Prieteni Pescari

Lista de inscrieri Cupa Femina 2008

Miercuri 23 August 2017, 20:43:11 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îți creezi un cont.
Ai pierdut sau nu ai primit emailul care conține codul de activare al contului?
Noutăți: Vrei sa devii membru al Asociatiei Prieteni Pescari ... detalii

Pagina principală   Caută Calendar Creează un cont  
Pagini: 1 ... 3 4 [5] 6   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: Lista de inscrieri Cupa Femina 2008  (Citit de 49638 ori)
0 Utilizatori și 1 Vizitator pe acest subiect.
Teodor
Salau
Deconectat Deconectat

Localitatea: Iasi

« Răspunde #80 : Vineri 18 Iulie 2008, 11:32:39 »

Lista de concurente
-------------------
...
17. Carmen Gheorghita - (inscriere telefonica, asteptam o confirmare)  Smiley
Memorat

"Pestii se prind cu undita, iar oamenii cu vorba." - Shakespeare
marcel gheorghita
Salau
Deconectat Deconectat

never give up...keep on trying...

« Răspunde #81 : Vineri 18 Iulie 2008, 13:40:32 »

Sambata noapte avem o nunta, sa vedem dimineata daca reusim sa ajungem....sper sa nu incurcam concursul....
Memorat

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
Teodor
Salau
Deconectat Deconectat

« Răspunde #82 : Vineri 18 Iulie 2008, 13:44:01 »

Notat.  Smiley
Memorat

jonah
Rechin
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat

« Răspunde #83 : Sâmbătă 19 Iulie 2008, 02:49:08 »

le doresc fetelor fire intinse la maximum !! Rinjet
Memorat

Singur pot fi și printre oameni
oby 1
Rechin
Conectat Conectat

Localitatea: iasi

« Răspunde #84 : Duminică 20 Iulie 2008, 14:08:32 »

primele info sau prins peste 100kg de caras(nici un ciortan la fete, asa ca va fi greu cu captura)
ciudat e ca sa prins mai bine in a doua mansa, in prima ajunginduse undeva pe la 50 de kilograme

Postat pe:: Duminică 20 Iulie 2008, 13:27:17

locul I carmen gheorghita/botosani cu 11,300g

Postat pe:: Duminică 20 Iulie 2008, 14:03:16

captura am inteles ca ar fi un caras pe la 400g
astea sunt zvonuri de la concurenti sugubat, in curind si date oficiale de la arbitri Muzica
Memorat

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
ionut NT
Alevin
*
Deconectat Deconectat

Localitatea: Piatra Neamt

« Răspunde #85 : Duminică 20 Iulie 2008, 18:06:14 »

Asa e Oby, CMMC a fost un caras de aprox. 450 g. Aprox. pentru ca nu s-a mai facut tara la plasa de cantarire, fiind considerarata ca are cca.350 g.Poate mai putin conteaza ce si cat s-a prins, in schimb organizarea a fost super. Din punctul meu de vedere (un runner necajit Trist),merita felicitati toti: organizatori, gazde, participanti.Bravo!!! Aplauze
Memorat

Ionut Mihut
gabisandu
Biban
Deconectat Deconectat

www.planetcarp.ro

« Răspunde #86 : Duminică 20 Iulie 2008, 19:35:23 »

S-au prins 116 kg. de caras, din pacate au fost cativa crapi agatati dar nici unul nu a fost scos.

Locul I   - Botosani
Locul II  - P. Neamt
Locul III - Iasi

CMC      - P. Neamt

Tineti-va ca vine Neamt-ul din urma. Cica avem balta de antrenament Tongue si multi scafandrii...
Memorat

Clubul Sportiv Planet Carp
oby 1
Rechin
Conectat Conectat

Localitatea: iasi

« Răspunde #87 : Duminică 20 Iulie 2008, 19:42:59 »

felicitari Aplauze
albumul foto cind apare Undecided
Memorat

ionut NT
Alevin
*
Deconectat Deconectat

« Răspunde #88 : Duminică 20 Iulie 2008, 19:54:09 »

Intai apare albumul...si apoi foto... Rinjet
Memorat

Ionut Mihut
marcel gheorghita
Salau
Deconectat Deconectat

never give up...keep on trying...

« Răspunde #89 : Duminică 20 Iulie 2008, 20:08:20 »

Balta super, organizatori super, atmosfera super....nota 10+ pentru acest concurs
Felicitari tuturor organizatorilor si participantilor.
Memorat

Teodor
Salau
Deconectat Deconectat

« Răspunde #90 : Duminică 20 Iulie 2008, 22:57:36 »

Bine inteles ca am clasamentul si rezultatele finale... dar va las sa mai fierbeti pina miine cind le postez.
Ce sa va spun ? Cifra care a scris-o @gabisandu cred ca vorbeste de la sine.
Apropos de aceasta: Gabi, iti multumesc in numele meu si al sotiei pentru orele si clipele petrecute pe balta. Ne-am simtit SUPER.

Trezindu-ma implicat (deodata si prin surprindere) in organizarea acestui concurs n-am cum sa-l critic. Wink Am sa-i las pe cei din "afara" sa-si spuna pasurile si ofurile legate de el. Au fost momente in care treaba a mers snur; au fost si momente cind treaba a trenat, necesitind sa luam decizii de moment.

Le multumesc tuturor celor care au dat o mina de ajutor (o "mina" e putin spus intrucit toti au pus si suflet). Lista e lunga. Incepind de la sposori si terminind cu ... (un exemplu la intimplare) paznicul de pe acumulare.

Sa fiu cinstit, din punctul meu de vedere, am considerat ca acest concurs era intre mine si X (nu dau nume, dar se stie el). A fost o greseala FATALA ! Va pot spune ca fiecare minut a contat. Concursul a fost la singe (chiar daca n-am avut mansa dedicata de rubensiana si n-am schimbat standurile - stiu ca citesti ca citesti aceste rinduri si sper sa te prinzi ca la tine fac referire  Tongue . Asta e pentru Y. ).

Nu in ultimul rind ii multumesc la nevasta ca a avut rabdare cu mine ( si atunci cind rabdarea mea era la limita  Jenat ).

Pentru moment va ajunge.
Acu ma duc sa string apa "donata" de vecini ce stau mai sus cu un etaj... si sa sparg usa blocata de la baie. ... asta e pe bune ...  Suparat
« Ultima modificare: Duminică 20 Iulie 2008, 23:00:46 de către Teodor » Memorat

adi_lupu
Biban
Deconectat Deconectat

Localitatea: Frankfurt,Hessen,De

« Răspunde #91 : Luni 21 Iulie 2008, 09:56:03 »

Felicitari tuturor concurentelor si nu in ultimul rand runneri-lor.Important este ca toata lumea s-a simtit bine.Sper ca premiile s-au dus la cine-a meritat.

Respecte si fire intinse!!!!
Memorat
leba
Rechin
Deconectat Deconectat

...gone fishin'

« Răspunde #92 : Luni 21 Iulie 2008, 10:05:02 »

atmosfera relaxata, peste mult, voie buna, si tot asa Smiley
  Multumiri celor ce-au pus osul ( ti-ai ... da sponsori  Inger), felicitari tuturor doamnelor si domnisoarelor!
  Nota maxima, in ciuda unor "doritori de bine".  Tongue

p.s. Gabi, mai e loc de-un membru la club?

p.p.s. cu scuzele de rigoare, cardul meu s-a sters, nu mai am nici o poza. Trist
   baga cineva nejte foto meseriashe? Cool
« Ultima modificare: Luni 21 Iulie 2008, 10:21:39 de către leba » Memorat

let`em live, they are part of the game!
gabisandu
Biban
Deconectat Deconectat

www.planetcarp.ro

« Răspunde #93 : Luni 21 Iulie 2008, 11:33:16 »

@ Teodor

Va multumesc, voua de la PP, ca ati ales Lates-ul ca locatie pentru Femina si i-ati dat o sansa. Sunt bucuros ca lucrurile au decurs bine si lumea s-a distrat, sunteti cu totii oameni extraordinari.

Felicitari doamnelor si domnisoarelor ca au rezistat in soare si au luptat pana la urma.  Aplauze

@ Leba

Pentru tine, oricand. Mi-a facut placere sa te cunosc...
Memorat

anca_dy
Oblete
**
Deconectat Deconectat

Gen: Femeie

« Răspunde #94 : Luni 21 Iulie 2008, 11:36:21 »

Prima oara la un concurs de pescuit ...

Atmosfera ? Electrizanta !
Chiar daca nu am putut sta f mult cu "The happy gang" (antrenorul meu aka runner a fost f strict la pregatiri  Tongue asta ca sa nu zic ca imi ardeau buzele sa stau cu batzul in balta, ca nu mai iesisem de mult la un pestic....) mi-a crescut inima cand i-am auzit pe toti cantand fericiti pe malul baltii, la o bere si un aer curat Smiley
De micii de a doua zi si de veselie nici nu mai pomenesc Smiley

Organizarea ? Calduroasa Tongue
Incepand de la gruparea corturilor, mesele comune,  Love BEREA MOCCA  Love, si absolut orice alt detaliu, prietenii nostri pescari au avut grija sa nu lipseasca nimic ce ar putea stopa voia buna Smiley Aici s-a vazut clar experienta Smiley

Concursul ? Palpitant
Exact ca viata Smiley Acum sus pe val, acum sub apa Smiley Carasul si vantul au avut grija sa ne faca pe toti sa trecem de la stari de extaz la stari de agonie, de la mansa la mansa Smiley)
De premii, nici nu mai zic Smiley Curgeau exact ca si crapii domnului Gabi Sandu.. Sa ii opreasca cineva daca poate Smiley)

Concluzii ?
Nu s-ar putea organiza lunar Cupa Femina ? Smiley)

Memorat

Sunt o suta de drumuri care duc spre paradis: nouzeci si noua sunt pentru persoanele inteligente si unul pentru ceilalti Smiley
adi_lupu
Biban
Deconectat Deconectat

Localitatea: Frankfurt,Hessen,De

« Răspunde #95 : Luni 21 Iulie 2008, 11:41:48 »

Risete  Risete  Risete asta-i tare. Imi pare rau ca nu v-am cunoscut pe fiecare in parte ,fiind ocupat cu crapul  Wink ,dar ne bucuram ca v-ati simtit bine si va mai asteptam pe Lates chiar daca nu intr-un cadru organizat.O iesire de week-end face bine oricui.
De Leba stiu doar de pe forum dar sper ca o sa am ocazia sa-l cunosc si personal.

Fire intinse!!!
Memorat
Colt Alb
Alevin
*
Deconectat Deconectat

« Răspunde #96 : Luni 21 Iulie 2008, 17:13:09 »

Salut !  In seara asta pun ceva poze pe site , o sa pun un link aici (cu acordul admin.)

@LEBA
Multumiri celor ce-au pus osul ( ti-ai ... da sponsori  ).la urmatorul concurs nu mai sponzorizez ,sa ramanem prieteni. dau toti banii la scafandru sa trec de pe 3 pe 1 Bere Tongue Fir intins
Memorat

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ] & [ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
ardeiasu
Alevin
*
Deconectat Deconectat

« Răspunde #97 : Luni 21 Iulie 2008, 19:35:43 »

Un singur cuvant ........SUPERB........
Am incurcat-o dintr-un singur punct de vedere; Adio singuratate pe balta ..........trebe sa fac rost de somnifere ca sa scap singur pe balta.
Mii de multumiri organizatorilor, d-nului Gabi Aplauze Aplauze Aplauze, participantilor si, nu in ultimul rand, sponsorilor ( vorba cuiva, fir... dr.....de oligarhi Risete), nici macar sa consolez nevasta, dupa locul ocupat in concurs, nu mai incapi domle, se baga ei sponsorii!!!!!!!! Pling
Daca am deranjat pe cineva din stand (sau pe langa corturi) datorita"lipsei de experiente competitionala" ....mii de scuze, a fost prost runner-ul, adicatelea subsemnatul.
Pe cand urmatorul concurs .......... luna viitoare... Bere
 Am niste fotografii super......... am sa incerc sa le postez.
Memorat
gabisandu
Biban
Deconectat Deconectat

www.planetcarp.ro

« Răspunde #98 : Luni 21 Iulie 2008, 20:07:25 »

@ Teodor

Aveti o greseala la clasament, concurenta de pe locul 2 este din P. Neamt, nu din Iasi. Deja vreti sa ne importati campionii? Risete
Memorat

Teodor
Salau
Deconectat Deconectat

« Răspunde #99 : Luni 21 Iulie 2008, 20:45:30 »

Rezolvat. N-a fost cu intentie.  Smiley
Daca mai observati greseli va rog sa ma atentionati.
Memorat

Pagini: 1 ... 3 4 [5] 6   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Traducerea în limba română © 2006-2007 www.smf.ro
Joomla Bridge by JoomlaHacks.com
Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!
Pagină creată în 0.057 secunde cu 26 cereri.

Google a vizitat aceasta pagina Duminică 13 August 2017, 15:54:39
Copyright © 2006-2017 Prieteni Pescari
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.