Prieteni Pescari

Alexandru Roman : Bun venit la Forum Prieteni Pescari

Luni 25 Iunie 2018, 15:08:25 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îți creezi un cont.
Ai pierdut sau nu ai primit emailul care conține codul de activare al contului?
Noutăți: Vrei sa devii membru al Asociatiei Prieteni Pescari ... detalii

Pagina principală   Caută Calendar Creează un cont  
Pagini: [1]   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: Alexandru Roman : Bun venit la Forum Prieteni Pescari  (Citit de 2222 ori)
0 Utilizatori și 1 Vizitator pe acest subiect.
Teodor
Salau
Deconectat Deconectat

Localitatea: Iasi

« : Luni 01 Martie 2010, 10:09:38 »

de la: Alexandru Roman
data: 28 februarie 2010, 14:26
subiect: Bun venit la Forum Prieteni Pescari

Salut !
Am vrut sa postez pe forumul vostru urmatorul mesaj . Constat ca nu se poate.  Imi cer scuze pentru deranj !

Analizati continutul mesajului si procedati in consecinta (adica fie postati voi, fie stergeti username-ul prieteniiprutului) !

Inca o data scuze pentru deranj !

A aparut in Iasi un grup de initiativa constituit in vederea infiintarii unei noi asociatii de practicanti ai pescuitului recreativ/sportiv.

In acest moment principalul obiectiv al grupului de initiativa este constituirea unei asociatii cu un numar redus de membri (intre 20 si 30) axata in principal pe obtinerea permisului de pescuit pentru membri sai;

Intrebarea mea este legata de „avizul de luare in evidenta eliberat de Ministerul Mediului si Padurilor” cerut de Ordinul nr 20 din 2/2/2010 al ministrului agriculturii si fara de care nu vom putea obtine permisele de pescuit recreativ/sportiv:
Cit dureaza obtinerea lui ?
Cit costa obtinerea lui ?
Ce alte demersuri trebuiesc facute pentru obtinerea avizului ?

Va multumesc !
Raspunsurile le astept pe acest topic sau la adresa de e-mail: moldova@personal.ro

PS Mentionez ca desi m-am inregistrat (username prieteniiprutului) nu pot posta pe forum ... si probabil nici pe viitor nu voi posta (daca va fi sa jungem la concurenta) !

Postat pe:: 01-03-2010, 10:00:07

Am mai scris de nenumarate ori:
Dupa ce v-ati inscris, site-ul trimite automat un mesaj pe adresa de email avind ca scop verificarea acesteia. Mesajul trimis contine un link ce trebuie vizitat. Acel link contine informatiile necesare pentru activarea contului creat.
Fara activarea contului nu puteti postat pe forum.

In Iasi exista in acest moment:
- 3 asociatii de pescari;
- 2 cluiburi de pescuit sportiv + 1 club in curs de infiintare.
Faptul ca mai apare inca o asociatie nu deranjeaza pe nimeni. E un lucru benefic.

De asemenea am mai scris si am mai spus: NU SUNTEM IN COMPETITIE CU ABSOLUT NIMENI.
Avem un program care ni-l popunem anual si incercam sa-l respectam in masura in care putem.

Memorat

"Pestii se prind cu undita, iar oamenii cu vorba." - Shakespeare
petru
Salau
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: iasi

« Răspunde #1 : Luni 01 Martie 2010, 10:44:48 »

Ce vor ei cu 20-3o de membrii suna a club ,care se poate afilia la noi si pot avea si permise ANPA.Avizul de la mediu e greu de luat cu membri putini fara plan de management pe resurse acvatice.......
Memorat
Pagini: [1]   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Traducerea în limba română © 2006-2007 www.smf.ro
Joomla Bridge by JoomlaHacks.com
Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!
Pagină creată în 0.047 secunde cu 24 cereri.

Google a vizitat aceasta pagina Marți 19 Iunie 2018, 14:07:24
Copyright © 2006-2018 Prieteni Pescari
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.