Prieteni Pescari

CRAP 2009

Marți 23 Octombrie 2018, 17:38:45 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îți creezi un cont.
Ai pierdut sau nu ai primit emailul care conține codul de activare al contului?
Noutăți: Vrei sa devii membru al Asociatiei Prieteni Pescari ... detalii
 
   Pagina principală   Caută Calendar Creează un cont  
Pagini: 1 ... 5 6 [7] 8 9   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: CRAP 2009  (Citit de 111694 ori)
0 Utilizatori și 1 Vizitator pe acest subiect.
MARTINIUC
Alevin
*
Deconectat Deconectat

Mesaje: 3


« Răspunde #120 : Luni 25 Mai 2009, 22:58:23 »

SALUTARE , OBY.
TIBI MARTINIUC SUNT DE LA STANDUL 9 DE LA CUPA LATES
TIN SA PRECIZEZ CA LA POZITIA 27 DE INSCRIERE ECHIPA ESTE FORMATA DIN
1. ZOITA DANIEL
2. TIBI MARTINIUC
3. FLOREA RAZVAN COLONELUL
MC. MULT Bere
Memorat
oby 1
Rechin
*****
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: iasi
Mesaje: 4.088



« Răspunde #121 : Luni 25 Mai 2009, 23:02:25 »

1. Gabi Sandu - Dan Dochia - P.Neamt & Bucuresti-achitat
2. Sava Radu - Fuioaga Ionut - Bacau
3. Florin Vasiliu - Teodor Branzan
4. Rotaru Alex - Rotaru Andrei - Roman
5. C.S.P Criss -Team Carp - Pitesti (1 echipa)
6. Moldavian Carp Fishing - IASI-achitat
7. ATeam - PlanetCarp (Adi Lupu & Adi Galusca)(iasi/bacau)-avans
8. Cristi Onciul - iasi
9. Nica Aurel-Marcu Ionut-Nica Doru - bucuresti
10. C&R team - cluj-napoca
11. CrapIsTeam (Scortanu Cristian/Sarbu Liviu)-iasi-avans
12.LH Lure & Fishing Team (Luigi/Adi/Cristi)-iasi
13.Florian Serban-Slobozia
14.peSVcarul Andronic Cristian &co (suceava)-
15.Cezar Moraru iasi-avans
16.Sorin Mistreanu&Ilas Costinel-iasi
17.Chirica Andrei & Chirica Ionut - Vaslui - avans
18.Plamada Aurelian - Botosani
19.Bencze & Peterfi Tg. Mures
20.Ancerenco Danut& echipa-Galati
21. Hard Tools(Bejnaru Liviu & Mahu Mihai)-Botosani
22. Catalin & Octavian- Bucuresti-avans
23.Drobota Radu & echipa - IASI- avans
24. WorkOnline Team Iasi-avans
25.Racovanu Mihai & echipa - avans
26.RVP
27.Daniel Zoita-Tibi Martinuc-Florea Razvan Colonelu -Suceava
28.Narcis&Cristi Andrioaie-Iasi-avans
Memorat

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
adi_lupu
Biban
***
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: Frankfurt,Hessen,De
Mesaje: 235



« Răspunde #122 : Marți 26 Mai 2009, 09:57:10 »

Cine se ocupa de inscrieri (Cristi sau Petru) sa ia legatura din timp cu participantii ca sa nu fie si aici 30 inscrisi si 20 participanti ,ca la fel se vor diminua premiile
Memorat
petru
Salau
****
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: iasi
Mesaje: 2.471



« Răspunde #123 : Luni 01 Iunie 2009, 13:14:30 »

nu pot sa bag mana in buzunarul omului,dar pot sa conditionez achitarea taxei cu ordinea de tragere la sorti  Rinjet
Memorat
oby 1
Rechin
*****
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: iasi
Mesaje: 4.088



« Răspunde #124 : Marți 02 Iunie 2009, 10:17:14 »

1. Gabi Sandu - Dan Dochia - P.Neamt & Bucuresti-achitat
2. Sava Radu - Fuioaga Ionut - Bacau
3. Florin Vasiliu - Teodor Branzan
4. Rotaru Alex - Rotaru Andrei - Roman
5. C.S.P Criss -Team Carp - Pitesti (1 echipa)
6. Moldavian Carp Fishing - IASI-achitat
7. ATeam - PlanetCarp (Adi Lupu & Adi Galusca)(iasi/bacau)-avans
8. Cristi Onciul - iasi
9. Nica Aurel-Marcu Ionut-Nica Doru - bucuresti
10. C&R team - cluj-napoca
11. CrapIsTeam (Scortanu Cristian/Sarbu Liviu)-iasi-achitat
12.LH Lure & Fishing Team (Luigi/Adi/Cristi)-iasi
13.Florian Serban-Slobozia
14.peSVcarul Andronic Cristian &co (suceava)-
15.Cezar Moraru iasi-avans
16.Sorin Mistreanu&Ilas Costinel-iasi
17.Chirica Andrei & Chirica Ionut - Vaslui - avans
18.Plamada Aurelian - Botosani
19.Bencze & Peterfi Tg. Mures
20.Ancerenco Danut& echipa-Galati - achitat
21. Hard Tools(Bejnaru Liviu & Mahu Mihai)-Botosani
22. Catalin & Octavian- Bucuresti-avans
23.Drobota Radu & echipa - IASI- avans
24. WorkOnline Team Iasi-avans
25.Racovanu Mihai & echipa - avans
26.RVP
27.Daniel Zoita & Co -Suceava
28.Narcis&Cristi Andrioaie-Iasi-avans
29.Birtum Stefan-iasi-avans
« Ultima modificare: Miercuri 03 Iunie 2009, 14:16:59 de către cristi oglan » Memorat

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
cristi oglan
Moderator
*
Deconectat Deconectat

Mesaje: 144


« Răspunde #125 : Marți 02 Iunie 2009, 21:31:08 »

Dragi participanti,

Comitetul de organizare al acestui concurs a decis ca ordinea de tragere la sort a standurilor sa fie data de ordinea in care a fost achitata integral taxa de participare.
Acest lucru va fi probat cu chitante sau extrase de cont pentru cei care au platit prin virament bancar.

Deci grabiti-va!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Ultima modificare: Miercuri 03 Iunie 2009, 08:47:02 de către cristi oglan » Memorat
bingogabi
Salau
****
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: Iasi
Mesaje: 1.079



« Răspunde #126 : Marți 02 Iunie 2009, 21:59:29 »

...

Deci garbiti-va!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 Risete Cristi, vezi ca de la atata garba dai in balbe!
Memorat

Inainte de a vedea paiul din ochiul meu, uita-te la barna din ochiul tau !
cristi oglan
Moderator
*
Deconectat Deconectat

Mesaje: 144


« Răspunde #127 : Miercuri 03 Iunie 2009, 14:15:37 »

 Echipa CrapIsTeam (Scortanu Cristian/Sarbu Liviu)-iasi au achitat integral azi 3.06.2009 Aplauze
Memorat
oby 1
Rechin
*****
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: iasi
Mesaje: 4.088



« Răspunde #128 : Joi 04 Iunie 2009, 21:22:52 »

1. Gabi Sandu - Dan Dochia - P.Neamt & Bucuresti-achitat
2. Sava Radu - Fuioaga Ionut - Bacau
3. Florin Vasiliu - Teodor Branzan
4. Rotaru Alex - Rotaru Andrei - Roman
5. C.S.P Criss -Team Carp - Pitesti (1 echipa)
6. Moldavian Carp Fishing - IASI-achitat
7. ATeam - PlanetCarp (Adi Lupu & Adi Galusca)(iasi/bacau)-avans
8. Cristi Onciul - iasi
9. Nica Aurel-Marcu Ionut-Nica Doru - bucuresti
10. C&R team - cluj-napoca
11. CrapIsTeam (Scortanu Cristian/Sarbu Liviu)-iasi-achitat
12.LH Lure & Fishing Team (Luigi/Adi/Cristi)-iasi
13.Florian Serban-Slobozia
14.peSVcarul Andronic Cristian &co (suceava)-
15.Cezar Moraru iasi-avans
16.Sorin Mistreanu&Ilas Costinel-iasi
17.Chirica Andrei & Chirica Ionut - Vaslui - avans
18.Plamada Aurelian - Botosani
19.Bencze & Peterfi Tg. Mures
20.Ancerenco Danut& echipa-Galati - achitat
21. Hard Tools(Bejnaru Liviu & Mahu Mihai)-Botosani
22. Catalin & Octavian- Bucuresti-avans
23.Drobota Radu & echipa - IASI- avans
24. WorkOnline Team Iasi-avans
25.Racovanu Mihai & echipa - avans
26.RVP
27.Daniel Zoita & Co -Suceava
28.Narcis&Cristi Andrioaie-Iasi-avans
29.Birtum Stefan-iasi-achitat
Memorat

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
thefather
Alevin
*
Deconectat Deconectat

Mesaje: 3


« Răspunde #129 : Joi 04 Iunie 2009, 21:48:39 »

nu am chitanta in fata, dar Workonline team a platit de mult valoarea integrala.

Nu ar trebui sa aveti si voi o evidenta? Shocked
Memorat
oby 1
Rechin
*****
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: iasi
Mesaje: 4.088



« Răspunde #130 : Joi 04 Iunie 2009, 22:02:18 »

sunt mai multe chitantiere in diferitele locuri unde se fac inscrieri
oricum asta se va putea verifica la start( va fi lista cu datele platilor)inainte de start
Memorat

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
petru
Salau
****
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: iasi
Mesaje: 2.471



« Răspunde #131 : Marți 09 Iunie 2009, 21:05:31 »

Workonline a achitat taxa
Racovanu Mihai achitat
« Ultima modificare: Marți 09 Iunie 2009, 21:08:12 de către petru » Memorat
cristi oglan
Moderator
*
Deconectat Deconectat

Mesaje: 144


« Răspunde #132 : Miercuri 10 Iunie 2009, 09:31:46 »

1. Gabi Sandu - Dan Dochia - P.Neamt & Bucuresti-achitat
2. Sava Radu - Fuioaga Ionut - Bacau
3. Florin Vasiliu - Teodor Branzan
4. Rotaru Alex - Rotaru Andrei - Roman
5. C.S.P Criss -Team Carp - Pitesti (1 echipa)
6. Moldavian Carp Fishing - IASI-achitat
7. ATeam - PlanetCarp (Adi Lupu & Adi Galusca)(iasi/bacau)-avans
8. Cristi Onciul - iasi
9. Nica Aurel-Marcu Ionut-Nica Doru - bucuresti
10. C&R team - cluj-napoca
11. CrapIsTeam (Scortanu Cristian/Sarbu Liviu)-iasi-achitat
12.LH Lure & Fishing Team (Luigi/Adi/Cristi)-iasi
13.Florian Serban-Slobozia
14.peSVcarul Andronic Cristian &co (suceava)-
15.Cezar Moraru iasi-achitat
16.Sorin Mistreanu&Ilas Costinel-iasi
17.Chirica Andrei & Chirica Ionut - Vaslui - avans
18.Plamada Aurelian - Botosani
19.Bencze & Peterfi Tg. Mures
20.Ancerenco Danut& echipa-Galati - achitat
21. Hard Tools(Bejnaru Liviu & Mahu Mihai)-Botosani- achitat
22. Catalin & Octavian- Bucuresti-avans
23.Drobota Radu & echipa - IASI- avans
24. WorkOnline Team Iasi-achitat
25.Racovanu Mihai & echipa - achitat
26.RVP
27.Daniel Zoita & Co -Suceava
28.Narcis&Cristi Andrioaie-Iasi-avans
29.Birtum Stefan-iasi-achitat
« Ultima modificare: Miercuri 17 Iunie 2009, 08:28:20 de către cristi oglan » Memorat
liviubejnaru
Alevin
*
Deconectat Deconectat

Mesaje: 11


« Răspunde #133 : Miercuri 17 Iunie 2009, 02:19:06 »

Hard Tools de la Botosani (Bejnaru Liviu si Mahu Mihai), pozitia 21 achitat integral pe 09 Iunie2009 cu virament bancar.
Memorat
thefather
Alevin
*
Deconectat Deconectat

Mesaje: 3


« Răspunde #134 : Miercuri 17 Iunie 2009, 22:50:56 »

Nici o informatie noua? S-a mai inscris cineva? A mai platit cineva? La cate achitate am vazut ........ se pare ca vom fi putini.
Memorat
petru
Salau
****
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: iasi
Mesaje: 2.471



« Răspunde #135 : Luni 22 Iunie 2009, 10:38:34 »

Sa discutat cu cei care au dat avans(o parte din ei) si au confirmat ca vin.O sa va tinem la curent cu ce se petrece
PScei care au platit avansul nu mai primesc banii inapoi daca nu vin la concurs  Rinjet
Memorat
cristicrap
Oblete
**
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: IASI
Mesaje: 96


« Răspunde #136 : Marți 23 Iunie 2009, 22:32:15 »

Apropo de la ce greutate se incepe sa ne cantarim pestele daca o fi ?
Apropo am inteles ca la ultimul concurs s-a folosit  PORUMB  TARE !
Ca si nada.,cat si l-a carlig pe fir de par
Nu ar fi necesar sa fie fiert porumbul ?
Si ultima intrebare standul 10 si 14 intra in concurs ?
Memorat
adi_lupu
Biban
***
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: Frankfurt,Hessen,De
Mesaje: 235



« Răspunde #137 : Marți 23 Iunie 2009, 23:32:25 »

iti raspund eu:
de la 1,5 kg
fara seminte uscate
standul 10 si 14 nu intra in concurs pentru ca se intersecteaza cu celelalte
Memorat
andronic cristian
Oblete
**
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: Suceava
Mesaje: 197



« Răspunde #138 : Joi 25 Iunie 2009, 22:03:54 »

O reorganizare a echipelor de pe 14 si 27:
1. Gabi Sandu - Dan Dochia - P.Neamt & Bucuresti-achitat
2. Sava Radu - Fuioaga Ionut - Bacau
3. Florin Vasiliu - Teodor Branzan
4. Rotaru Alex - Rotaru Andrei - Roman
5. C.S.P Criss -Team Carp - Pitesti (1 echipa)
6. Moldavian Carp Fishing - IASI-achitat
7. ATeam - PlanetCarp (Adi Lupu & Adi Galusca)(iasi/bacau)-avans
8. Cristi Onciul - iasi
9. Nica Aurel-Marcu Ionut-Nica Doru - bucuresti
10. C&R team - cluj-napoca
11. CrapIsTeam (Scortanu Cristian/Sarbu Liviu)-iasi-achitat
12.LH Lure & Fishing Team (Luigi/Adi/Cristi)-iasi
13.Florian Serban-Slobozia
14.Andronic Cristian -Daniel Zoita -Suceava
15.Cezar Moraru iasi-achitat
16.Sorin Mistreanu&Ilas Costinel-iasi
17.Chirica Andrei & Chirica Ionut - Vaslui - avans
18.Plamada Aurelian - Botosani
19.Bencze & Peterfi Tg. Mures
20.Ancerenco Danut& echipa-Galati - achitat
21. Hard Tools(Bejnaru Liviu & Mahu Mihai)-Botosani- achitat
22. Catalin & Octavian- Bucuresti-avans
23.Drobota Radu & echipa - IASI- avans
24. WorkOnline Team Iasi-achitat
25.Racovanu Mihai & echipa - achitat
26.RVP
27.Tiberiu Martiniuc -Suceava
28.Narcis&Cristi Andrioaie-Iasi-avans
29.Birtum Stefan-iasi-achitat
Multumesc!
Memorat

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
Campion national 2010
1111 kg MV2
oby 1
Rechin
*****
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: iasi
Mesaje: 4.088



« Răspunde #139 : Vineri 26 Iunie 2009, 21:53:42 »

1. Gabi Sandu - Dan Dochia - P.Neamt & Bucuresti-achitat
2. Sava Radu - Fuioaga Ionut - Bacau
3. Florin Vasiliu - Teodor Branzan
4. Rotaru Alex - Rotaru Andrei - Roman
5. C.S.P Criss -Team Carp - Pitesti (1 echipa)
6. Moldavian Carp Fishing - IASI-achitat
7. ATeam - PlanetCarp (Adi Lupu & Adi Galusca)(iasi/bacau)-avans
8. Cristi Onciul - iasi
9. Nica Aurel-Marcu Ionut-Nica Doru - bucuresti
10. C&R team - cluj-napoca
11. CrapIsTeam (Scortanu Cristian/Sarbu Liviu)-iasi-achitat
12.LH Lure & Fishing Team (Luigi/Adi/Cristi)-iasi
13.Florian Serban-Slobozia
14.Andronic Cristian -Daniel Zoita -Suceava-achitat
15.Cezar Moraru iasi-achitat
16.Sorin Mistreanu&Ilas Costinel-iasi
17.Chirica Andrei & Chirica Ionut - Vaslui - avans
18.Plamada Aurelian - Botosani
19.Bencze & Peterfi Tg. Mures
20.Ancerenco Danut& echipa-Galati - achitat
21. Hard Tools(Bejnaru Liviu & Mahu Mihai)-Botosani- achitat
22. Catalin & Octavian- Bucuresti-avans
23.Drobota Radu & echipa - IASI- avans
24. WorkOnline Team Iasi-achitat
25.Racovanu Mihai & echipa - achitat
26.RVP
27.Tiberiu Martiniuc -Suceava
28.Narcis&Cristi Andrioaie-Iasi-avans
29.Birtum Stefan-iasi-achitat
« Ultima modificare: Vineri 26 Iunie 2009, 23:15:56 de către cristi oglan » Memorat

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
Pagini: 1 ... 5 6 [7] 8 9   In sus
  Imprimă  
 
Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Traducerea în limba română © 2006-2007 www.smf.ro
Joomla Bridge by JoomlaHacks.com
Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!
Pagină creată în 0.111 secunde cu 27 cereri.

Google a vizitat aceasta pagina Sâmbătă 20 Octombrie 2018, 02:41:51
Copyright © 2006-2018 Prieteni Pescari
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.