Prieteni Pescari

Termopane - pareri si sfaturi

Miercuri 20 Septembrie 2017, 23:05:28 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îți creezi un cont.
Ai pierdut sau nu ai primit emailul care conține codul de activare al contului?
Noutăți: Vrei sa devii membru al Asociatiei Prieteni Pescari ... detalii

Pagina principală   Caută Calendar Creează un cont  
Pagini: 1 [2]   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: Termopane - pareri si sfaturi  (Citit de 44193 ori)
0 Utilizatori și 2 Vizitatori pe acest subiect.
geluiasi
Biban
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: Iasi

« Răspunde #20 : Sâmbătă 02 Februarie 2008, 19:43:20 »

pentru relatii mai profesionale apeleaza la nr ,0740822639 persoana apelata se numeste victor si are o firma mare de tamplarie de aluminiu si pvc , este si pescar si e si un om cinstit,sunt sigur ca vei fi ajutat
Memorat
dumitru
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #21 : Sâmbătă 02 Februarie 2008, 19:50:25 »

hop si io !  Rinjet

apoi am fo in vizita la un amic din copilarie si avea chipurile termopan ... bune ! dar asa de bune incit tot condesul din apartament se scurgea pe peretii exteriori ai apartamentului  Risete acu nu mai zic de egrasie , mucegai si boli respiratorii usor de capatat care te urmaresc pina in ultima clipa si iti apropie cu inversunare zilele catre plaiurile vinatori si pescuitului vesnic ... ma gindesc doar de ce le place la unii sa traiasca cu un sac de nailon in cap fara aerisire doar asa ca au vazut la altii si li se pare ca este ceva benga  Risete

nu va suparati pe mine ...  Smiley
Memorat
Adrian pescarul
Alevin
*
Deconectat Deconectat

« Răspunde #22 : Marți 06 Decembrie 2011, 13:54:34 »

Eu cu termopanele am pătimit ceva timp la fel ca și colegii mei pescari. Cumpărate de la firma x, la vreo șase luni au inceput să se lase. Am incercat să dau de X-ulescu să vină să le repare că doar sunt în garanție. I-al de unde nu'i. A dispărut. Draga mea soție, a tăbărât pe mine cu gura să fac ceva cu ferestrele că nu le poate închide. Ei drăcie... eu de meserie sunt șofer pescar înrăit. Nu mă pricep eu la termopane. Noroc cu nenea goagăl a lui Evanghelion dau un search cu reparații ferestre și încep a da telefoane la ce găsi pe acolo. Vin doi băieți umblă un pic la geam de credeam că vor să țl spargă, îi dă cu nuștiuce vaselina la fierătaniile alea și gata treaba. Am scăpat basma curată în fața nevestii.  Jamaica
Memorat
zbangz
Alevin
*
Deconectat Deconectat

« Răspunde #23 : Duminică 15 Decembrie 2013, 18:38:55 »

Paziti-va de firma de tamplarie pvc PRESTAREA !!!
SUNT CEI MAI LACOMI OAMENI PE CARE I-AM INTALNIT!!
Am dat comanda de 3 bucati de geam si profil de la ei si mi le-a adus cu o sumedenie de defecte: GEAMURILE CIOBITE, PROFILUL NEIZOLAT CORESPUNZATOR, nu sunt imbinate bine capetele de profil SI-MI INTRA VANTUL SI APA IN CASA!!!
Sunt total dezamagit, MI-AU CERUT O CARUTA DE BANI si m-am asteptat sa-mi aduca cel mai bun profil de prima calitate.
Atentie: NU VOR NICI IN RUPTUL CAPULUI SA SCHIMBE PROFILUL, SUB PRETEXTUL CA EI IES IN PIERDERE,...MDA!!!
Oferta o face in euro. Am vrut sa platesc cu euro dar a zis ca trebuie sa-i schimb la cursul de vanzare BRD deci am mai scos din buzunar cateva sute de lei. Dar am tacut atunci, crezand ca important e cum imi aduce profilul. I-am reclamat la OPC iar acolo....surpriza: erau chiar prieteni cu comisarul sef adjunct Leonte Ioan. Mi-au clasat cazul spunand ca ei nu se pricep la tamplarie pvc, sa ma duc in instanta. Am dus la opc actele, le-am aratat ca m-au mintit la calcule, ca mi-au adus comanda de pe o data anterioara semnarii contractului...degeaba. Directorii de la Prestarea asteapta sa-i dau in judecata ..’daca am curajul’!!
DUMNEZEU SA VA FEREASCA DE OAMENI ASA DE NESIMTITI SI LACOMI!!!
« Ultima modificare: Luni 16 Decembrie 2013, 07:56:06 de către Teodor » Memorat
Pagini: 1 [2]   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Traducerea în limba română © 2006-2007 www.smf.ro
Joomla Bridge by JoomlaHacks.com
Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!
Pagină creată în 0.044 secunde cu 25 cereri.

Google a vizitat aceasta pagina Miercuri 12 Aprilie 2017, 20:42:09
Copyright © 2006-2017 Prieteni Pescari
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.