Prieteni Pescari

Recomandare

Sâmbătă 25 Noiembrie 2017, 11:48:59 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îți creezi un cont.
Ai pierdut sau nu ai primit emailul care conține codul de activare al contului?
Noutăți: Vrei sa devii membru al Asociatiei Prieteni Pescari ... detalii

Pagina principală   Caută Calendar Creează un cont  
Pagini: [1] 2   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: Recomandare  (Citit de 7963 ori)
0 Utilizatori și 1 Vizitator pe acest subiect.
aligaby
Vizitator
« : Miercuri 31 Ianuarie 2007, 11:32:49 »

Pentru cei ce doresc si alte sfaturi sau discutii in afara de pescuit va recomand sa mergeti pe acest [ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]. E la inceput, dar structura si subiectele discutate s-ar putea sa ve fie de folos.
Memorat
inna
Alevin
*
Deconectat Deconectat

Gen: Femeie

« Răspunde #1 : Duminică 04 Februarie 2007, 14:48:30 »

E adevarat ca e la inceput, dar un chat cred ca ar fi binevenit. Asa ne putem cunoaste mai bine si discuta chiar mai simplu si mai lejer diferite subiecte legate de pescuit sau nu
Memorat
Lostrita
Oblete
**
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat

« Răspunde #2 : Duminică 04 Februarie 2007, 15:26:20 »

E adevarat ca e la inceput, dar un chat cred ca ar fi binevenit. Asa ne putem cunoaste mai bine si discuta chiar mai simplu si mai lejer diferite subiecte legate de pescuit sau nu
Daca tot ai nevoie de un chat sau cine mai stie ce...... Vezi  ca este chat pe un alt site de pescarii....Sper ca adminul acestui site sa nu permita transformarea lui in  matrimoniale sau mai stim noi ce....Poate ai ceva mai important de facut...
Memorat
mikebazga
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #3 : Duminică 04 Februarie 2007, 16:32:12 »

Lostrita,nu fii reticent(a)la nou,la necunoscut.Este un chat,pe site-ul,,Pescuitul.ro",unde pescarii se aduna,impartasesc impresii,cer/dau sfaturi,sau palavragesc,pur si simplu.Atmosfera e f.placuta,poti sa-ti faci chiar noi prieteni(virtuali),sau sa afli informatii noi.Eu,de ex,am aflat acolo de existenta acestui site.Pt. combinari,matrimoniale sau altele,sunt destule site-uri care abia asteapta noi membrii.Acolo,insa,e vb de altceva..vino,si vezi! Rinjet
Memorat
Lostrita
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #4 : Duminică 04 Februarie 2007, 16:37:11 »

Te am intrebat ceva? De ce nu stai in banca ta si sa ti vezi de ale tale? Mai ales ca nu esti in cunostinta de cauza.Pai d-aia zic...
Memorat
Teodor
Salau
Deconectat Deconectat

Localitatea: Iasi

« Răspunde #5 : Duminică 04 Februarie 2007, 18:12:21 »

Usurel copiiSmiley
Exista persoane de sex feminin (e adevarat ca nu multe) care si-au luat permis deja. Faptul ca declara ca este o "ea" nu inseamna automat ca e interesata de matrimoniale.

In ceea ce priveste chat-ul... momentan nu cunosc sa fie in plan, intrucit nici nu s-a pus problema.
Memorat

"Pestii se prind cu undita, iar oamenii cu vorba." - Shakespeare
jonah
Rechin
Deconectat Deconectat

« Răspunde #6 : Duminică 04 Februarie 2007, 18:34:24 »

Te am intrebat ceva? De ce nu stai in banca ta si sa ti vezi de ale tale? Mai ales ca nu esti in cunostinta de cauza.Pai d-aia zic...

mai nene nu te ambala te rog!fii respectuos ca nu esti nici admin nici moderator sa tragi lumea de urechi Rinjet
hai fir intins ...oriunde te-ai afla!! Risete
Memorat

Singur pot fi și printre oameni
Pruteanu
Vizitator
« Răspunde #7 : Duminică 04 Februarie 2007, 18:52:17 »

mai nene nu te ambala te rog!fii respectuos ca nu esti nici admin nici moderator sa tragi lumea de urechi Rinjet

Deci un admin sau un moderator ... nu trebuie sa fie respectuos.  Evil  Da si tu un link sa vedem unde ai gasit asta in regulamentul forumului.

Cit despre trasul de urechi ... n-ai tu atitea cit m-ai indatorat numai pe mine .  Rinjet

Pina una-alta iti doresc chat-uri intinse ... si sa le eliberezi dupa ce te tragi in poza cu ele.  Risete
Memorat
jonah
Rechin
Deconectat Deconectat

« Răspunde #8 : Duminică 04 Februarie 2007, 19:05:08 »

mai nene esti incoerent si rautacios si asta ma intristeaza! :(iar in privinta eliberarilor stai calm,nu ai mincat tu atitea prajituri toata viata cit am eliberat eu Risete si baga si matale poze daca ai cu ce Cum? Tongue
Memorat

inna
Alevin
*
Deconectat Deconectat

Gen: Femeie

« Răspunde #9 : Duminică 04 Februarie 2007, 19:39:12 »

Imi pare rau ca am dat ocazia unor astfel de dispute. In ceea ce priveste matrimonialele, cred ca discutia nu-si avea locul aici.Oricum la cei 42 ani pe care ii am nu cred ca i-ar sta cuiva gandul la asta.Eu am vrut doar sa sugerez ca pe un chat se leaga discutii si chiar prietenii trainice, pe "pescuitul.ro"asa s-a intamplat. Si suntem doar amici si colegi de pescuit. Pacat ca unii gandesc murdar.Dar inca nu s-a inventat o lume exclusiv pentru barbati.Si cand mai aveti chef sa fiti rautaciosi, incercati sa va amintiti ca viata e atat de scurta, incat nu trebuie sa o facem si urata.Nimeni nu traieste a doua oara, si nimeni nu e nemuritor. Cu respect...
Memorat
Pruteanu
Vizitator
« Răspunde #10 : Duminică 04 Februarie 2007, 19:50:59 »

mai nene esti incoerent si rautacios si asta ma intristeaza!

Iti reamintesc ca "nu esti nici admin, nici moderator" ... asa ca nu ti-ar strica sa fii putin mai respectuos. Cit despre eliberari ... nu stiu ce ai eliberat pina acum ... insa nu ti-ar strica sa te eliberezi ... fie si prin chat daca nu poti merge la pescuit. Prea te simt incordat in mesajele pe care le postezi ... si nu stiu pe cine (eu unul nu ti-am luat pestele ... alt motiv sa te supar nu stiu). Asa ca pe balta frate ... ar fi de preferat sa-ti postezi poze cu propriile capturi decit aere de superioritate fata de oameni pe care nu-i cunosti.

Iti reamintesc ca nu doresc sa intru in competitie cu tine (si cu nici un alt pescar) ... dar daca totusi vrei poze cu mine si ceva capturi s-ar putea sa le vezi pe un panou in magazinul LH lures & fishing.
Memorat
jonah
Rechin
Deconectat Deconectat

« Răspunde #11 : Duminică 04 Februarie 2007, 20:06:16 »

Risete hai sanatate si poate ne intilnim pe Prut sa vezi ce "superior "sint.ce naiba !ma crezi copil?fire intinse !
p.s.:sper sa nu interpretati mesajul gresit!
Memorat

mikebazga
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #12 : Duminică 04 Februarie 2007, 20:16:08 »

Prieteni pescari..insasi numele site-ului sugereaza o atmosfera de amicitie,cordialitate.Lostrita,tata,sau fata,ce-oi fi fiind,ai o irascibilitate nativa,se pare.Nu trebuia sa zic nimic,deoarece..nu meriti.Ajungi sa faci afirmatii despre persoane necunoscute,ceea ce denota superficialitate,vulgaritate prin tonul mesajelor tale,ca sa nu zic lipsa de respect(cei 7 ani de-acasa).Nu ma cunosti,nu te cunosc,insa nici nu-mi doresc.Aici am venit sa-mi fac amici,nu dusmani.Cine nu poate sa adopte un ton amical al discutiilor,zic eu,n-are ce cauta intre"prieteni pescari"! 
Memorat
Lostrita
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #13 : Duminică 04 Februarie 2007, 20:16:45 »

=))Cu voi oricum am sanse sa beau o palinca pe malul Prutului =))si o sa mi faca placere ;)Dar cum ma intalnesc eu cu d-na Inna Cum?(apropo ce am acasa tot Ina se numeste Risete)
Memorat
jonah
Rechin
Deconectat Deconectat

« Răspunde #14 : Duminică 04 Februarie 2007, 20:19:33 »

vai de capul meu!palinca zici?hai sa bem o bere la vara mai bine Rinjet
Memorat

Lostrita
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #15 : Duminică 04 Februarie 2007, 20:25:59 »

vai de capul meu!palinca zici?hai sa bem o bere la vara mai bine Rinjet
    Cu cea mai mare placere !
Memorat
jonah
Rechin
Deconectat Deconectat

« Răspunde #16 : Duminică 04 Februarie 2007, 20:28:06 »

da oare mike vrea o bere?? Undecided Risete
Memorat

mikebazga
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #17 : Duminică 04 Februarie 2007, 20:31:25 »

mah,de bere..e cam frig,mai bine-ar merge o palinca de la mine din BN Rinjet
Memorat
Lostrita
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #18 : Duminică 04 Februarie 2007, 20:34:41 »

Nu cred ca esti in masura  sa faci o evaluare a educatiei mele.Ne am frecat coatele in aceleasi amfiteatre? Peace !
Memorat
jonah
Rechin
Deconectat Deconectat

« Răspunde #19 : Duminică 04 Februarie 2007, 20:36:26 »

make love not war! Risete daca aduce mike o sunca de Bistrita ,de aia care stiu eu,va trece supararea la toti  Rugaciune
Memorat

Pagini: [1] 2   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Traducerea în limba română © 2006-2007 www.smf.ro
Joomla Bridge by JoomlaHacks.com
Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!
Pagină creată în 0.042 secunde cu 24 cereri.

Google a vizitat aceasta pagina Joi 28 Septembrie 2017, 19:33:26
Copyright © 2006-2017 Prieteni Pescari
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.