Prieteni Pescari

Cupa Moldovei la spining 2010...lista participantilor

Miercuri 13 Decembrie 2017, 17:00:33 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îți creezi un cont.
Ai pierdut sau nu ai primit emailul care conține codul de activare al contului?
Noutăți: Vrei sa devii membru al Asociatiei Prieteni Pescari ... detalii
 
   Pagina principală   Caută Calendar Creează un cont  
Pagini: 1 ... 4 5 [6]   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: Cupa Moldovei la spining 2010...lista participantilor  (Citit de 50863 ori)
0 Utilizatori și 1 Vizitator pe acest subiect.
radu_bug
Salau
****
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: IASI
Mesaje: 1.356


viel spaβ


« Răspunde #100 : Sâmbătă 17 Aprilie 2010, 18:33:12 »

vad ca se aduna ceva lume . nu-mi fac griji decat pt bere . oare o sa ajunga?  Roll Eyes
Memorat
vali136
Biban
***
Deconectat Deconectat

Mesaje: 619


« Răspunde #101 : Sâmbătă 17 Aprilie 2010, 19:27:58 »

Daca nu ajunge berea ,sigur ajunge vinul....sunt citva specialisti in vin la PP... Risete Risete Risete
Prietenii stie .... sugubat
Memorat
radu_bug
Salau
****
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: IASI
Mesaje: 1.356


viel spaβ


« Răspunde #102 : Sâmbătă 17 Aprilie 2010, 20:37:37 »

 Risete se stiu ei care sunt dar tac chitic  Tac
Memorat
bingogabi
Salau
****
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: Iasi
Mesaje: 1.079



« Răspunde #103 : Sâmbătă 17 Aprilie 2010, 21:43:31 »

... nu-mi fac griji decat pt bere . oare o sa ajunga?  Roll Eyes
Asa pe stomacul gol? Nu prea merge  Cum? Ar trebui gasit si un purcel "ratacit" care sa-l intorci de cateva ori pe gratar  Wink
Memorat

Inainte de a vedea paiul din ochiul meu, uita-te la barna din ochiul tau !
oby 1
Rechin
*****
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: iasi
Mesaje: 4.064



« Răspunde #104 : Sâmbătă 17 Aprilie 2010, 21:44:30 »

1 Diaconita Petru
2 Radita Catalin
3 Buculei Ionut
4 Buculei Sorin(senior)-BSC
5.Purdila Dan PP-Suceava
6. Dabija Lucian
7. Dabija Daniel
8. Marius Livadaru-East Spinning Team
9. Parascanu Ovidiu-East Spinning Team
10.Stratonov Valentin Abrevis
11. Berari Vasile Cluj
12. Voicu Liviu - Bucuresti
13. Sorin Costescu -Bucuresti
14. Bogdan Constantin Abrevis
15. Romulus Ches -Bucuresti
16. Cristian Bunghez - Paco Spinning Team
17. Bujor Radu-Iasi
18. Cristian Popescu-Abrevis
19. Cenusa Adrian-Brasov Spinning Team
20. Rares Boieriu-Brasov Spinning Team
21. Szava Petre-Abrevis
22. Eremia Vladimir-Abrevis
23. Tudorache Gheorghe-Abrevis
24. Macoveiciuc Iulian - Iasi
25. Stiopei Vasile - Lucioperca Club
26. Cotovanu Adrian - East Spinning Team
27. Calinciuc Calin SV
28. Rizea Cristian Mihail - VSC
29. Alin Nedelcu WFT
30. Narcis Andrioaie WFT
31. Alexandru Costea WFT
32. Sorin Buculei jr. BSC
33. Sorin Lazea Abrevis
« Ultima modificare: Sâmbătă 17 Aprilie 2010, 21:51:20 de către oby 1 » Memorat

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
leba
Rechin
*****
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: Iasi
Mesaje: 3.281


...gone fishin'


WWW
« Răspunde #105 : Duminică 18 Aprilie 2010, 10:53:10 »

1 Diaconita Petru
2 Radita Catalin
3 Buculei Ionut
4 Buculei Sorin(senior)-BSC
5.Purdila Dan PP-Suceava
6. Dabija Lucian
7. Dabija Daniel
8. Marius Livadaru-East Spinning Team
9. Parascanu Ovidiu-East Spinning Team
10.Stratonov Valentin Abrevis
11. Berari Vasile Cluj
12. Voicu Liviu - Bucuresti
13. Sorin Costescu -Bucuresti
14. Bogdan Constantin Abrevis
15. Romulus Ches -Bucuresti
16. Cristian Bunghez - Paco Spinning Team
17. Bujor Radu-Iasi
18. Cristian Popescu-Abrevis
19. Cenusa Adrian-Brasov Spinning Team
20. Rares Boieriu-Brasov Spinning Team
21. Szava Petre-Abrevis
22. Eremia Vladimir-Abrevis
23. Tudorache Gheorghe-Abrevis
24. Macoveiciuc Iulian - Iasi
25. Stiopei Vasile - Lucioperca Club
26. Cotovanu Adrian - East Spinning Team
27. Calinciuc Calin SV
28. Rizea Cristian Mihail - VSC
29. Alin Nedelcu WFT
30. Narcis Andrioaie WFT
31. Alexandru Costea WFT
32. Sorin Buculei jr. BSC
33. Sorin Lazea - Abrevis
34. Mihai Preda - Abrevis.
« Ultima modificare: Luni 19 Aprilie 2010, 10:48:13 de către leba » Memorat

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
let`em live, they are part of the game!
petru
Moderator
*
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: iasi
Mesaje: 2.466



« Răspunde #106 : Luni 19 Aprilie 2010, 08:51:52 »

la ce concurenta se anunta,trei butoaie de bere mi se par un strop  sugubat,trebuie sa  Bere  Bere  Bere  ....
Memorat
oby 1
Rechin
*****
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: iasi
Mesaje: 4.064



« Răspunde #107 : Luni 19 Aprilie 2010, 16:20:54 »

1 Diaconita Petru
2 Radita Catalin
3 Buculei Ionut
4 Buculei Sorin(senior)-BSC
5.Purdila Dan PP-Suceava
6. Dabija Lucian
7. Dabija Daniel
8. Marius Livadaru-East Spinning Team
9. Parascanu Ovidiu-East Spinning Team
10.Stratonov Valentin Abrevis
11. Berari Vasile Cluj
12. Voicu Liviu - CPR
13. Sorin Costescu -Bucuresti
14. Bogdan Constantin Abrevis
15. Romulus Ches -Bucuresti
16. Cristian Bunghez - Paco Spinning Team
17. Bujor Radu-Iasi
18. Cristian Popescu-Abrevis
19. Cenusa Adrian-Brasov Spinning Team
20. Rares Boieriu-Brasov Spinning Team
21. Szava Petre-Abrevis
22. Eremia Vladimir-Abrevis
23. Tudorache Gheorghe-Abrevis
24. Macoveiciuc Iulian - Iasi
25. Stiopei Vasile - Lucioperca Club
26. Cotovanu Adrian - East Spinning Team
27. Calinciuc Calin SV
28. Rizea Cristian Mihail - VSC
29. Alin Nedelcu WFT
30. Misu Sofonea Drill
31. Alexandru Costea WFT
32. Sorin Buculei jr. BSC
33. Sorin Lazea - Abrevis
34. Mihai Preda - Abrevis
35. Catalin Lungu-Drill
36. Cristi Anton-Drill
37. Radu Vlasiu-Esox
38. Daniel Bulcu-Esox
« Ultima modificare: Luni 19 Aprilie 2010, 18:59:19 de către oby 1 » Memorat

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
leba
Rechin
*****
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: Iasi
Mesaje: 3.281


...gone fishin'


WWW
« Răspunde #108 : Luni 19 Aprilie 2010, 18:59:41 »

  Update - 20 aprilie

1 Diaconita Petru
2 Radita Catalin
3 Buculei Ionut
4 Buculei Sorin(senior)-BSC
5.Purdila Dan PP-Suceava
6. Dabija Lucian
7. Dabija Daniel
8. Marius Livadaru-East Spinning Team
9. Parascanu Ovidiu-East Spinning Team
10.Stratonov Valentin Abrevis
11. Berari Vasile Cluj
12. Voicu Liviu - CPR
13. Sorin Costescu -Bucuresti
14. Bogdan Constantin Abrevis
15. Romulus Ches -Bucuresti
16. Cristian Bunghez - Paco Spinning Team
17. Bujor Radu-Iasi
18. Cristian Popescu-Abrevis
19. Cenusa Adrian-Brasov Spinning Team
20. Rares Boieriu-Brasov Spinning Team
21. Szava Petre-Abrevis
22. Eremia Vladimir-Abrevis
23. Tudorache Gheorghe-Abrevis
24. Macoveiciuc Iulian - Iasi
25. Stiopei Vasile - Lucioperca Club
26. Cotovanu Adrian - East Spinning Team
27. Calinciuc Calin SV
28. Rizea Cristian Mihail - VSC
29. Alin Nedelcu WFT
30. Misu Sofonea Drill
31. Alexandru Costea WFT
32. Sorin Buculei jr. BSC
33. Sorin Lazea - Abrevis
34. Mihai Preda - Abrevis
35. Catalin Lungu-Drill
36. Cristi Anton-Drill
37. Daniel Bulcu - Esox
38. Radu Vlasiu - Esox
39. Radu Pocol - Lucioperca Club


  
« Ultima modificare: Marți 20 Aprilie 2010, 12:44:49 de către leba » Memorat

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
let`em live, they are part of the game!
Pagini: 1 ... 4 5 [6]   In sus
  Imprimă  
 
Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Traducerea în limba română © 2006-2007 www.smf.ro
Joomla Bridge by JoomlaHacks.com
Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!
Pagină creată în 0.067 secunde cu 27 cereri.

Google a vizitat aceasta pagina Vineri 08 Decembrie 2017, 05:02:40
Copyright © 2006-2017 Prieteni Pescari
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.