Prieteni Pescari

NOI CONTAM????????????????

Vineri 22 Septembrie 2017, 16:38:44 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îți creezi un cont.
Ai pierdut sau nu ai primit emailul care conține codul de activare al contului?
Noutăți: Vrei sa devii membru al Asociatiei Prieteni Pescari ... detalii

Pagina principală   Caută Calendar Creează un cont  
Pagini: [1]   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: NOI CONTAM????????????????  (Citit de 5323 ori)
0 Utilizatori și 1 Vizitator pe acest subiect.
adi_lupu
Biban
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: Frankfurt,Hessen,De

« : Marți 21 Octombrie 2008, 20:05:11 »

Treaba sta in felul urmator: unii dintre noi ,membrii "Prieteni Pescari" au participat pentru Prieteni Pescari in cadrul FNPSR la competitia de crap.Unii dintre noi au iesit pe locul 3 la general.Eu n-am vazut nimic legat de asta...dezamagire totala.In fine...subsemnatil (adi lupu) a sponsorizat asociatia la diverse concursuri si in plus am donat un server pt pagina de web(aceasta) si un UPS.Stupoare......TOTALA.Nu s-a folosit acest server....si nici nu cred ca mai exista pe undeva.Parerea mea este ca e o mare....dezamagire...aceasta asociatie....
PS competitia de BASS din Italia era importanta?Cum?Risete Risete Risete

[Moderare aligaby: am sters abundenta de smileyuri, obosesc ochiul si contravine Regulamentului]

LOCUL 3 FNPSR CRAP
Cristi Onciul
Bicer Renato
Rotaru Alex
si subsemnatul
« Ultima modificare: Joi 23 Octombrie 2008, 20:22:44 de către aligaby » Memorat
Pikeman
Biban
Deconectat Deconectat

Localitatea: Brasov

« Răspunde #1 : Marți 21 Octombrie 2008, 20:46:56 »

mai fartilor, io mis lasat de stationar, dar io va felicit  Wink imi pare rau na de voi mai ales ca PP nu e o asociatie exclusivista deci meritati mai mult  Wink

P.S. daca am fost asa cuminte primesc io serveru ala  sugubat

P.S.2 io nu prea is impacat cu FNPSR astia si nu imi place aderarea PP la ei dar aista e traba voastra, oricum nu sunt membru  Wink
Memorat

let the pike survive, put it back alive

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
oby 1
Rechin
Deconectat Deconectat

Localitatea: iasi

« Răspunde #2 : Marți 21 Octombrie 2008, 20:54:19 »

cred ca daca faceai un articol o stire ceva aparea imediat pe prima pagina(sau daca ii dadeai informatiile lui teodor sau aligabi) Trist
sincer nu cred ca are rost sa te superi ca cine poate nu a stiut de performanta voastra, iar cine a stiut nu poate sa introduca articole in prima pagina
ps. ca o completare senzoru e acum in africa de sud la campionatul mondial de crap si vad ca nu a aparut stire pe prima pagina desi e cel putin la fel de important cu campionatul mondial de bass Undecided
Memorat

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
leba
Rechin
Deconectat Deconectat

Localitatea: Iasi

...gone fishin'

« Răspunde #3 : Miercuri 22 Octombrie 2008, 09:47:29 »

Salut, Adi.
  Faptul ca am reprezentat PP vreme de 3 ani ma obliga la un raspuns.
  La capitolul media nu stam grozav, stim asta. Asa cum a zis Obeul, daca stirea era promulgata de la nivelul competitional (sau organizatoric) ajungea fara gres pe prima pagina, acolo unde 2-3 oameni hotarasc(dupa ceva brainstorming, normal Smiley) ce apare si ce nu. Evident, asta merita sa apara.
  Cat despre sponsorizare PP ti-a multumit si-ti va multumi in continuare pentru asta. Gestul conteaza enorm in conditiile in care este unul foarte rar in aceasta asociatie.  Aplauze
  Serverul..hmmm, din cate stiu avem gratuit siteul pe un server foarte puternic, oferit de unul din membrii, baiat de nota 20. Poate de asta nu s-a folosit (inca) cel daruit de tine.

Memorat

let`em live, they are part of the game!
Teodor
Salau
Deconectat Deconectat

« Răspunde #4 : Miercuri 22 Octombrie 2008, 12:33:11 »

@Adi
1) In acest moment chiar avem o "lipsa" de articole proaspete, in aceste conditii chiar era bine venit.
2) Cei care asiguram atit cit putem partea tehnica, nu scriem si articolele.
3) Toate articolele ce au aparut pe site au trecut prin prima pagina.
4) Serverul si UPS-ul se afla la sediul nou al asociatie de ceva timp; a fost predat/dus odata cu laptopul si actele asociatiei care se aflau in posesia mea.
Memorat

"Pestii se prind cu undita, iar oamenii cu vorba." - Shakespeare
anca_dy
Oblete
**
Deconectat Deconectat

Gen: Femeie

« Răspunde #5 : Miercuri 22 Octombrie 2008, 18:12:25 »

adi, sincere felicitari pentru spiritul intreprinzator si de echipa in lumea pescuitului.
chiar daca oamenii sunt scumpi la vorbe (de parca una buna costa... ), aprecierea e pe masura actiunilor tale Smiley adik mare Smiley
cat despre concurs, cred ca ne-am obisnuit deja in PP sa avem CEI MAI TARI PESCARI din zona Smiley)
valva o sa faci in vreo 2 3 anishori cand ai sa vii cu premii de la mondiale Tongue asha te blestem Smiley)
si ai sa vezi tu atuncea....

in rest, nu te supara... mai ales tu, care m-ai facut sa cred ca mai exista si oameni, pardon, OAMENI care iubesc natura si frumosul si nu s-au lasat atinsi de aripa indiferentzei crase....

Ne vedem pe balta Smiley
Memorat

Sunt o suta de drumuri care duc spre paradis: nouzeci si noua sunt pentru persoanele inteligente si unul pentru ceilalti Smiley
petru
Moderator
*
Deconectat Deconectat

Localitatea: iasi

« Răspunde #6 : Vineri 24 Octombrie 2008, 17:14:06 »

adi ti-ai pus intrebarea cite puncte ai facut la HORGESTI
-sau cite echipe ne mai reprezinta asociatia pe federatie?
-ce echipe din Iasi au reusit sa se integreze ca....... echipa?
iti dau eu raspunsul......nici una
intrebarea retorica.....vorbim prea mult?......si nu sintem in stare sa ne recunoastem adevarata valoare
sistemul care va fi propus pentru 2009 e altul:
-calificarile pe asociatie si dupa aia federatia si....mai vorbim
PS sincer ,daca te dezamageste asociatia  incerca sa nu mai ai de a face cu ea.....personal am sa incerc sa te ajut

Memorat
Pagini: [1]   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Traducerea în limba română © 2006-2007 www.smf.ro
Joomla Bridge by JoomlaHacks.com
Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!
Pagină creată în 0.049 secunde cu 26 cereri.

Google a vizitat aceasta pagina Joi 15 Iunie 2017, 01:21:18
Copyright © 2006-2017 Prieteni Pescari
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.