Prieteni Pescari

Catana Spinning BX UL 2.10m/2-10g

Vineri 24 Noiembrie 2017, 00:27:48 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îți creezi un cont.
Ai pierdut sau nu ai primit emailul care conține codul de activare al contului?
Noutăți: Vrei sa devii membru al Asociatiei Prieteni Pescari ... detalii

Pagina principală   Caută Calendar Creează un cont  
Pagini: 1 [2]   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: Catana Spinning BX UL 2.10m/2-10g  (Citit de 12370 ori)
0 Utilizatori și 1 Vizitator pe acest subiect.
ilie
Alevin
*
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: sibiu

« Răspunde #20 : Marți 17 Februarie 2009, 10:52:37 »

Ahh,tu esti genul care crede ca,cleanul se prinde doar la naluci mici. :POk,no problem,dar mai pleaca urechea si la sfaturi pertinente alta data,nu asa din povesti(stiu ce vorbesc) o^oFir intins Noroc
Memorat
Ungureanu Ovidiu
Biban
Deconectat Deconectat

Localitatea: Timisoara

« Răspunde #21 : Marți 17 Februarie 2009, 11:19:18 »

pfff... ai inteles gresit, vorbeam de echipament ptr naluci mici! clean am prins si la vobler de 7cm dar nu este vorba de asta... este vorba de un echipament cu care sa arunci microvoblerele!!!... nu cred ca cu un echipament cu care arunci naluca de 7cm arunci si naluca de 2gr la fel de bine si ai controlul asupra ei la fel de bine! cand vrei sa treci de clenii mici ca sa ajungi la cei mai rasariti treci pe un echipament light si pui o naluca de 5cm poftim! dar cateodata iti trebuie si microvoblerele, nu?
Memorat
ilie
Alevin
*
Deconectat Deconectat

Localitatea: sibiu

« Răspunde #22 : Marți 17 Februarie 2009, 11:54:11 »

Eu am obiceiul sa" defilez"foarte mult =))la o partida la clean pe rau.O fac si de pe mal si din  apa,(deci indicat ar fi sa am cat mai putine la mine)din aceasta cauza m-am orientat spre un bat  care sa-mi permita sa pot arunca si naluci mari,dar sa nu am probleme de exemplu nici cu un Salmo de 3gr sau cu o rotativa de 1,pe care le folosesc doar cand sunt disperat =))si ziua pare un fiasco total.Si te asigur ca nu am avut probleme,ba chiar cu rotativa(3,5gr.) lansata in mijlocul oltului in curent am luat si somotei de aprox.3,5kg.Apoi am dorit un bat care sa nu-mi vibreze ca gelatina in curent =))sa pot controla naluca cat mai bine.Sa stii ca acelasi bat il folosesc si pe baraje la avat sau biban dar si sub hidro la salau.Oare sa mai spun ca in 80% din cazuri dau cu textil?Poate ca sunt iar off topic si mai bine fac eject,insa nu inainte sa-ti urez fir intins inca o data. Noroc
PS:Sigur sunt bete mai bune ca Shimano Catana,merita sa vezi si ce zic ceilalti Wink
Memorat
Pagini: 1 [2]   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Traducerea în limba română © 2006-2007 www.smf.ro
Joomla Bridge by JoomlaHacks.com
Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!
Pagină creată în 0.031 secunde cu 25 cereri.

Google a vizitat aceasta pagina Duminică 29 Octombrie 2017, 01:07:25
Copyright © 2006-2017 Prieteni Pescari
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.