Prieteni Pescari

Sugestii SITE si FORUM

Joi 15 Noiembrie 2018, 04:51:51 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îți creezi un cont.
Ai pierdut sau nu ai primit emailul care conține codul de activare al contului?
Noutăți: Vrei sa devii membru al Asociatiei Prieteni Pescari ... detalii

Pagina principală   Caută Calendar Creează un cont  
Sondaj
Întrebare: E ok cum arata site.ul sau ai vrea sa-l modifici?
Da, e in regula, l-as lasa asa. - 4 (21.1%)
Da, merge. - 3 (15.8%)
Nu, mai merge imbunatatit - 6 (31.6%)
Nu, as schimba ceva la aspect - 3 (15.8%)
Nu, arata rau. - 3 (15.8%)
Numărul votanților: 19

Pagini: 1 2 3 [4] 5 6 ... 21   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: Sugestii SITE si FORUM  (Citit de 205138 ori)
0 Utilizatori și 1 Vizitator pe acest subiect.
jonah
Rechin
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat

« Răspunde #60 : Miercuri 17 Ianuarie 2007, 14:50:52 »

merge horror in continuare situl Plictisit (:|sint total dezamagit.imi creste barba la cit de incet merge
 Plictisit Plictisit
Memorat

Singur pot fi și printre oameni
leba
Vizitator
« Răspunde #61 : Miercuri 17 Ianuarie 2007, 15:45:41 »

merge horror in continuare situl Plictisit (:|sint total dezamagit.imi creste barba la cit de incet merge
 Plictisit Plictisit

Catalin, trebuie sa-ti spun ca toti userii care au ca ISP UPC.ul (fost Astral) au problemele astea. e o chestie complicata, nu ma agit sa-ti explic ca sa nu bat campii.
   speram ca saptamana asta cu ajutorul lui ionut (admin) si marius banu (noul admin) sa trecem pe hostul propriu. adica http:\\www.prietenipescari.ro  Jamaica atunci problemele de conexiune vor fi, sper rezolvate.
   tine cont ca deocamdata suntem gratuit pe lx.ro si conditiile sunt cele care sunt. si-asa, Ionut a facut foaaaarte mult pentru noi in conditiile in care nu a castigat nimic (pragmatic vorbind). poate doar cativa prieteni. Inger
   uite un link despre conflictul [ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
Memorat
jonah
Rechin
Deconectat Deconectat

« Răspunde #62 : Miercuri 17 Ianuarie 2007, 15:51:51 »

imi cer scuze atunci Rugaciune!trebuia sa imi dau seama ca se depune o munca grea in" spate" acolo!acasa am RDS si merge la fel.la cab e o retea de cartier ,parca dim net nu retin exact.scuze inca o data! Rugaciune
Memorat

Singur pot fi și printre oameni
leba
Vizitator
« Răspunde #63 : Miercuri 17 Ianuarie 2007, 20:54:49 »

imi cer scuze atunci Rugaciune!trebuia sa imi dau seama ca se depune o munca grea in" spate" acolo!acasa am RDS si merge la fel.la cab e o retea de cartier ,parca dim net nu retin exact.scuze inca o data! Rugaciune

eu acasa am rds si nasvighez cu un PII la 350. Pling cu XP pe el, cu tot ce-i trebe.
  si mere binicel. atat ca restartez la 20 min, dar asta nu-i vina lx.ului. Police
Memorat
leba
Vizitator
« Răspunde #64 : Vineri 19 Ianuarie 2007, 11:49:28 »

cica in wknd trecem pe .ro Inger
  Doamne ajuta!
Memorat
oby 1
Rechin
Deconectat Deconectat

Localitatea: iasi

« Răspunde #65 : Vineri 19 Ianuarie 2007, 18:54:51 »

multumim celor de la lx pt sprijinul de pina acum
abia astept sa vad noul format
Memorat

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
Laurentiu
Alevin
*
Deconectat Deconectat

Localitatea: Iasi tel. 0721.260.219

« Răspunde #66 : Duminică 21 Ianuarie 2007, 10:06:36 »

Nu am gasit pe acest forum o "Condica de sugestii si reclamatii" asa ca voi posta aici ceea ce am pe suflet Smiley.
Ca sa nu apara probleme de genul celor de pe forumul "Balta lu' Peste" - aparitia unor nickuri "roboti" ce trimit linkuri spre siteuri virusate cu diversi troieni - cred ca ar fi bine ca dupa crearea unui cont si pina la validarea lui, sa existe citeva zile in care sa se faca o analiza a "nickului" si a "IPului" folosit de cel care doreste inregistrarea pe forum.
Dupa validare, cred ca ar fi normala o "limitare" progresiva a numarului de mesje (ex: in prima zi sa poata posta doar 3 mesaje) pt. a nu umple forumul inutil cu tot felul de ineptii si trimiteri spre site-uri virusate. In functie de seriozitatea omului, numarul de posturi se va putea mari.

P.S. Daca considerati ca acest mesaj nu-si are locul aici, va rog sa-l stergeti.
Memorat

Toate cele bune si s-auzim numai de bine, oriunde ne-am afla !!!
exu...
Oblete
**
Deconectat Deconectat

Localitatea: ora exacta

« Răspunde #67 : Vineri 26 Ianuarie 2007, 00:01:42 »

Am vazut ca sunt si aici "ascunsii"...cum sa fac sa ma dau "ascuns"Cum?
Am tot cautat si nu'mi dau seama deloc...
Memorat

Imi plac pestele;)
leba
Vizitator
« Răspunde #68 : Vineri 26 Ianuarie 2007, 08:17:27 »

Am vazut ca sunt si aici "ascunsii"...cum sa fac sa ma dau "ascuns"Cum?
Am tot cautat si nu'mi dau seama deloc...

daca te referi la ce scrie in josul forumului sa stii ca ascunsi sunt doar administratorii, eventual.
  ai vazut vreodata mai mult de "unul ascuns"? Tac
  si..de ce vrei si tu sa te ascunzi? Undecided
Memorat
exu...
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #69 : Vineri 26 Ianuarie 2007, 08:55:31 »

Aha...am vazut de cateva ori, un ascuns si chiar ma miram ca are aceasta posibilitate...apoi, m'am gandit sa'l copiez Rinjet doar ca n'am gasit de unde pot face asta...asa fac io uneori, umblu de nebun peste tot si vreau sa descopar, ce nu exista...nu vreau sa fiu "ascuns", doar eram curios  Evil
Memorat

Imi plac pestele;)
exu...
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #70 : Luni 29 Ianuarie 2007, 12:07:06 »

Am trimis azi 2 mp'uri, da' nu mi'a aratat ca s'au trrimis...nu le am nici la mesaje trimise...imediat dupa ce'am dat send, mi s'a albit pag...s'or fi dus??? Cum?

Intreb asta, deoarece de 2 zile, abia mi se misca calculatricea, si asta numai la PP...sunt pag pe care mi le da albe...
« Ultima modificare: Luni 29 Ianuarie 2007, 12:16:19 de către exu... » Memorat

Imi plac pestele;)
paul
Moderator
*
Deconectat Deconectat

Localitatea: Iasi

« Răspunde #71 : Luni 29 Ianuarie 2007, 12:15:34 »

Fa o incercare si la mine.. trimite un e-mail de test...
ne relaxam, gandim problema, ca doar nu suntem animale..... Cum?
Memorat
paul
Moderator
*
Deconectat Deconectat

« Răspunde #72 : Luni 29 Ianuarie 2007, 12:17:46 »

Mda.. merge greu... e o buba pe undeva la server... ma chinui de 15 minute sa scriu mesajul anterior.. tot asa mi-au aparut pagini albe cand am dat "send"
Memorat
exu...
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #73 : Luni 29 Ianuarie 2007, 12:36:16 »

Fa o incercare si la mine.. trimite un e-mail de test...
ne relaxam, gandim problema, ca doar nu suntem animale..... Cum?

Ti'am trimis Paul...habar n'am daca l'ai primit...tot incerc sa scriu mesaju' asta, de'o gramada de timp...nush cand se va duce...
Memorat

Imi plac pestele;)
aligaby
Vizitator
« Răspunde #74 : Luni 29 Ianuarie 2007, 12:50:08 »

Pe lx nu se pot pune fisiere mp3, mpeg, avi ... In momentul cind se va trece pe noul host - functie de restrictiile acestuia - veti avea posibilitatea sa atasati mai multe formate de fisiere. Trecerea se va face curind, putina rabdare, sintem incetiniti doar de considerentul timp disponibil plus anumite setari necesare pe noul server.
Conexiunea defectuoasa a fost si este datorata unor probleme pe lx.ro, e un hosting gratuit asa ca trebuie sa fim multumiti ca am reusit sa functionam multumitor mai bine de jumatate de an.

Multumim pentru intelegere !
Memorat
exu...
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #75 : Luni 29 Ianuarie 2007, 12:55:10 »

Pe lx nu se pot pune fisiere mp3, mpeg, avi ... In momentul cind se va trece pe noul host - functie de restrictiile acestuia - veti avea posibilitatea sa atasati mai multe formate de fisiere. Trecerea se va face curind, putina rabdare, sintem incetiniti doar de considerentul timp disponibil plus anumite setari necesare pe noul server.
Conexiunea defectuoasa a fost si este datorata unor probleme pe lx.ro, e un hosting gratuit asa ca trebuie sa fim multumiti ca am reusit sa functionam multumitor mai bine de jumatate de an.

Multumim pentru intelegere !

k...asteptam...se pare ca mp'urile mele, nu s'au dus nicaieri, n'am primit niciun rasp, sau ca cei carora le'au fo' adresate, nu pot scrie defel...
Memorat

Imi plac pestele;)
paul
Moderator
*
Deconectat Deconectat

« Răspunde #76 : Luni 29 Ianuarie 2007, 13:14:06 »

Nu am primit nici un  PM... Trist
O sa se redreseze cat de curand cei de la lx.. sper... Oricum, mai sper ca sa apara cat de  curand noul site PP
Memorat
exu...
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #77 : Luni 29 Ianuarie 2007, 13:21:10 »

Nu am primit nici un  PM... Trist
O sa se redreseze cat de curand cei de la lx.. sper... Oricum, mai sper ca sa apara cat de  curand noul site PP

poi hai s'o rezolvam aici...ti'am trimis 2 deja...
Am de vanzare niste superpantaloni de camuflaj si 2 veste, toate de camuflaj...pot pune pe site un anunt de vanzarea lor???  Wink
Sterge mesaju' asta te rog...da'mi un raspuns pe mail...exu_pescaru@yahoo.com
multumesc...
Memorat

Imi plac pestele;)
leba
Vizitator
« Răspunde #78 : Luni 29 Ianuarie 2007, 13:49:39 »

trecerea pe noul host este o miscare relativ dificila si care ia multe resurse. avind in vedere ca sunt doar 1-2 oameni care pot munci la asta rog pe toti membrii sa aiba "putzintica rabdare" pana vom trece pe noul host. nu e un lucru deloc simplu.
   de asemeni, tinind cont ca lx.ro este un host gratuit, va rog sa intelegeti ca aceste probleme vor persista pana la mutarea la gazda noua.
   cred ca a explicat si Ionut chestiunea.
   multumesc pt. intelegere.
Memorat
exu...
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #79 : Luni 29 Ianuarie 2007, 13:59:39 »

Am inteles...ma tot loveam de probleme de cateva zile si nu stiam de ce...cu siguranta e mult de munca...succes "muncitorilor" si sa ne'ntalnim cu bine Wink
Memorat

Imi plac pestele;)
Pagini: 1 2 3 [4] 5 6 ... 21   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Traducerea în limba română © 2006-2007 www.smf.ro
Joomla Bridge by JoomlaHacks.com
Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!
Pagină creată în 0.074 secunde cu 30 cereri.

Google a vizitat aceasta pagina Sâmbătă 20 Octombrie 2018, 20:25:08
Copyright © 2006-2018 Prieteni Pescari
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.