Prieteni Pescari

Cupa Prieteni Pescari - Cogeasca 2006 Editia a II-a

Marți 12 Decembrie 2017, 23:58:23 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îți creezi un cont.
Ai pierdut sau nu ai primit emailul care conține codul de activare al contului?
Noutăți: Vrei sa devii membru al Asociatiei Prieteni Pescari ... detalii

Pagina principală   Caută Calendar Creează un cont  
Pagini: 1 [2]   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: Cupa Prieteni Pescari - Cogeasca 2006 Editia a II-a  (Citit de 16703 ori)
0 Utilizatori și 1 Vizitator pe acest subiect.
leba
Vizitator
« Răspunde #20 : Marți 07 Noiembrie 2006, 09:02:12 »

Ionut ( leba ) ar trebui facut public numele si calitatea celui care si-a luat angajamentul sa asigure spatiul de concurs si a avut un astfel de comportament mizer, pentru a sti si ceilalti pescari ce ii asteapta pe Cogeasca.

nu are importanta numele, Ionut. un neserios ca multi altii. ce are importanta este urmatorul fapt:
   1. l-am presat sa semnam un contract, urmarit fiind de o presimtire. a zis ca el e om serios si nu se pune problema sa se suceasca. Suparat
   2. i-am oferit o suma de bani pt. cele 2 zile de pescuit in fondul piscicol propriu. a refuzat-o. Cum?
   3. ceea ce banuiesc (si nu numai eu) este ca barajistul Suparat l-a speriat cu controlul de la Apele Romane si in felul asta s-a dus de rapa pescuitul nostru. ca nu are voie agrement si nici pescuit sportiv pe lac, conform contractului cu Apele Romane. barajist care anul trecut a castigat niste bani de pe urma editiei I a Cupei iar pe 2006 s-a vazut fara nici un castig.

cam asta ar fi, mare parte din vina este a mea. sunt un idealist, imi  place sa cred in oameni. este o prostie.
Memorat
nick
Salau
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat

Go fishing or die trying

« Răspunde #21 : Marți 07 Noiembrie 2006, 15:07:19 »

Leba,fii serios,nu a fost vina ta.Tu abia l-ai prins ca sa poti primi acceptul ptr concurs,in nici un caz nu se intalnea cu tine ca sa semneze un contract.Asta e stilul patronilor de balta de la noi,peste putin si raspundere cat mai mica. Suparat
Memorat

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
jonah
Rechin
Deconectat Deconectat

« Răspunde #22 : Miercuri 08 Noiembrie 2006, 15:14:43 »

mai Leba documentul e sfint.contractul trebuia semnat.cum adica sa crezi in oameni?ai uitat unde traiesti? Shocked Shocked Shocked
Memorat

Singur pot fi și printre oameni
petru
Moderator
*
Deconectat Deconectat

Localitatea: iasi

« Răspunde #23 : Vineri 10 Noiembrie 2006, 13:54:21 »

cred ca a venit timpul sa ne gindim cum sa avem o balta a asociatiei...dar e greu
Memorat
goretex
Alevin
*
Deconectat Deconectat

« Răspunde #24 : Miercuri 16 Mai 2007, 16:24:13 »

Hop si GORETEX!
salutare fratilor!
anul asta (2007) se mai organizeaza CUPA PP Cum?? si daca da, unde si cand???
io mi-s nou pe aici dar promit sa recuperez Rinjet

Apropo....... intrebare pentru Dl. Hatman sau pt Dl. Livadaru....... Nu v-ar interesa infiintarea unei filiale a PP in alt judet???

s-auzim de bine si fire intinse tuturor!!!
cu respect George Vlad
Memorat
leba
Rechin
Deconectat Deconectat

Localitatea: Iasi

...gone fishin'

« Răspunde #25 : Vineri 18 Mai 2007, 10:01:08 »

Hop si GORETEX!
salutare fratilor!
anul asta (2007) se mai organizeaza CUPA PP Cum?? si daca da, unde si cand???
io mi-s nou pe aici dar promit sa recuperez Rinjet

Apropo....... intrebare pentru Dl. Hatman sau pt Dl. Livadaru....... Nu v-ar interesa infiintarea unei filiale a PP in alt judet???

s-auzim de bine si fire intinse tuturor!!!
cu respect George Vlad

Salut, George si bine ai venit pe forum.  Smiley
   optional, poti vizita sectiunea Prieteni Forumisti ca sa ne spui cateva lucruri despre tine.
   Tema cu filiala s-a tot discutat si acum e in stand by deoarece e la fel de dificil ca si cum am face o asociatie noua.
   Cat despre competitii exista de asemeni sectiune dedicata pt. asa ceva, unde poti consulta ce facem pe anul in curs: Competitii de Pescuit
Memorat

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
let`em live, they are part of the game!
Pagini: 1 [2]   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Traducerea în limba română © 2006-2007 www.smf.ro
Joomla Bridge by JoomlaHacks.com
Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!
Pagină creată în 0.051 secunde cu 27 cereri.

Google a vizitat aceasta pagina Vineri 07 Iulie 2017, 19:22:09
Copyright © 2006-2017 Prieteni Pescari
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.