

trimetel aci pana una alta  Evil il platesc  Wink ... eu folosesc un diluant nitro, cu acetona se albea ca dreq, desi am gasit o metoda 100% sa nu mai albesc nici cu acetona, numa ca e putin migaloasa, si nu am testato inca...cu acetona scufund doar bobleru pentru protectie lemn...totusi daca te induri iti iau eu propionatu  Smiley

P.S. din spuma am turnat numa unu, dar era o spuma flex...o iesit bine oricum, una peste alta am doar matritele
Memorat

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
gene3004
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #45 : Miercuri 14 Mai 2008, 13:38:51 »

Citat
trimetel aci pana una alta   il platesc 
mie mi-a dat omul ambele  in doua vase( adica si intaritorul si diluantul) dar daca nu am fost multumit de el... l-am lasat in balcon si  probabil nu era bine etansat...s-o facut o chestie gen piatra...numai buna de aruncat. daca crezi ca-l poti dilua ..ti-l trimit moca... da eu zic ca nu-i bun. a ramas sa imi aduca ceva mai bun .. mai vorbim.
 cat despre lacul pe baza de apa luat ieri... nu prea is multumit de el. e marca Savana, se usuca cam greu,prea albicios. mai incerc ceva diseara.
spor la cioplit! Wink
Memorat
Pikeman
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #46 : Miercuri 14 Mai 2008, 22:00:34 »

nush ce propionat tio dat omu dar...propionatul sunt niste bilute mici de plastic incolor care se dizolva in acetona sau diluant, iese un fel de lac, a carui consistenta o decizi tu in raportu de diluare, apoi dai 5-6 straturi si ai efectiv un strat gros de plastic pe lemn  Aplauze habar nam ce intaritor si diluant zici tu  Smiley
Memorat

gyly
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #47 : Vineri 23 Mai 2008, 07:19:49 »

Pina la urma a-ti mai lut lacu' ?...e bun de ceva ?
Memorat
gene3004
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #48 : Vineri 23 Mai 2008, 08:49:31 »

am luat o cutie de proba:Savana. NU prea sunt multumit de el... probabil o sa ramana varianta cu comanda in picioare..
Memorat
pandy
Biban
Deconectat Deconectat

Localitatea: Moinești

« Răspunde #49 : Marți 08 Iulie 2008, 15:47:45 »

Gene ai mai primit lacul?...cum e?
Memorat

Caracterul : "...ceea ce faci când nu te vede nimeni !"

gene3004
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #50 : Marți 08 Iulie 2008, 15:48:39 »

nu e bun:(  Suparat
Memorat
pandy
Biban
Deconectat Deconectat

Localitatea: Moinești

« Răspunde #51 : Marți 08 Iulie 2008, 15:49:57 »

De ce? Se usuca greu ?
Memorat

Caracterul : "...ceea ce faci când nu te vede nimeni !"

gene3004
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #52 : Marți 08 Iulie 2008, 15:51:39 »

ramane albicios, pelicula formata nu e ce imi trebuie... mai multe.  pe scurt: nu e bun
Memorat
bebetto
Alevin
*
Deconectat Deconectat

Localitatea: Ploiesti

Dovada.....

« Răspunde #53 : Duminică 11 Ianuarie 2009, 00:06:39 »

ramane albicios, pelicula formata nu e ce imi trebuie... mai multe.  pe scurt: nu e bun

La ora actuala ce folosesti ?(daca se poate)
Memorat
HellRAISER
Oblete
**
Deconectat Deconectat

Localitatea: Sibiu

« Răspunde #54 : Duminică 11 Ianuarie 2009, 01:39:25 »

mah...voi sunteti comedie mare....dec nu incercati ecolac de la kober [ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
sau ati incercat si nu va place Smiley
Memorat

C&R
adrignat
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #55 : Luni 12 Ianuarie 2009, 13:03:44 »

io deasta folosesc.e superfain.recomand a nu se folosi la voblere vopsite cu spray!reactioneaza nasol ;)daca e vopsit cu culori pe baza de apa,e superbun.inca nu l-am testat pe dinti de stiuca.cineva a avut placerea?
Memorat

WWW.BSCTEAM.RO
gene3004
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #56 : Luni 12 Ianuarie 2009, 13:07:11 »

nu l-am testat... dar avand in vedere ca mi-au trecut prin mana  vreo 4 feluri  de lacuri pe baza de apa... nu cred ca o sa  iti reziste la stiuca....parerea mea Rinjet
Memorat
adrignat
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #57 : Luni 12 Ianuarie 2009, 13:09:38 »

aha.mersi.ii bine de stiut.nu ca as fi io in stare sa prind stiuca da asa ca idee.... Risete Risete
Memorat

WWW.BSCTEAM.RO
Ovi_1919
Salau
Deconectat Deconectat

Localitatea: Gherla

« Răspunde #58 : Luni 12 Ianuarie 2009, 15:17:39 »

Rinjet deci eu vreu sa achizitionez acest lac kober 
si dupa aia sa vopsesc cu spray           iese urat?

Recomnadatim niste lacuri ,ce folositi voi ? Preferabil sa gasesc in oras saU la cluj nu cu comanda online  Rinjet
« Ultima modificare: Luni 12 Ianuarie 2009, 15:43:42 de către Ovi_666 » Memorat

marcel gheorghita
Salau
Deconectat Deconectat

never give up...keep on trying...

« Răspunde #59 : Luni 12 Ianuarie 2009, 15:37:22 »

Recomandari aici:
Memorat

Pagini: 1 2 [3] 4 5   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Traducerea în limba română © 2006-2007 www.smf.ro
Joomla Bridge by JoomlaHacks.com
Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!
Pagină creată în 0.049 secunde cu 25 cereri.

Google a vizitat aceasta pagina Joi 07 Septembrie 2017, 19:33:58
Copyright © 2006-2017 Prieteni Pescari
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.