Prieteni Pescari

Concursuri PP SUCEAVA 2010

Miercuri 20 Septembrie 2017, 23:00:55 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îți creezi un cont.
Ai pierdut sau nu ai primit emailul care conține codul de activare al contului?
Noutăți: Vrei sa devii membru al Asociatiei Prieteni Pescari ... detalii

Pagina principală   Caută Calendar Creează un cont  
Pagini: [1]   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: Concursuri PP SUCEAVA 2010  (Citit de 5941 ori)
0 Utilizatori și 1 Vizitator pe acest subiect.
RazvanSV
Alevin
*
Deconectat Deconectat

« : Sâmbătă 22 Mai 2010, 18:36:02 »

Asociatia Prieteni Pescari Filiala Suceava organizeaza in perioada urmatoare 2 concursuri amicale:

CUPA BUCOVINA JUNIOR 2010:30 mai 2010
                       CUPA FEMINA BUCOVINA SUCEAVA 2010:26-27 iunie 2010.

Ambele concursuri vor avea loc pe lacul CONACUL DOMNESC fiind pus la dispozitia asociatiei pentru desfasurarea concursurilor GRATUIT de catre proprietarul acesteia.
  Premiile pentru primul concurs vor fi oferite de catre BARACUDA, MAROS MIX,PFA HRISCA DANIEL etc.
   Al doilea concurs va avea o taxa modica de 100 ron si va avea ca sponsori cei enumerati mai sus.
  Scopul acestor concursuri este atragerea catre pescuitul sportiv a tinerilor si persoanelor de sex feminin,deoarece la momentul actual avem inscrisi in asociatie doar:
                      copii-1
                elevi studenti-6
                  femei -2.
    Prin promovarea acestor tipuri de competitii dorim atragerea tinerilor si femeilor catre pescuitul sportiv,pentru a nu mai plange mai tarziu ca a aparut inca o generatie sau mai multe de braconieri.
Cat despre celelate concursuri vom organiza 3 concursuri :
         CUPA BUCOVINA LA FEDER Brehuiesti(Hutani)2010
         CUPA MOLDOVEI LA SPINING Etapa a 2-a
         CUPA BUCOVINA LA PESCUIT STATIONAR (Rosia Mare sau Pocoleni)
Si in cazul identificarii unei balti cu potential organizarea unui concurs de crap.
         Asteptam si alte propuneri.
   Despre "FOLOSIREA BANILOR DE LA ASOCIATIE PENTRU CONCURSURI"concursurile sunt autofinantate din taxele de participare si din sponzorizari.
   Cat pentru carcotasi ca avem destui in concursurile la care participa membrii ai asociatiatiei noastre costurile sunt suportate in totalitate de catre acestia.
 Felicitari membrilor Asociatiei noastre care au obtinut locuri demne de lauda in concursurile de anul acesta si anume
   DANIEL ZOITA si CRISTIAN ANDRONIC Locul 2 CLIFICARI Calificari pt natiaonale Lates 2010
                                     Locul 1 Sector  TANCABESTTI Prima etapa de calificare la Campionatul Mondial.
   Tiberiu Martiniuc+ echipa         Locul 1  Cupa Prieteni  Pescari la Crap Lates 2010
Asociatia trebuie sa aiba o carte de vizita si aceasta se realizeaza numai prin promovarea acestor competitii.
Memorat
petru
Salau
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: iasi

« Răspunde #1 : Luni 24 Mai 2010, 08:32:45 »

Razvan trebuie sa specifici la Cupa Femina e un brend Prieteni Pescari ,in general, fara granita,fara filiala ,doar ......buna dispozitie
Memorat
zoitadaniel
Alevin
*
Deconectat Deconectat

Localitatea: suceava

« Răspunde #2 : Luni 24 Mai 2010, 12:53:16 »

Felicitari membrilor Asociatiei noastre care au obtinut locuri demne de lauda in concursurile de anul acesta si anume
   DANIEL ZOITA si CRISTIAN ANDRONIC Locul 2 CLIFICARI Calificari pt natiaonale Lates 2010
                                     Locul 1 Sector  TANCABESTTI Prima etapa de calificare la Campionatul Mondial.
   Tiberiu Martiniuc+ echipa         Locul 1  Cupa Prieteni  Pescari la Crap Lates 2010
Asociatia trebuie sa aiba o carte de vizita si aceasta se realizeaza numai prin promovarea acestor competitii.
Multumim Razvan de aprecieri si vreau sa subliniez inca o data ca participam la competitii pe banii nostri si ai clubului Planet Carp la CN. Nu are nicio treaba PP Bucovina.
Cei care au alta parere, sa-mi demonstreze! Nu cu vorbe, ca de astea sunt satul....
Memorat
Sorin Buculei
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #3 : Luni 24 Mai 2010, 13:04:01 »

Felicitari si tineti tot asa ! Fir intins !
Memorat
dorint
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #4 : Luni 24 Mai 2010, 13:58:44 »

Cred ca acest brand trebuie inregistrat la OSIM,nu de alta daca-l fura cei de la AJVPS?
Am glumit,felicitari pp suceveni,pentru rezultatele obtinute la,Lates! Aplauze
Memorat
pinadi
Biban
Deconectat Deconectat

Localitatea: Suceava

Cine-i orb,surd,tace,o mie de ani pace..in cimitir

« Răspunde #5 : Luni 21 Iunie 2010, 00:01:52 »

Felicitari vicepresedintelui PP Bucovina Suceava Cristi Lungu pentru locul 6 din 48 de participanti la Cupa Maver de la Doripesco! Jos palaria si pentru CMC, un crap de 8,6 kg! Am zis eu ca esti tare la stationar grasule! Bravo! Aplauze Aplauze Aplauze
Memorat

Mai rau decit sa fi orb e sa n-ai viziune!
nicu 2
Oblete
**
Deconectat Deconectat

Localitatea: Iasi

« Răspunde #6 : Luni 21 Iunie 2010, 00:09:13 »

Felicitari lui Cristi...  Wink
Memorat
petru
Salau
Deconectat Deconectat

Localitatea: iasi

« Răspunde #7 : Luni 21 Iunie 2010, 07:55:37 »

nicule vezi ca va incrucisati rubele la zonale Rinjet sugubat si la Falticeni tot crapul e baza
Cristi felicitari pentru loc Aplauze
Memorat
nicu 2
Oblete
**
Deconectat Deconectat

Localitatea: Iasi

« Răspunde #8 : Luni 21 Iunie 2010, 16:00:38 »

Sunt constient ca nu am sanse.
Doar am zis ca vin sa invat si eu...  Rinjet
Memorat
c_tin
Biban
Deconectat Deconectat

Localitatea: suceava

« Răspunde #9 : Marți 22 Iunie 2010, 08:57:48 »

da frumos,macar avem si noi cu ce ne lauda, felicitari baieti si la mai mare Aplauze Aplauze
Memorat
Pagini: [1]   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Traducerea în limba română © 2006-2007 www.smf.ro
Joomla Bridge by JoomlaHacks.com
Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!
Pagină creată în 0.043 secunde cu 25 cereri.

Google a vizitat aceasta pagina Duminică 17 Septembrie 2017, 19:13:00
Copyright © 2006-2017 Prieteni Pescari
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.