Prieteni Pescari

MEGA EVENIMENT - Vicecampionii Mondiali vin pe Lates

Sâmbătă 26 Mai 2018, 09:26:45 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îți creezi un cont.
Ai pierdut sau nu ai primit emailul care conține codul de activare al contului?
Noutăți: Vrei sa devii membru al Asociatiei Prieteni Pescari ... detalii

Pagina principală   Caută Calendar Creează un cont  
Pagini: [1]   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: MEGA EVENIMENT - Vicecampionii Mondiali vin pe Lates  (Citit de 8044 ori)
0 Utilizatori și 1 Vizitator pe acest subiect.
gabisandu
Biban
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: Piatra Neamt

www.planetcarp.ro

« : Vineri 05 Septembrie 2008, 16:51:32 »

Domnilor va anunt ca am primit astazi confirmarea din partea lui Andrei Vladeanu ca va veni personal, impreuna cu echipa Senzor pe Lacul Lates.

Desfasurarea evenimentului va incepe in ziua de 02 Octombrie 2008 si va tine 48 de ore sau 72 de ore in functie de programul lor, nu trebuie sa uitam ca la sfarsitul lunii Octombrie echipa Senzor va reprezenta din nou tara noastra la campionatul mondial din Africa de Sud.

Cu aceasta ocazie anunt pe toti pescarii doritori sa-i intalneasca pe VICECAMPIONII MONDIALI, sa le vada echipamentele, sa discute cu ei, sa le puna intrebari sau pur si simplu sa-i vada in actiune, sunt invitati intre 02 Octombrie si 04 Octombrie pe Lacul Lates.

Intrarea este GRATUITA...si daca mai ramane dam si un pahar cu bere.  sugubat
Memorat

Clubul Sportiv Planet Carp
[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
adi_lupu
Biban
Deconectat Deconectat

Localitatea: Frankfurt,Hessen,De

« Răspunde #1 : Vineri 05 Septembrie 2008, 17:01:23 »

Abia astept  Aplauze
Memorat
petru
Salau
Deconectat Deconectat

Localitatea: iasi

« Răspunde #2 : Luni 08 Septembrie 2008, 09:57:44 »

venim sigur
Memorat
oby 1
Rechin
Deconectat Deconectat

« Răspunde #3 : Miercuri 01 Octombrie 2008, 16:35:36 »

se pare ca se indreapata vreme
vom avea soare si crapi multi Fir intins
Memorat

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
Marius Petruc
Alevin
*
Deconectat Deconectat

Localitatea: Bacau

« Răspunde #4 : Vineri 03 Octombrie 2008, 17:11:58 »

Din pacate se pare ca baietii nostri ( planet carp ) si-o cam iau de la senzori Trist
Memorat

Living for weekend!!!
oby 1
Rechin
Deconectat Deconectat

« Răspunde #5 : Sâmbătă 04 Octombrie 2008, 21:02:32 »

sa cunoscut experienta vicecampionilor mondiali Aplauze felicitari si Fir intins in africa

Postat pe:: Sâmbătă 04 Octombrie 2008, 19:45:58

sau prins un total de 83 de pesti cu o greutate de 151,54kg =>o medie de 1,82
de mentionat ca nu s-a prins nici un "tengo" Pling  a se citi ten

Postat pe:: Sâmbătă 04 Octombrie 2008, 20:47:49

din care:
rominesc 55buc cu 102,97kg =>1,872 media
oglinda    28buc cu  48,57kg =>1,736 media

« Ultima modificare: Sâmbătă 04 Octombrie 2008, 21:21:46 de către oby 1 » Memorat

gabisandu
Biban
Deconectat Deconectat

www.planetcarp.ro

« Răspunde #6 : Duminică 05 Octombrie 2008, 13:14:17 »

Vreau sa le multumesc baietilor nostrii care au ajutat la organizarea evenimentului, celor de Senzor pentru modul in care s-au comportat si lectia oferita.

In ultima dimineata eu si cu Alex inca aveam o sansa sa-i batem pe Andrei si Octav, conduceam la ora 5:00 cu 1 peste, concursul s-a terminat la ora 10:00. In schimb de la ora 5:30 pana la ora 08:00 Andrei a luat 18 crapi iar noi doar 2 Pling

Ne-au batut in cel mai frumos mod posibil, aici s-a vazut marea clasa a lui Andrei de foarte bun strateg. S-au distantat in ultimele 4 ore, atunci cand nu se mai putea face nimic, numai avem timp pentru nici-o strategie. Eu am gresit iar el a avut dreptate. De aceea sunt si dublu vicecampioni mondiali. Ii felicit pe aceasta cale si le urez fir intins la mondiale. Sunt convins ca de aceasta data vor veni cu aurul.
Memorat

Teodor
Salau
Deconectat Deconectat

Localitatea: Iasi

« Răspunde #7 : Duminică 05 Octombrie 2008, 14:27:30 »

Felicitari pentru rezultate si sportivitate.  Wink
Memorat

"Pestii se prind cu undita, iar oamenii cu vorba." - Shakespeare
gadjo
Alevin
*
Deconectat Deconectat

« Răspunde #8 : Marți 07 Octombrie 2008, 18:00:40 »

Vreau sa le multumesc baietilor nostrii care au ajutat la organizarea evenimentului, celor de Senzor pentru modul in care s-au comportat si lectia oferita.

In ultima dimineata eu si cu Alex inca aveam o sansa sa-i batem pe Andrei si Octav, conduceam la ora 5:00 cu 1 peste, concursul s-a terminat la ora 10:00. In schimb de la ora 5:30 pana la ora 08:00 Andrei a luat 18 crapi iar noi doar 2 Pling

Ne-au batut in cel mai frumos mod posibil, aici s-a vazut marea clasa a lui Andrei de foarte bun strateg. S-au distantat in ultimele 4 ore, atunci cand nu se mai putea face nimic, numai avem timp pentru nici-o strategie. Eu am gresit iar el a avut dreptate. De aceea sunt si dublu vicecampioni mondiali. Ii felicit pe aceasta cale si le urez fir intins la mondiale. Sunt convins ca de aceasta data vor veni cu aurul.
Memorat
gabisandu
Biban
Deconectat Deconectat

www.planetcarp.ro

« Răspunde #9 : Marți 07 Octombrie 2008, 18:04:00 »

Cum?
Memorat

gadjo
Alevin
*
Deconectat Deconectat

« Răspunde #10 : Marți 07 Octombrie 2008, 18:25:43 »

Salut Gabi!!!Am zis ca o sa intru pe forum sa iti comunicam rezultatele partidei de dupa marele eveniment de la Lates.(daca iti mai amintesti eram 2 omuleti din Bacau care au ramas sambata pe locul unde a pescuit Andrei si Tavi).Ei bine de pe la 11 cand ne-am apucat de pescuit pana pe la 18 am luat in total 21 de crapusteni avand in total 33 kg.(cel mai mic 0,98 kg iar cel mai mare 2,50 kg),la fel ca si voi nu am luat nici un cten.Tot pe aceasta ocazie tin sa va felicit pentru treaba pe care o faceti pe acest lac si sper sa-i vedem la lucru pe acesti ciortanei care acum nu au decat 1,8 kg peste vreo 3-4. Daca mergeti in ritmul acesta cred ca Latesul va deveni unul din cele mai cautate carpodroame din tara.Oricum asteptam cu nerabdare si populare din aceasta toamna.O sa incerc sa expun si cateva poze dar nu prea stiu cum .
Memorat
gabisandu
Biban
Deconectat Deconectat

www.planetcarp.ro

« Răspunde #11 : Marți 07 Octombrie 2008, 18:42:30 »

Felicitari pentru capturi baieti. Va astept din nou pe balta si dupa populare...
Memorat

Teodor
Salau
Deconectat Deconectat

Localitatea: Iasi

« Răspunde #12 : Joi 09 Octombrie 2008, 12:22:06 »

Imagini oferite de NoName & NoFish TV  Wink  Smiley :
http://www.prietenipescari.ro/pescuit/vizualizare/video-flash/partida-amicala-senzor-vs-planet-carp/
Memorat

"Pestii se prind cu undita, iar oamenii cu vorba." - Shakespeare
gabisandu
Biban
Deconectat Deconectat

www.planetcarp.ro

« Răspunde #13 : Joi 09 Octombrie 2008, 12:50:17 »

Multumim. Eu zic sa inregistrati numele sa nu va-l ia nimeni... Risete
Memorat

Pagini: [1]   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Traducerea în limba română © 2006-2007 www.smf.ro
Joomla Bridge by JoomlaHacks.com
Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!
Pagină creată în 0.049 secunde cu 24 cereri.

Google a vizitat aceasta pagina Miercuri 11 Aprilie 2018, 09:01:13
Copyright © 2006-2018 Prieteni Pescari
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.