Prieteni Pescari

asa am aflat

Sâmbătă 25 Noiembrie 2017, 09:19:26 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îți creezi un cont.
Ai pierdut sau nu ai primit emailul care conține codul de activare al contului?
Noutăți: Vrei sa devii membru al Asociatiei Prieteni Pescari ... detalii

Pagina principală   Caută Calendar Creează un cont  
Pagini: [1]   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: asa am aflat  (Citit de 1715 ori)
0 Utilizatori și 1 Vizitator pe acest subiect.
exu...
Oblete
**
Deconectat Deconectat

Localitatea: ora exacta

« : Marți 19 Decembrie 2006, 22:01:13 »

Salut!!!... ma simt obligat sa fac asta, deoarece sunt mai "strain" de zona voastra...sunt din Bucuresti, mor de dragu' pescuitului de cand eram micut, 8-10 ani, nu mai stiu exact...ca mai toti rapitoristii, am trecut prin stagiatura la crap, caras si altele, insa nici acum nu m'am lecuit...daca am un pont, merg sa trag de ei oriunde si nu ma duc aiurea, am poze cu crapi, mai multe decat cu salai, sau stiuci...da' vin si alea, sunt incepator inca Rinjet
Eram intr'o seara pe rapitori si ma tot minunam de leba si ale sale voblere...la finalu' mesajului, vad adresa saitului...stiam de "Prieteni Pescari" de pe la diversele intalniri cu pescarii din buc, mrvily ne'a dat spre citire si studiere, chiar statutu' vostru, care urma sa ne fie drept exemplu, la intemeierea asoc de pesc, ce urma sa o intemeiem(cica ar fi cam gata)...imi place sa cred, ca si "Pescar Sportiv", va avea un sait ca si al vostru...
Imi face placere sa intru pe ici-colo, iar pe saitu' vostru, in mod deosebit, mai ales ca asociez unele nik'uri cu fetze pe care le'am cunoscut...
Sa aveti sarbatori fericite si, desi s'a zbarlit vremea, nu ratati nicio iesire Peste
Memorat

Imi plac pestele;)
bcmarius
Administrator
*
Deconectat Deconectat

« Răspunde #1 : Marți 19 Decembrie 2006, 23:56:19 »

Citat din mesajul lui: exu...
sunt mai "strain" de zona voastra...sunt din Bucuresti

Distanta geografica dintre noi am incercat sa o reducem la 0 ( zero ) prin aceste intilniri virtuale.
Multumim ca ai ales sa devii un membru al comunitatii PP, un prieten de nadejde. Sper ca relatia noastra sa fie de cit mai lunga durata chiar daca vei deveni membru al unei anume asociatii.

Iti urez bafta in realizarea proiectelor propuse, sarbatori fericite si "Fir intins !"
Memorat

In theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.
oby 1
Rechin
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: iasi

« Răspunde #2 : Miercuri 20 Decembrie 2006, 18:42:05 »

sa traiesti exu-le si sa ai la anul numai fire intinse si la scule da si la chitari
un craciun fericit iti doresc
Memorat

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
Pagini: [1]   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Traducerea în limba română © 2006-2007 www.smf.ro
Joomla Bridge by JoomlaHacks.com
Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!
Pagină creată în 0.156 secunde cu 24 cereri.

Google a vizitat aceasta pagina Sâmbătă 28 Octombrie 2017, 16:31:32
Copyright © 2006-2017 Prieteni Pescari
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.