Prieteni Pescari

Campionatul de spinning al FNPSR

Luni 11 Decembrie 2017, 13:39:36 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îți creezi un cont.
Ai pierdut sau nu ai primit emailul care conține codul de activare al contului?
Noutăți: Vrei sa devii membru al Asociatiei Prieteni Pescari ... detalii

Pagina principală   Caută Calendar Creează un cont  
Pagini: 1 [2]   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: Campionatul de spinning al FNPSR  (Citit de 12275 ori)
0 Utilizatori și 1 Vizitator pe acest subiect.
sorin15
Oblete
**
Deconectat Deconectat

Localitatea: Brasov

« Răspunde #20 : Vineri 27 Martie 2009, 20:08:29 »

ia-ta ca suntem in 24martie si nu se stie nimic despre calendarul competitional2009! foarte serioasa aceasta fnpsr! multumim pentru excelenta organizare din cadrul federatiei!felicitari si la mai mare!

pai mai asteptam, luigi, mai asteptam.....
dupa cum observam cu totii e mult mai usor sa revendici ceva care deja functioneaza, decat sa pui osul sa realizezi de la inceput ceva
dar asta e stilul.........si e cunoscut deja
Memorat

Sorin Buculei
luigi_hatman
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #21 : Sâmbătă 28 Martie 2009, 13:51:37 »

salutare,nucu!ce nu inteleg eu:am fost la bucuresti la celebra sedinta si am asistat la mazilirea lui teleianu de catre alp.buuun!mergem la mondiale,europene si ce o mai fi sub tutela avpsr,ca sunt membri fondatori fips,cips!deci facem bara,bara sa ne fie noua bine!apare din neant fnpsr care se bate cu caramida in piept ca ei fac competitii,ca ei sunt singurii abilitati si alte alea.la ora cind scriu totul e in ceata totala la fnpsr.respect maxim pentru cei de la alp pentru ce au facut si fac.stim cit de ''usor'' e sa organizezi un concurs.personal cred ca nu stiau la ce se inhama si se dau loviti.poate fac vreun concurs de craciun sau de revelion,m-as baga dar sa fie prin caraibe si sa fie sponsorizat de fnpsr!
Memorat
nick
Salau
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat

Go fishing or die trying

« Răspunde #22 : Sâmbătă 28 Martie 2009, 19:46:47 »

Sapatamana viitoare incepe prima etapa din Campionatul National de Spining, toate celelalte etape sunt anuntate, au sponsori, sunt organizate de oameni cu experienta, unde sunt etapele din cadrul campionatului FNPSR, cel care trimitea oamenii la competitii internationale?
P.S. Domnule Popescu, cred ca o sa va dezamagesc cand o sa va spun ca daca vreti sa faceti ceva, aveti nevoie de cluburile de profil, daca credeti cumva ca daca creeati cadrul necesar, cluburile se vor buluci sa va organizeze etape in cadrul campionatului organizat de dumneavoastra, va inselati amarnic.
Sunt foarte curios cum va arata campionatul national FNPSR de anul acesta, daca va fi o reusita cu adevarat, va voi felicita, pentru ca ati aduce un ajutor important acestei ramuri a pescuitului sportiv, daca nu veto realiza nimic, cred ca imi veti permite sa nu cred nici o promisiune facuta de dumneavoastra....
« Ultima modificare: Sâmbătă 28 Martie 2009, 19:51:59 de către nick » Memorat

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
Sorin Buculei
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #23 : Duminică 29 Martie 2009, 05:04:58 »

Luigi, vezi ca sint doi Sorin Buculei ! Cit despre apsalba ,mai bine sa asteptam ... Dar 99,99999% ca nu va fi decit un mare fiiissss, cum ii este obiceiul si traditia (unicul si cel mai mare campionat national, mondial, galactic si inter galactic...).Are nume mari : fratii Moga s-au lamurit ,Vali Stratonov si Cpr -ul s-au lamurit,Mihai Vasilescu si Luician Vasies si probabil Aqua s-au lamurit,Dady Draghicescu a fost "dat' in suturi afara ca un impostor ,acum il are pe felie pe Paco si urmeaza acelasi scenariu probabil...Ce cautati voi acolo nu stiu ,dar probabil ca doar asa o sa va lamuriti si voi.Imi cer scuze daca am folosit mai multe nume fara permisiune voastra .

Postat pe:: Duminică 29 Martie 2009, 04:41:10

Pai vrea cu tot dinadinsul sa ma si sa ne reprezinte si sa ne apere interesele .Cine ii cere asta? 

Postat pe:: Duminică 29 Martie 2009, 04:48:06

Mi-ar place la nebunie o intilnire intre apsalba si gerula Risete.Nu stiu ce pact de neagresiune exista intre cei doi!
Memorat
luigi_hatman
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #24 : Luni 30 Martie 2009, 12:19:56 »

fratilor,eu personal sunt lamurit cu acest domn popescu,seamana pe undeva cu iliescu,vorbeste mult si fara a spune nimic concret.ce cautam noi pp in fnpsr?nu stiu la aceasta ora. Shocked Trist Trist
Memorat
Sorin Buculei
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #25 : Luni 06 Aprilie 2009, 01:36:12 »

Eu cred ca e o mezalianta intre un hidalgo (spaniol) si un baron (neamt).
Memorat
nick
Salau
Deconectat Deconectat

Go fishing or die trying

« Răspunde #26 : Marți 02 Iunie 2009, 11:08:05 »

P.S. Unde  e campionatul "national" de spinning?  Cool
Memorat

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
Pikeman
Biban
Deconectat Deconectat

Localitatea: Brasov

« Răspunde #27 : Marți 02 Iunie 2009, 13:27:13 »

P.S. Unde  e campionatul "national" de spinning?  Cool

la DNA , arbitrii au fost prinsi cu o lista ( primita de la DL Popescu ) ce continea numele a  5 concurenti care urmau sa faca parte din lotul national
Memorat

let the pike survive, put it back alive

Pagini: 1 [2]   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Traducerea în limba română © 2006-2007 www.smf.ro
Joomla Bridge by JoomlaHacks.com
Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!
Pagină creată în 0.036 secunde cu 25 cereri.

Google a vizitat aceasta pagina Marți 23 Mai 2017, 18:06:27
Copyright © 2006-2017 Prieteni Pescari
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.