Prieteni Pescari

wrestling

Joi 23 Noiembrie 2017, 22:39:58 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îți creezi un cont.
Ai pierdut sau nu ai primit emailul care conține codul de activare al contului?
Noutăți: Vrei sa devii membru al Asociatiei Prieteni Pescari ... detalii

Pagina principală   Caută Calendar Creează un cont  
Pagini: [1]   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: wrestling  (Citit de 3012 ori)
0 Utilizatori și 1 Vizitator pe acest subiect.
exu...
Oblete
**
Deconectat Deconectat

Localitatea: ora exacta

« : Joi 21 Decembrie 2006, 22:50:30 »

Cine stie "cu ce se mananca asta", are eine bier, de la mine...eu unu', nu inteleg mare lucru din wrestling...pare prea complicat pt mintea mea...aia sunt 2 insi care se lupta, mai mult sau mai putin, care joaca teatru, de nu se poate, care se "bat" si'n afara ringului, uneori il mai trosnesc si pe arbitru(daca au)...altadata sunt in ring 3 insi, fiecare pt el, sau in lupta de 2, intervine un al treilea, care "face tot"...am vazut o lupta, cu 8 insi(2 echipe)...comentatorii tv pun suflet, mai ceva ca domozina si ma deruteaza total...nu mai stiu ca sa'i raspund, celui mic, atunci cand ma'ntreaba "ce fac aia"...
Cat e teatru si unde incepe sau se termina lupta???...
Memorat

Imi plac pestele;)
jonah
Rechin
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat

« Răspunde #1 : Joi 21 Decembrie 2006, 23:11:02 »

e asa de imbecil acest pseudo-sport ca nici nu merita un topic macar!numai americanii pot sa ingurgiteze asemenea prostie!din punctul meu de vedere e un spectacol pt oameni timpiti
Memorat

Singur pot fi și printre oameni
exu...
Oblete
**
Deconectat Deconectat

Localitatea: ora exacta

« Răspunde #2 : Joi 21 Decembrie 2006, 23:31:26 »

e asa de imbecil acest pseudo-sport ca nici nu merita un topic macar!numai americanii pot sa ingurgiteze asemenea prostie!din punctul meu de vedere e un spectacol pt oameni timpiti
Perfect de acord cu tine...ma uit accidental la asta...sunt insa momente, in care chiar ii sparge fatzaul cu scaunu' frate, rupe masa cu el, il tranteste pe marginea ringului, de ma doare si pe mine Cum?
Promit ca data viitoare, o sa vb de Sharapova Cool
Memorat

Imi plac pestele;)
jonah
Rechin
Deconectat Deconectat

« Răspunde #3 : Joi 21 Decembrie 2006, 23:35:32 »

pai asa trebuia sa incepi Rinjet Rinjet
Memorat

micul-pescar
Alevin
*
Deconectat Deconectat

Localitatea: Focsani jud. Vrancea

Good things come to those who bait

« Răspunde #4 : Luni 07 Mai 2007, 10:04:05 »

Ma mai uit din cand in cand la acest show tv oricum NWA este super chiar daca se mai intampla sa ia bataie Batista de la vreo'un slabanog Suparat oricum cred ca nu e indicat sa vizioneze copii acest fel de Show tv pt ca ii instiga la violentza.....majoritatea fazelor sunt trucate si "sangele" este probabil sos de roshii Risete dar este o afacere si acei "Gladiatori" fac o gramada de bani din aceasta si cred ca oricine ar face asta.....asa ca nu incercati sa faceti ce fac ei.... la pescuit cu vecinu de stand Evil
Memorat

Give a man a fish and you feed him for a day. Teach a man to fish and you feed him for a lifetime
geluiasi
Biban
Deconectat Deconectat

Localitatea: Iasi

« Răspunde #5 : Duminică 13 Mai 2007, 19:44:49 »

cand pe un forum care are drept tema pescuitul se nasc astfel de topicuri inclin sa cred ca problemele din pescuit nu se vor rezolva niciodata
Memorat
jonah
Rechin
Deconectat Deconectat

« Răspunde #6 : Luni 14 Mai 2007, 16:13:28 »

mai da tu vrei sa desfiinteze baietii cafeneaua?? Risete Risete de ce sa nu mai discutam si despre altceva?care e faza ca nu inteleg? Cum?  Smiley
Memorat

geluiasi
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #7 : Luni 14 Mai 2007, 21:03:38 »

i-mi cer scuze d-le daca v-am deranjat cu ceva dar ma gindeam pur si simplu ca probleme esentiale nu se ating de loc in schimb se nasc toate bazaconiile de topicuri care nu servesc nimanui.care nu are treaba mai baga cite un topic dar fara sa gindeasca daca este util .cind am fost ultima oara impreuna la prut am ramas fara cauciucuri apoi nu prea am mai  prezentat interes cu toate ca ziua aceea m-a costat vreo 5 milioane ,ce zici asta e un subiect interesant

Memorat
jonah
Rechin
Deconectat Deconectat

« Răspunde #8 : Luni 14 Mai 2007, 21:19:57 »

Gelu te porti ca un copil Trist !nu uita ca ti-am dedicat un topic special apropo de intimplarea aceea nefericita Cum?!ai uitat??mai bine vorbim pe messenger pentru ca asa ar fi mai bine Trist

p.s.: http://www.prietenipescari.ro/index.php?option=com_smf&Itemid=106&topic=313.msg3089#msg3089 

poate ai uitat?
« Ultima modificare: Luni 14 Mai 2007, 21:26:23 de către jonah » Memorat

geluiasi
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #9 : Marți 15 Mai 2007, 08:01:07 »

da chiar sunt trist.duminica am facut o plimbare pe malul prutului si am putut constata ca prohibitia nu se respecta deloc plus de asta s-a mutat varsatoarea pe malul prutului ,dar asta vad ca nu intereseaza pe nimeni
Memorat
Pagini: [1]   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Traducerea în limba română © 2006-2007 www.smf.ro
Joomla Bridge by JoomlaHacks.com
Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!
Pagină creată în 0.049 secunde cu 24 cereri.

Google a vizitat aceasta pagina Joi 03 August 2017, 05:56:33
Copyright © 2006-2017 Prieteni Pescari
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.