Prieteni Pescari

Pescuitul in Bistrita Nasaud

Sâmbătă 25 Noiembrie 2017, 11:48:50 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îți creezi un cont.
Ai pierdut sau nu ai primit emailul care conține codul de activare al contului?
Noutăți: Vrei sa devii membru al Asociatiei Prieteni Pescari ... detalii

Pagina principală   Caută Calendar Creează un cont  
Pagini: 1 [2]   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: Pescuitul in Bistrita Nasaud  (Citit de 13347 ori)
0 Utilizatori și 1 Vizitator pe acest subiect.
cristinel33
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #20 : Joi 27 Mai 2010, 12:08:29 »

aici depinde si de experienta pescarului si doar exersand capeti experienta . Bere 
Memorat
cristinel33
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #21 : Joi 17 Iunie 2010, 16:31:06 »

am sa fac o iesire duminica la Colibita nu numai pentru pescuit ci si pentru a petrece macar o zi in atmosfera placuta a acestui splendid loc . am mai fost in urma cu 3 sap. si nu am prins cine stie ce peste dar macar am reusit sa imi incarc bateriile si sa mai elimin putin din stresul acumulat , totusi as vrea sa stiu (daca a mai fost cineva recent) care este acum nivelul apei (crescut? scazut?)? . sper ca poate si vremea o sa tina cu mine caci dupa cate am auzit astazi ploua pe acolo dar pana duminica cred ca se va face vreme frumoasa. asadar va rog frumos pe cine a mers sa posteze pe forum. va multumesc si fir intins . Smiley 
Memorat
happy
Biban
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: suceava

« Răspunde #22 : Vineri 18 Iunie 2010, 11:59:08 »

eu am intentionat sa o intind de maine dimineatza pe colibita, dar cum se anunta numai ploaie m-am oprit. de beut pot bea si acasa. aman pe alt weekend ca imi e greu sa pescuiesc cu o mana si cu cealalta sa scot apa din barca. astept si eu un feedback de la cei din zona sau cei care au fost recent pe colibita.
Merci.
« Ultima modificare: Vineri 18 Iunie 2010, 12:00:53 de către happy » Memorat
cristinel33
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #23 : Duminică 20 Iunie 2010, 15:05:51 »

fost ... vazut ... ciuciu peste  Pling (Colibita)in afara de un clenut de vreo 15 cm(eliberat) si un atac ratat , nu am mai avut nici o trasatura , nici la vobler , nici la rotativa , nici la öscilanta . clenutul l-am prins la vobler dimineata pe un vant de trecea prin tine . apropo la vreo 200 m cum treci de baraj pe partea dreapta erau 2 masini de politie si dupa cum am inteles eu(nu am vorbit cu politaii) ar fi cazut o masina in lac (sper sa nu fie asa) . cine a mai fost pe acolo stie ca in acel loc este panta abrubta de 20-30m iar dedesubt lacul este foarte adanc. daca stie cineva mai bine ce sa intamplat il rog sa posteze pe forum . fir intins . Smiley
« Ultima modificare: Duminică 20 Iunie 2010, 15:09:41 de către cristinel33 » Memorat
c_tin
Biban
Deconectat Deconectat

Localitatea: suceava

« Răspunde #24 : Duminică 20 Iunie 2010, 16:17:20 »

posibil,cred ca de aia nu minca ca a crescut brusc nivelul api"))
Memorat
fishing4ever
Oblete
**
Deconectat Deconectat

Localitatea: bistrita

Dumnezeu iti da pesti dar nu ti baga in carlig!!!!

« Răspunde #25 : Marți 21 Septembrie 2010, 15:53:48 »

Ei bine as vrea sa stiu de unde esti exact din bistrita pentru a sti ce sa iti recomand....Ei bine si colibita e o alternativa dar sunt perioade cand se prinde foarte bine si sunt perioade in care nu prizi aproape nimik

Postat pe:: Marți 21 Septembrie 2010, 15:51:30

Ei da la Colibita sunt zeci de masini cazute in apa plus ca pe fundul lacului se afla un sat scufundat
Memorat
Pagini: 1 [2]   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Traducerea în limba română © 2006-2007 www.smf.ro
Joomla Bridge by JoomlaHacks.com
Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!
Pagină creată în 0.047 secunde cu 25 cereri.

Google a vizitat aceasta pagina Sâmbătă 27 Mai 2017, 02:44:39
Copyright © 2006-2017 Prieteni Pescari
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.