Prieteni Pescari

fundite pe table

Marți 21 Noiembrie 2017, 10:18:16 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îți creezi un cont.
Ai pierdut sau nu ai primit emailul care conține codul de activare al contului?
Noutăți: Vrei sa devii membru al Asociatiei Prieteni Pescari ... detalii

Pagina principală   Caută Calendar Creează un cont  
Pagini: 1 [2]   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: fundite pe table  (Citit de 11519 ori)
0 Utilizatori și 1 Vizitator pe acest subiect.
ionutz_gr
Oblete
**
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: Bacau

« Răspunde #20 : Miercuri 07 Martie 2007, 00:06:14 »

eu zic sa nu va mai certati:)..se poate prinde si cu inimioare si lana si fara...depinde de gusturile pescarului

parerea mea e ca aceste "accesorii"dau bine la ochiul pescarului..dar cineva mia zis ca trebuie sa dai cu cei place pestelui ...nu cu cei place pescarului...si mare dreptate are
« Ultima modificare: Miercuri 07 Martie 2007, 00:26:30 de către ionutz_gr » Memorat
Cati
Alevin
*
Deconectat Deconectat

« Răspunde #21 : Miercuri 07 Martie 2007, 01:35:47 »

Fii linistit Ionut , nu ne certam , este o parere poate numai a mea , nu cred ca ar avea rost o disputa din asta ... nici o clipa nu m-am gindit ca cineva se poate certa pentru un ciucure de lana si...o inimioara de plastic...
   Da , sunt total de acord cu tine in privinta alegeri naluci , dar , sincer vorbind , atunci cand a-ti place o naluca parca da si randament mai bun in unele cazuri , nu-i asa ? ; Wink
Memorat
leba
Rechin
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: Iasi

...gone fishin'

« Răspunde #22 : Miercuri 07 Martie 2007, 07:48:03 »

...
   Da , sunt total de acord cu tine in privinta alegeri naluci , dar , sincer vorbind , atunci cand a-ti place o naluca parca da si randament mai bun in unele cazuri , nu-i asa ? ; Wink
   eee. aici ai atins un punct sensibil rau. increderea pescarului in naluca. este esentiala dupa mine, doar asa poti sa ai "succes" (de ce mi-a venit cuvantul asta..)
   daca dai doar asa...ca ai vazut la altu' ca a prins..ee, atunci jeaba! Undecided
Memorat

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
let`em live, they are part of the game!
Cati
Alevin
*
Deconectat Deconectat

« Răspunde #23 : Vineri 09 Martie 2007, 13:20:42 »

Asa este leba , increderea in naluca folosita este o prioritate ...Ca o parere personala , as lua in calcul si modul de evolutie si pina la urma indiferent de cit ar fi  de interesanta , O NALUCA TREBUIE " INSUFLETITA" ... Degeba o tirasti prin apa , plictisit, fara a contribui cu nimic in evolutia ei , nu spun ca nu ai sanse de atac , dar...
    Exemplu ? eu sint tot timpul cu "okii pe ea" , sa-i simt oscilatiile , cu ridicari finute din virful vergi , zig-zaguri , mulinare lenta cu altercatii (opriri sau accelerari) , etc...Daca nu dau "vita naluci" , e ca si cum nu as pescui ; atentia acordata atit evolutiei  cit si mediului inconjurator adica la ceea ce se petrece in aer si apa sporesc considerabil sansele unei partide de pescuit... Wink
Memorat
Pagini: 1 [2]   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Traducerea în limba română © 2006-2007 www.smf.ro
Joomla Bridge by JoomlaHacks.com
Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!
Pagină creată în 0.039 secunde cu 25 cereri.

Google a vizitat aceasta pagina Miercuri 25 Octombrie 2017, 05:56:15
Copyright © 2006-2017 Prieteni Pescari
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.