Prieteni Pescari

Sa ma prezint...cum e frumos si bine

Luni 19 Februarie 2018, 10:13:07 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îți creezi un cont.
Ai pierdut sau nu ai primit emailul care conține codul de activare al contului?
Noutăți: Vrei sa devii membru al Asociatiei Prieteni Pescari ... detalii

Pagina principală   Caută Calendar Creează un cont  
Pagini: [1]   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: Sa ma prezint...cum e frumos si bine  (Citit de 1612 ori)
0 Utilizatori și 1 Vizitator pe acest subiect.
inna
Alevin
*
Deconectat Deconectat

Gen: Femeie

« : Luni 05 Februarie 2007, 09:07:43 »

Servus! Ma numesc Necula Valentina si sunt din Giurgiu.Merg la pescuit de 23 ani de cand am avut norocul de a ma casatori cu un pescar. Datorita dragostei pe care mi-o purta si inca mi-o poarta, nu a mai vrut sa mearga singur la pescuit si asa am inceput sa merg la balta, la inceput fortata, acum cu drag. Am inceput sa pescuiesc cu o undita de 3 m, dar spre norocul meu am prins si m-a incantat activitatea pescareasca. Acum rar raman acasa (in weekendurile de vara) cand merge sotul la pescuit (numai daca e iesire intre baieti, fara fete) si stiu sa lansez, ajut la plantat, completez linia sau pregatesc momeala. Ma implic si-mi place. Despre acest site am aflat de pe "rapitori" pe unde bantui deoarece ma intereseaza orice despre pescuit, chiar daca eu sunt stationar, nu dau inca la rapitor.Mi s-a facut o primire incendiara, dar nu conteaza, o singura opinie nu reprezinta intregul...Asta sunt, nu sunt atat de performanta ca multi dintre voi, dar stiu sa tac daca nu ma pricep, si sa invat in liniste de la cei care stiu mai multe...Am indraznit sa scriu numai pentru ca ne uneste virtual aceeasi pasiune - pescuitul.
Memorat
leba
Vizitator
« Răspunde #1 : Luni 05 Februarie 2007, 09:19:53 »

Inna, bine ai venit pe la prieteni pescari.
  mai exista un user cu numele ina, de aia lumea voia sa inteleaga de la inceput cine esti.
  cat despre micile polemici de pe forum, stai linistita, asa e peste tot.
  totusi, vom incerca sa moderam aceste iesiri cat se poate de bine.
Memorat
inna
Alevin
*
Deconectat Deconectat

Gen: Femeie

« Răspunde #2 : Luni 05 Februarie 2007, 09:40:51 »

Multumesc pentru urare, cat despre primire, am spus, ma prefac ca nici nu am vazut-o...Daca toate s-ar apleca dupa cum bate vantul, am avea numai "natura moarta" Wink
Memorat
Pagini: [1]   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Traducerea în limba română © 2006-2007 www.smf.ro
Joomla Bridge by JoomlaHacks.com
Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!
Pagină creată în 0.039 secunde cu 24 cereri.

Google a vizitat aceasta pagina Vineri 01 Decembrie 2017, 11:18:35
Copyright © 2006-2018 Prieteni Pescari
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.