Prieteni Pescari

Sugestii SITE si FORUM

Duminică 22 Iulie 2018, 15:56:14 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îți creezi un cont.
Ai pierdut sau nu ai primit emailul care conține codul de activare al contului?
Noutăți: Vrei sa devii membru al Asociatiei Prieteni Pescari ... detalii

Pagina principală   Caută Calendar Creează un cont  
Sondaj
Întrebare: E ok cum arata site.ul sau ai vrea sa-l modifici?
Da, e in regula, l-as lasa asa. - 4 (21.1%)
Da, merge. - 3 (15.8%)
Nu, mai merge imbunatatit - 6 (31.6%)
Nu, as schimba ceva la aspect - 3 (15.8%)
Nu, arata rau. - 3 (15.8%)
Numărul votanților: 19

Pagini: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 21   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: Sugestii SITE si FORUM  (Citit de 202269 ori)
0 Utilizatori și 1 Vizitator pe acest subiect.
sebi
Alevin
*
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat

« Răspunde #100 : Duminică 18 Februarie 2007, 13:15:16 »

e greu pentru un incepator ca mine Inger sau ca altii sa postezwe mesaje mai ales ca nu inteleg cvu ce se manaca chestia asta ,probabil c-or fi timorati de atatea date noi si de experienta celor mai nvechi in bransa sau se tem ca vor fi luati peste picior?!!eu cred ca nu s-a nascut nimeni invatat si daca-ti place un lucru cu adevarat nimic nu te impiedica sa-l practici.Mie-mi place sa dau cu batul in balta(la propriu),pur si simplu;nu sunt nici stationarist nici spining-ist nici match-ist.Pur si simplu e o metoda de destindere in mijlocul naturii pe care cu totii incercam sa o protejam,mai mult sau mai putin ,la nivel declarativ sau practic;nu alerg dupa capturi impresionante si nu cred ca m-as vedea cu sacosa plina vreodata dar imi place sa ma gandesc in mijlocul zilei la ape si noaptea sa visez ca sunt pe malul lacului si am un drill nemaipomenit!!
Memorat

prieten pescar
sebi
Alevin
*
Deconectat Deconectat

« Răspunde #101 : Duminică 18 Februarie 2007, 13:29:51 »

a aparut o eroare!

va trebui sa asteptati 10 secunde pentru o noua autentificare,ne pare rau.

Postat pe:: DuminicĂ 18 Februarie 2007, 13:26:19

si mie Rinjet
Memorat

prieten pescar
leba
Vizitator
« Răspunde #102 : Duminică 18 Februarie 2007, 19:17:39 »

si mie Rinjet

si mie, de asemeni. Smiley
 totusi...e ceva necurat la mijloc. Cum?
Memorat
sebi
Alevin
*
Deconectat Deconectat

« Răspunde #103 : Duminică 18 Februarie 2007, 20:02:42 »

ceasul rau...pisica neagra! Risete
Memorat

prieten pescar
mikebazga
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #104 : Luni 19 Februarie 2007, 17:52:25 »

De ce nu pot accesa site-ul si din alta locatie?(ex de la serviciu)Nu reusesc sa intru decat de pe comp-ul de-acasa,de unde amcreat contul de urilizator..
Memorat
leba
Vizitator
« Răspunde #105 : Luni 19 Februarie 2007, 18:15:08 »

De ce nu pot accesa site-ul si din alta locatie?(ex de la serviciu)Nu reusesc sa intru decat de pe comp-ul de-acasa,de unde amcreat contul de urilizator..

se poate ca accesul la internet la tine la serviciu sa fie restrictiv? adica daca exista un administrator de retea acolo care limiteaza in vreun fel accesul la anumite servere.
  ce ISP ai acolo, mike? se pare ca exista o problema intre UPC si lx de mai multa vreme.
  [ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ] ai cateva cuvinte despre acest conflict si un link catre alt forum unde se trateaza mai pe larg problema.  spre partea de jos a paginii.
Memorat
mikebazga
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #106 : Luni 19 Februarie 2007, 19:56:43 »

Ok,am priceput..cred. Rinjet
Memorat
exu...
Oblete
**
Deconectat Deconectat

Localitatea: ora exacta

« Răspunde #107 : Luni 19 Februarie 2007, 23:36:11 »

ie de la iei mike !!!... Risete
Memorat

Imi plac pestele;)
exu...
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #108 : Luni 19 Februarie 2007, 23:50:37 »

Saitu' asta, nu este deloc exclusivist, iar cel care are ceva de intrebat sau de comentat, sunt convins ca nu va fi luat peste picior...cre' ca totu' e'n mintea omului...ia si vb frate, daca ai ce, numa' sa nu'njuri(prea tare) Evil ca are moderatori si te dileste aia:D

Probabil ca, majoritatea celor din iasi, cunoscandu'se intre ei (si intre mine)  Evil vorbesc aici, in continuarea partidei de pescuit...e ceva normal sa fie asa, da' si mikebazga stie ce e ala scobar si stiuca, ar putea dezvolta discutia, numa' sa vrea;)
Am zis mikebazga, pt ca pe el il "cunosc", insa e valabil pt toti cei care intra, inclusiv pt g.stiuca Evil no hai sa combatemmmmmmmmm!!!...
Memorat

Imi plac pestele;)
Lostrita
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #109 : Joi 22 Februarie 2007, 15:08:54 »

Good job !!! Felicitari ptr noul format al site ului!!! se misca intradevar mult mai bine  :)Bineinteles ca am depistat si o mica problemuta ;)Nu reusesc sa atasez un avatar, in rest nota 10  Rinjet                                              A apãrut o eroare!
Directorul pentru încãrcat fiºiere ataºate ºi avataruri nu este writable. Fiºierul tãu nu a putut fi salvat.Ce ar trebui sa fac in aceasta situatie?                                                                                         
« Ultima modificare: Joi 22 Februarie 2007, 16:52:21 de către Lostrita » Memorat
leba
Rechin
Deconectat Deconectat

Localitatea: Iasi

...gone fishin'

« Răspunde #110 : Joi 22 Februarie 2007, 15:24:16 »

la accesarea pe sit.ul nou, http://www.prietenipescari.ro trebuie sa va logati mai intai in pagina principala a sit.ului, in partea de stanga jos si apoi sa accesati forumul.
   daca va logati direct pe forum, din cauza unei erori userul respectiv isi va bloca contul.
« Ultima modificare: Joi 22 Februarie 2007, 15:30:13 de către leba » Memorat

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
let`em live, they are part of the game!
munviorel
Alevin
*
Deconectat Deconectat

« Răspunde #111 : Joi 22 Februarie 2007, 18:51:26 »

FELICITARI PENTRU CEEA CE ATI FACUT SI PENTRU CEEA CE VETI FACE IN CONTINUARE .VA DORESC TOATE CELE BUNE SI DISCUTIILA SUBIECT
Memorat
geluiasi
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #112 : Joi 22 Februarie 2007, 20:18:35 »

si eu sunt unul din aia care nu prea posteaza mesaje dar probabil ar trebui sa dau si un raspuns de ce..sunt necesare discutii despre pescuit sau scule etc .dar pe nimeni vad ca nu va intereseaza cu adevarata soarta apelor si in special jijia si prutul.remarc ca multora le place prutul dar nu semnaleaza nimeni ca prutul are probema cu poluarea sau nu este un subiect prea interesant.sunt o persoana prea simpla si nu stiu la ce usi sa bat in aceasta problema dar probabil printre voi sunt si persoane cu influenta care cunosc si legislatii si tot ce este necesar pt a rezolva aceasta problema
.treziti-va pana nu e pre tarziu.copii vostri nu vor mai avea unde sa pescuiasca.o masa mare de persoane sau procopsit cu permis si spun ca sunt pescari.eu va spun ca dureaza mult pina a afirma asa ceva.pescarul in viziunea mea este acea peersona care in primul rind iubeste cu adevarat natura .care atunci cind vine la pescuit se uita in primul rind daca prin locul ales nu deranjeaza pe altcineva.pe timpul cit pescuieste nu face activitati care ii v-a deranja pe ceilalti.rezidurile se vor stringe si se vor duce frumusel la un container de gunoi.toata lumea stie asta dar nu toata lumea practica.vad persoane pe prut care se cred pe stadion ,altele la varsatoare etc.mai sunt surse de poluare de pe la moldoveni cit si las noi ,ejectii,gunoaie etc am semnalat politia de frontiera despre asa ceva dar nu am primit nici un raspuns.nu vreau sa va plictisesc deacea am sa inchei deocamdata.si nu pot sa va spun la sfirsit decit ca hai sa rezolvam problema asta si a braconierilor si apoi ne tinem de povesti

Memorat
exu...
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #113 : Vineri 23 Februarie 2007, 02:02:17 »

BVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV (tot lipseste ala care aplauda)
Am ramas placut surprins, stiam ca se lucreaza la sait...da' stiu ca va miscati rpd...
Poate schimbati emoticonii astia urati...erai mai faini ceilalti...

Postat pe:: Vineri 23 Februarie 2007, 01:40:02

A apãrut o eroare!
Utilizatorul a cãrui profil vrei sã-l vezi nu existã.
Înapoi

Am vrut sa'i trimit lu' leba un mp...mi'a dat asta...

Culmea e, ca am incercat sa fac asta cu alti useri si mi s'au deschis pag...a calcat leba pe bec??? ???bine'ati facut ca l'ati dilit...sa se'nvete minte Rinjet

sunt uimit rau...uite ce'am gasit pe prima pag...
 13 Mesaje în 4 Subiecte de către 111 Utilizatori. Ultimul cont creat:  leba
Ultimul mesaj: "Răspuns: Sugestii SITE s..." ( Astăzi la 01:44:29 )
Vezi cele mai recente mesaje

A si mai e ceva...se misca saitu' de zboara...imi place...

Postat pe:: Vineri 23 Februarie 2007, 01:44:29

Naspa...vad ca mai sunt 4 on line... sigur se ocupa de sait...am vrut sa'mi modific profilu' si nu pot...citind, am vazut ca azi e prima zi... Rinjet

Au...vrand sa'mi schimb poza de la avatar, am descoperit ca'mi pot pune orice poza, a oricui, sunt avatarele toate, la mine=))

leba, vad ca'si face cont intr'una...

14 Mesaje în 4 Subiecte de către 111 Utilizatori. Ultimul cont creat:  leba
Ultimul mesaj: "Răspuns: Sugestii SITE s..." ( Astăzi la 02:02:17 )
« Ultima modificare: Vineri 23 Februarie 2007, 02:08:47 de către exu... » Memorat

Imi plac pestele;)
inna
Alevin
*
Deconectat Deconectat

Gen: Femeie

« Răspunde #114 : Vineri 23 Februarie 2007, 08:58:15 »

De doua saptamani incerc sa intru pe acest site, dar a fost imposibil sa ma po loga.La inceput nici nu puteam trece de prima pagina; apoi mi se spunea ca parola e incorecta. Am solicitat o noua parola, am incercat imediat, dar...acelasi raspuns:"parola incorecta.Fiind o fire insistenta, am incercat mai multe zile, dar..."parola incorecta".Am indraznit si am mai solicitat o noua parola, si....AM REUSIT!!!!!!!!!!!!!!!! Dar de ce au trebuit doua sapatamani? si de ce parola era incorecta daca era cea corecta? asta nu-mi pot explica. Ajunsesem sa cred ca mi s-a interzis accesul fara sa stiu, dar am judecat logic, si cred ca daca nu eram anuntata, cel putin nu mi se spunea ca nu introduc parola corecta pentru logare. Stie cineva raspunsul? sincer, sunt o fire insistenta si dornica de adevar.
      Sper sa mai imi reuseasca logarea... Pling
Memorat
paul
Moderator
*
Deconectat Deconectat

« Răspunde #115 : Vineri 23 Februarie 2007, 09:04:08 »

Acest site a fost ( si inca mai este) in constructie.... Pana acum a fost posibila doar accesarea forumului de pe prietenipescari.lx.ro.
Acum, prin bunavointa si munca domnului Marius s-a deschis si acest forum, si s-a facut o redirectionare automata de la vechiul forum la acesta.
Memorat
Laurentiu
Alevin
*
Deconectat Deconectat

Localitatea: Iasi tel. 0721.260.219

« Răspunde #116 : Vineri 23 Februarie 2007, 18:57:42 »

As avea si eu o obiectiune sau chiar doua asupra foumului (sper sa nu se supere nimeni):
1. S-ar putea modifica aparitia MAIN MUNUului si a USER MENUUului in plan orizontal ? Cam sta un sfert de pagina neocupata iar defilarea mesajelor in plan orizontal e destul de greoaie si anevoioasa.

2. Am observat ca marimea caracterelor scrisului din interiorul unui mesaj este mai mica decit cea a semnaturilor. Nu s-ar putea face invers ? Vorbesc dpdv al celor pe care vederea cam incepe sa-i lase.
« Ultima modificare: Vineri 23 Februarie 2007, 19:00:44 de către Laurentiu » Memorat

Toate cele bune si s-auzim numai de bine, oriunde ne-am afla !!!
ionutz_gr
Oblete
**
Deconectat Deconectat

Localitatea: Bacau

« Răspunde #117 : Sâmbătă 24 Februarie 2007, 14:08:44 »

se poate rezolva treaba cu avatarele? Cum?
Memorat
leba
Rechin
Deconectat Deconectat

...gone fishin'

« Răspunde #118 : Duminică 25 Februarie 2007, 14:52:15 »

se poate rezolva treaba cu avatarele? Cum?
  Ionut, inca n-ai reusit? vad ca ceilalti useri au reusit.

Memorat

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
let`em live, they are part of the game!
oby 1
Rechin
Deconectat Deconectat

Localitatea: iasi

« Răspunde #119 : Duminică 25 Februarie 2007, 17:56:48 »

nu pot trimite "pm"uri
Memorat

Pagini: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 21   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Traducerea în limba română © 2006-2007 www.smf.ro
Joomla Bridge by JoomlaHacks.com
Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!
Pagină creată în 0.048 secunde cu 29 cereri.

Google a vizitat aceasta pagina Joi 14 Iunie 2018, 20:56:20
Copyright © 2006-2018 Prieteni Pescari
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.