Prieteni Pescari

Cupa Moldovei 2009

Luni 17 Decembrie 2018, 09:50:05 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îți creezi un cont.
Ai pierdut sau nu ai primit emailul care conține codul de activare al contului?
Noutăți: Vrei sa devii membru al Asociatiei Prieteni Pescari ... detalii

Pagina principală   Caută Calendar Creează un cont  
Pagini: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 26   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: Cupa Moldovei 2009  (Citit de 192640 ori)
0 Utilizatori și 1 Vizitator pe acest subiect.
jonah
Rechin
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat

« Răspunde #320 : Sâmbătă 28 Februarie 2009, 17:01:08 »

ca bine zici Nucule ! Aplauze
Memorat

Singur pot fi și printre oameni
petru
Moderator
*
Deconectat Deconectat

Localitatea: iasi

« Răspunde #321 : Sâmbătă 28 Februarie 2009, 17:25:07 »

Ar fi foarte bine,fiindca comisia de spining trebuie sa-mi demonstreze ca este un brand rentabil si trebuie acordata toata atentia asociatiei
« Ultima modificare: Sâmbătă 28 Februarie 2009, 18:31:54 de către petru » Memorat
Pikeman
Biban
Deconectat Deconectat

Localitatea: Brasov

« Răspunde #322 : Sâmbătă 28 Februarie 2009, 17:34:56 »

hai sa dam mana cu mana s'aratam c'a noastra'i buna  Risete
Memorat

let the pike survive, put it back alive

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
vali136
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #323 : Sâmbătă 28 Februarie 2009, 17:37:03 »

Fratilor ma sperie ce aud ...concursuri cu rentabilitate Cum? Suparat Suparat
In primul rind ar trebui sa primeze participarea cit mai numeroasa ,organizare cit mai buna nu cit de rentabil a iesit CM la spinning sau la crap si stationar.
Treaba celor ce organizeaza e sa faca rost de cit mai multe sponsorizari ca etapa sa fie cit mai atragatoare pt. participanti din punct de vedere al premiilor si a mediatizarii iar in cazul in care nu sunt destui sponsori sa gindeasca o taxa de participare care sa acopere cheltuielile etapei.
  Nu sunt nici eu de acord cu sintagma CM e Brand  atita timp cit  primeaza doar "atmosfera" creata de "licorile lui Bachus " nu participarea numeroasa sau performantele sportive .
   Participari de 10-15 concurenti dupa 3-4 ani de la infiintare nu prea da semnale ca ar fi mare BRAND  Jenat(parerea mea ).
« Ultima modificare: Sâmbătă 28 Februarie 2009, 17:41:38 de către vali136 » Memorat
petru
Moderator
*
Deconectat Deconectat

« Răspunde #324 : Sâmbătă 28 Februarie 2009, 17:43:35 »

Pe mine ma sperie bilanturile contabile Rinjet si m-am convins ca concursurile sunt un motiv de destindere ..pentru unii si ...batai de cap pentru altii(cand vine vorba de organizare)Iar treaba cu sponsorizarea in Moldova...o fata Morgana
Memorat
jonah
Rechin
Deconectat Deconectat

« Răspunde #325 : Sâmbătă 28 Februarie 2009, 19:46:15 »

sponsorii sunt intr-adevar o mare necunoscuta ..deocamdata ! Trist
Memorat

vali136
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #326 : Sâmbătă 28 Februarie 2009, 20:15:52 »

fratilor ,nu are sa vina nimeni sa va bata la usa si sa intrebe daca nu vreti vre-o sponsorizare...
dar am o singura intrebare :Latesul nu-i in Moldova? Acolo cum de au sponsori? Cum? Cum? Cum?
Memorat
Sorin Buculei
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #327 : Sâmbătă 28 Februarie 2009, 20:20:23 »

Stii,Petre? Sa dam cezarului ce-i a cezarului ...Dupa cum spui tu ,cu bilanturile contabile,aproape ca-mi vine sa spun ca nu avem ce cauta la CM!In felul asta nu o sa mai ai dureri de cap!Interesant mod de a face reclama cind de fapt e antireclama!
Memorat
jonah
Rechin
Deconectat Deconectat

« Răspunde #328 : Sâmbătă 28 Februarie 2009, 21:59:22 »

eu zic ca totusi o sa ne vedem la CM ! Wink Wink
Memorat

bingogabi
Salau
Deconectat Deconectat

Localitatea: Iasi

« Răspunde #329 : Sâmbătă 28 Februarie 2009, 23:45:41 »

dar am o singura intrebare :Latesul nu-i in Moldova? Acolo cum de au sponsori? Cum? Cum? Cum?
Au sponsori, fiidca cei care sunt cu adevarat interesati s-au dus si i-au cautat  Wink
Memorat

Inainte de a vedea paiul din ochiul meu, uita-te la barna din ochiul tau !
Sorin Buculei
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #330 : Duminică 01 Martie 2009, 05:59:13 »

Sigur ca o sa ne vedem!!!!Stii jonah?atunci am intilnirea de 30 de ani de la terminarea facultatii!
Memorat
petru
Moderator
*
Deconectat Deconectat

« Răspunde #331 : Duminică 01 Martie 2009, 09:06:56 »

Stii,Petre? Sa dam cezarului ce-i a cezarului ...Dupa cum spui tu ,cu bilanturile contabile,aproape ca-mi vine sa spun ca nu avem ce cauta la CM!In felul asta nu o sa mai ai dureri de cap!Interesant mod de a face reclama cind de fapt e antireclama!
Nu cred ca antireclama,e realitatea pe care imi pun semnatura si stampila.Daca Cupa Moldovei  a fost un succes de necontestat era pentru ca problema de abordare suna altfel''Sunt membru PP merg la concurs...''dar in momentul in care auzi''vin la concurs daca nu am etapa,stai sa vad calendarul competitional......''Sorine chiar nu vezi ca a scazut interesul pentru concurs datorita modului de abordare....
Memorat
Sorin Buculei
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #332 : Duminică 01 Martie 2009, 09:41:25 »

Eu cred ca a crescut interesul ptr.CM.Dovada: si-au anuntat posibila participare pescari din Vilcea,Cluj si Brasov.In mod sigur va fi un record de participare!Daca voi din Iasi nu veniti la concurs decit conditionat cred ca e grav.Hai sa spunem ca a fost o exprimare nefericita in cazul tau.Dar era mai bine sa n-o fi facut. 
Memorat
petru
Moderator
*
Deconectat Deconectat

« Răspunde #333 : Duminică 01 Martie 2009, 10:07:42 »

Daca s-a vrut o Cupa Moldovei,trebuie sa-i dam stralucirea de odinioara.Nu accept sub nici o forma sa se repete episodul de anul trecut cant se umbla cu arcanul dupa concurenti si sa ne fie rusine de premiile date.Daca ma uit la nr celor inscrisi ;Dcred ca inca e devreme sa discutam de succesul CM
Memorat
jonah
Rechin
Deconectat Deconectat

« Răspunde #334 : Duminică 01 Martie 2009, 10:16:46 »

nu e devreme deloc Petru sa discutam de CM ! e chiar foarte bine ca deja se stie data la care va fi concursul (un mare are pas inainte )!si fii te rog mai optimist Tongue.si eu cred ca vom avea participanti mai multi Wink
Memorat

petru
Moderator
*
Deconectat Deconectat

« Răspunde #335 : Duminică 01 Martie 2009, 12:59:18 »

Cata  Rinjet sa stii ca sunt foarte optimist.Cred ca atunci cand arat si partea nasoala a concursului  Evil sunt sanse sa fie perceputa ca un strigat de mobilizare  Rinjet
Memorat
leba
Rechin
Deconectat Deconectat

...gone fishin'

« Răspunde #336 : Luni 02 Martie 2009, 10:27:23 »

Fratilor ma sperie ce aud ...concursuri cu rentabilitate Cum? Suparat Suparat
In primul rind ar trebui sa primeze participarea cit mai numeroasa ,organizare cit mai buna nu cit de rentabil a iesit CM la spinning sau la crap si stationar.
Treaba celor ce organizeaza e sa faca rost de cit mai multe sponsorizari ca etapa sa fie cit mai atragatoare pt. participanti din punct de vedere al premiilor si a mediatizarii iar in cazul in care nu sunt destui sponsori sa gindeasca o taxa de participare care sa acopere cheltuielile etapei.
  Nu sunt nici eu de acord cu sintagma CM e Brand  atita timp cit  primeaza doar "atmosfera" creata de "licorile lui Bachus " nu participarea numeroasa sau performantele sportive .
   Participari de 10-15 concurenti dupa 3-4 ani de la infiintare nu prea da semnale ca ar fi mare BRAND  Jenat(parerea mea ).

Vali, nici nu vrem sa fii de-acord. poate ca e o marca mica, da-i a noastra si tinem la ea. Cat despre licori, ele sunt oricum prezente. Mai mult sau mai putin, tine de fiecare.

Memorat

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
let`em live, they are part of the game!
vali136
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #337 : Luni 02 Martie 2009, 17:58:04 »

Leba , simt ca devii usor rautacios ... imi scoti cuvintele din context si le dai alt inteles pe care nu-l agreez .In fine.
 Cred ca "pisica" e in curtea voastra si ar trebui sa o "rezolvati" intre voi ,nicidecum sa cauti sa o arunci peste gard.
 Probabil ca separarea celor 2 concursuri e cea mai corecta alegere .
 Din punctul meu de vedere ar trebui sa participe la ambele concursuri cit mai multa lume din PP(etapa FNPSR) si chiar din toate colturile Moldovei (CM.).
« Ultima modificare: Luni 02 Martie 2009, 18:59:47 de către vali136 » Memorat
leba
Rechin
Deconectat Deconectat

...gone fishin'

« Răspunde #338 : Marți 03 Martie 2009, 09:48:43 »

Vali, nu am scos nimic din context, mai mult, am dat citatul complet.
  Tu poti sa-ti asumi ceea ce sustii, nu? Daca asa se vede de la tine, ok, parerea mea e alta, sper sa nu te deranjeze prea tare.
  "rautacios"?  Smiley ia uite aici:

[...]

Cum suna asta pentru unul care vrea sa vina la Cupa?  Plictisit 
  Hai sa ne vedem fiecare de treburile lui si cel mai bine ne incrucisam floretele pe apa, ne dam mana si bem un spritz. Cu masura, evident.
  Asta daca mai vrei sa vii la asa un concurs.

Memorat

let`em live, they are part of the game!
petru
Moderator
*
Deconectat Deconectat

« Răspunde #339 : Marți 03 Martie 2009, 09:53:05 »

Eu cred ca o sa vina  Rinjet
Memorat
Pagini: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 26   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Traducerea în limba română © 2006-2007 www.smf.ro
Joomla Bridge by JoomlaHacks.com
Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!
Pagină creată în 0.09 secunde cu 27 cereri.

Google a vizitat aceasta pagina Marți 17 Iulie 2018, 23:11:22
Copyright © 2006-2018 Prieteni Pescari
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.