Prieteni Pescari

CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR

Duminică 24 Septembrie 2017, 04:33:30 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îți creezi un cont.
Ai pierdut sau nu ai primit emailul care conține codul de activare al contului?
Noutăți: Vrei sa devii membru al Asociatiei Prieteni Pescari ... detalii
 
   Pagina principală   Caută Calendar Creează un cont  
Pagini: [1]   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONAR  (Citit de 10453 ori)
0 Utilizatori și 1 Vizitator pe acest subiect.
petru
Moderator
*
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: iasi
Mesaje: 2.466



« : Sâmbătă 17 Iulie 2010, 06:48:09 »

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
Memorat
petru
Moderator
*
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: iasi
Mesaje: 2.466



« Răspunde #1 : Marți 20 Iulie 2010, 21:36:33 »

1.Poiana Doru
2.Paul Ispas
3.Borbat Laszlo
5.Szasz Andras
Memorat
petru
Moderator
*
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: iasi
Mesaje: 2.466



« Răspunde #2 : Marți 27 Iulie 2010, 15:51:50 »

1.Poiana Doru
2.Paul Ispas
3.Borbat Laszlo
5.Szasz Andras
6 Manciu Dragos ,
7.Lungu Cristi
8. Bilan Doru
9. Imre Attila
10.Gabor Lorand
Memorat
petru
Moderator
*
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: iasi
Mesaje: 2.466



« Răspunde #3 : Miercuri 28 Iulie 2010, 08:06:26 »

1.Poiana Doru
2.Paul Ispas
3.Borbat Laszlo
5.Szasz Andras
6 Manciu Dragos ,
7.Lungu Cristi
8. Bilan Doru
9. Imre Attila
10.Gabor Lorand
11.Lupei Nelutu -Trabucco Team Romania
12.Bodocan Tudor -Trabucco Team Romania
13.Ghioghiu Andrei -Trabucco Team Romania
14Tepusa Dorel Potaissa Team Turda
15.-45.finalisti A ai FNPSR
46.Romica Barsan
« Ultima modificare: Miercuri 28 Iulie 2010, 08:31:29 de către petru » Memorat
petru
Moderator
*
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: iasi
Mesaje: 2.466



« Răspunde #4 : Miercuri 28 Iulie 2010, 18:57:37 »

1.Poiana Doru
2.Paul Ispas
3.Borbat Laszlo
4.Szasz Andras
5. Manciu Dragos ,
6.Lungu Cristi
7. Bilan Doru
8. Imre Attila
9.Gabor Lorand
10.Lupei Nelutu -Trabucco Team Romania
11.Bodocan Tudor -Trabucco Team Romania
12.Ghioghiu Andrei -Trabucco Team Romania
13Tepusa Dorel Potaissa Team Turda
14.-43.finalistii A ai FNPSR
44.Romica Barsan
45.Dalnoki Laszlo
46Dochita Sebastian
47EUGEN BILTAC
48..Alex Lupu -Arad
49.Lozinca Forin
50. Stanciu Toni
Memorat
popescu
Oblete
**
Deconectat Deconectat

Mesaje: 60


« Răspunde #5 : Joi 29 Iulie 2010, 10:07:26 »

PRECIZARE

Lotul divizionar A si cei calificati din lotul B al FNPSR sunt exonerati de plata taxei de participare, aceasta fiind suportata de catre federatie.
Stefan Popescu - presedinte FNPSR
« Ultima modificare: Joi 29 Iulie 2010, 12:20:52 de către popescu » Memorat
petru
Moderator
*
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: iasi
Mesaje: 2.466



« Răspunde #6 : Sâmbătă 31 Iulie 2010, 17:39:52 »

1.Poiana Doru
2.Paul Ispas
3.Borbat Laszlo
4.Szasz Andras
5. Manciu Dragos ,
6.Lungu Cristi
7. Bilan Doru
8. Imre Attila
9.Gabor Lorand
10.Lupei Nelutu -Trabucco Team Romania
11.Bodocan Tudor -Trabucco Team Romania
12.Ghioghiu Andrei -Trabucco Team Romania
13Tepusa Dorel Potaissa Team Turda
14.-43.finalistii A ai FNPSR si cei calificati din lotul B
44.Romica Barsan
45.Dalnoki Laszlo
46Dochita Sebastian
47EUGEN BILTAC
48..Alex Lupu -Arad
49.Lozinca Forin
50. Stanciu Toni
51.Cosmin Brola
52.Muresan Radu-Dan
53. Cătălin Schirger, Rm. Vâlcea
54. Ujvari Krisztian
55. Onita Eugen
56. Sabau Nelu
57. Szakacs Tibor
58. gabi dobocan
59. Gusti Paul
60. Horia Ignat
_____________________________________

LISTA SUPLIMENTARA
1.Palcau Florin
2.Zahria Mihai
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
Memorat
popescu
Oblete
**
Deconectat Deconectat

Mesaje: 60


« Răspunde #7 : Sâmbătă 31 Iulie 2010, 18:16:23 »

Plata taxei de participare se va face in contul FNPSR nr. RO50RZBR0000060008166214 deschis la Raiffaisen Bank filiala Alba Iulia, pana in data de 10 august 2010. Daca cei din lista principala nu achita taxa, vor fi inlocuiti de cei din lista suplimentara.
« Ultima modificare: Sâmbătă 31 Iulie 2010, 18:18:37 de către popescu » Memorat
petru
Moderator
*
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: iasi
Mesaje: 2.466



« Răspunde #8 : Marți 03 August 2010, 08:19:32 »

1.Poiana Doru
2.Paul Ispas
3.Borbat Laszlo
4.Szasz Andras
5. Manciu Dragos ,
6.Lungu Cristi
7. Bilan Doru
8. Imre Attila
9.Gabor Lorand
10.Lupei Nelutu -Trabucco Team Romania
11.Bodocan Tudor -Trabucco Team Romania
12.Ghioghiu Andrei -Trabucco Team Romania
13Tepusa Dorel Potaissa Team Turda
14.-43.finalistii A ai FNPSR si cei calificati din lotul B
44.Romica Barsan
45.Dalnoki Laszlo
46Dochita Sebastian
47EUGEN BILTAC
48..Alex Lupu -Arad
49.Lozinca Forin
50. Stanciu Toni
51.Cosmin Brola
52.Muresan Radu-Dan
53. Cătălin Schirger, Rm. Vâlcea
54. Ujvari Krisztian
55. Onita Eugen
56. Sabau Nelu
57. Szakacs Tibor
58. gabi dobocan
59. Gusti Paul
60. Horia Ignat
_____________________________________

LISTA SUPLIMENTARA
1.Palcau Florin
2.Zaharia Mihai
3.Orosz Attila
4.Cordos Bogdan
5.Vlad G
6.Rancu Tibi
7.Grecu Mihai
8.
9.
10.
Memorat
petru
Moderator
*
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: iasi
Mesaje: 2.466



« Răspunde #9 : Luni 09 August 2010, 10:37:03 »

1.Poiana Doru
2.Paul Ispas
3.Borbat Laszlo
4.Szasz Andras
5. Manciu Dragos ,
6.Lungu Cristi ACHITAT
7. Bilan Doru ACHITAT
8. Imre Attila
9.Gabor Lorand
10.Lupei Nelutu -Trabucco Team Romania
11.Bodocan Tudor -Trabucco Team Romania
12.Ghioghiu Andrei -Trabucco Team Romania
13Tepusa Dorel Potaissa Team Turda
14.-43.finalistii A ai FNPSR si cei calificati din lotul B ACHITAT
44.Romica Barsan ACHITAT
45.Dalnoki Laszlo ACHITAT
46Dochita Sebastian
47EUGEN BILTAC
48..Alex Lupu -Arad
49.Lozinca Forin ACHITAT
50. Stanciu Toni
51.Cosmin Brola
52.Muresan Radu-Dan
53. Cătălin Schirger, Rm. Vâlcea
54. Ujvari Krisztian
55. Onita Eugen ACHITAT
56. Sabau Nelu
57. Szakacs Tibor
58. gabi dobocan ACHITAT
59. Gusti Paul
60. Horia Ignat
_____________________________________

LISTA SUPLIMENTARA
1.Palcau Florin ACHITAT
2.Zaharia Mihai
3.Orosz Attila
4.Cordos Bogdan
5.Vlad G
6.Rancu Tibi
7.Grecu Mihai
8. Antal Zsolt
9.Nicolau Catalin
10. Otel Ctin
============
Olaru Stefan
Karascony Attila
Memorat
popescu
Oblete
**
Deconectat Deconectat

Mesaje: 60


« Răspunde #10 : Marți 10 August 2010, 15:03:59 »

Intrucat pista de stationar Doripesco are 70 de locuri, invitam si 10 doamne sa participe la Cupa FNPSR Baracuda din data de mai sus, astfel:
- primele trei clasate in Cupa Femina organizata de asociatia Prieteni Pescari
- primele trei clasate in campionatul feminin junioare de la Sacel
- primele patru clasate la Campionatul feminin senioare la stationar de la Sacel.
Concurentele nu vor plati taxa de inscriere, vor avea asigurata cazarea, iar premiile vor fi o surpriza pentru toate participantele.

LISTA INVITATELOR
I. CUPA FEMINA
Locul I Onciul Anca
Locul II Cretu Crenguta
Locul III Sarghie Alina

II. JUNIOARE
1. Schinderman Gabriela
2.Olah Timea
3.Chereji Oana

III. SENIOARE
1. Malutan Cristina
2.Zawasky Izabella
3.Nazse Kosa Eva
4.Ispas Veronica

REZERVA
Mateescu Carolina


Asteptam confirmarea din partea invitatelor. Ne vom simti onorati de prezenta lor.
Stefan Popescu - presedinte FNPSR
« Ultima modificare: Marți 10 August 2010, 19:56:32 de către popescu » Memorat
petru
Moderator
*
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: iasi
Mesaje: 2.466



« Răspunde #11 : Miercuri 11 August 2010, 09:19:42 »

1.Poiana Doru ACHITAT
2.Paul Ispas ACHITAT
3.Borbat Laszlo ACHITAT
4.Szasz Andras ACHITAT
1R. Manciu Dragos ,
5.Lungu Cristi ACHITAT
6. Bilan Doru ACHITAT
7. Imre Attila ACHITAT
8.Gabor Lorand ACHITAT
9.Lupei Nelutu -Trabucco Team Romania ACHITAT
10..Bodocan Tudor -Trabucco Team Romania ACHITAT
11.Ghioghiu Andrei -Trabucco Team Romania ACHITAT
2R.Tepusa Dorel Potaissa Team Turda
12.-41.finalistii A ai FNPSR si cei calificati din lotul B ACHITAT
42.Romica Barsan ACHITAT
43..Dalnoki Laszlo ACHITAT
3R.Dochita Sebastian
44.EUGEN BILTAC ACHITAT
4R.Alex Lupu -Arad
45.Lozinca Forin ACHITAT
46. Stanciu Toni ACHITAT
5R.Cosmin Brola
47..Muresan Radu-Dan ACHITAT
48. Cătălin Schirger, Rm. Vâlcea ACHITAT
49. Ujvari Krisztian ACHITAT
50. Onita Eugen ACHITAT
51. Sabau Nelu ACHITAT
52. Szakacs Tibor ACHTAT
53. gabi dobocan ACHITAT
54. Gusti Paul ACHITAT
55. Horia Ignat ACHITAT
_____________________________________

LISTA SUPLIMENTARA
56.Palcau Florin ACHITAT
57..Zaharia Mihai ACHITAT
6R.Orosz Attila
58.Cordos Bogdan ACHITAT
7R.Vlad G
8R Rancu Tibi
59..Grecu Mihai ACHITAT
9R. Antal Zsolt
10R.Nicolau Catalin
11R. Otel Ctin
============
Olaru Stefan
Karascony Attila
Maty sen
Maty jr
Memorat
petru
Moderator
*
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: iasi
Mesaje: 2.466



« Răspunde #12 : Joi 12 August 2010, 09:03:43 »

1.Poiana Doru ACHITAT
2.Paul Ispas ACHITAT
3.Borbat Laszlo ACHITAT
4.Szasz Andras ACHITAT
5. Manciu Dragos ACHITAT,
6.Lungu Cristi ACHITAT
7. Bilan Doru ACHITAT
8. Imre Attila ACHITAT
9.Gabor Lorand ACHITAT
10.Lupei Nelutu -Trabucco Team Romania ACHITAT
11..Bodocan Tudor -Trabucco Team Romania ACHITAT
12.Ghioghiu Andrei -Trabucco Team Romania ACHITAT
13.Tepusa Dorel Potaissa Team Turda ACHITAT
14.-43.finalistii A ai FNPSR si cei calificati din lotul B ACHITAT
44..Romica Barsan ACHITAT
45..Dalnoki Laszlo ACHITAT
46.EUGEN BILTAC ACHITAT
47.Lozinca Forin ACHITAT
48. Stanciu Toni ACHITAT
49.Cosmin Brola ACHITAT
50..Muresan Radu-Dan ACHITAT
51. Cătălin Schirger, Rm. Vâlcea ACHITAT
52. Ujvari Krisztian ACHITAT
53. Onita Eugen ACHITAT
54. Sabau Nelu ACHITAT
55. Szakacs Tibor ACHTAT
56. gabi dobocan ACHITAT
57. Gusti Paul ACHITAT
58. Horia Ignat ACHITAT
59.Palcau Florin ACHITAT
60..Zaharia Mihai ACHITAT
61.Cordos Bogdan ACHITAT
62..Grecu Mihai ACHITAT
63.Nicolau Catalin ACHITAT
64. Otel Ctin ACHITAT
65.Karascony Attila ACHITAT
66.Rancu Tibi ACHITAT
_____________________________________

LISTA SUPLIMENTARA
1.Dochita Sebastian
2.Alex Lupu -Arad
3.Orosz Attila
4.Vlad G
5. Antal Zsolt
6.Olaru Stefan
7.Maty jr
Maty sen inscris in(14-43)
INCHDEM LISTA
Memorat
petru
Moderator
*
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: iasi
Mesaje: 2.466



« Răspunde #13 : Sâmbătă 25 Septembrie 2010, 20:27:48 »

REZULTATE PRIMA MANSA

      MANSA I   SECTOR I   
STAND   NUME SI PRENUME   CANTITATE   PUNCTE
1   COSMIN BROLA                             4,07   3
2   BIRO SANDOR                             0,77   11
3   CATALIN SCHIRGER                     1,99   7
4   STANCA NICOLAE                     1,16   10
5   BALINT ARPAD                             3,39   6
6   URMAREA DANIEL                     0,58   12
7   LOZINCA FLORIN                     3,96   5
8   BODOCAN TUDOR                     1,38   8
9   MOCANU SERGIU                     4,01   4
10   PALCAU FLORIN                             5,20   2
11   SCHINDERMAN GABRIELA             1.19   9
12   ROMICA BARSAN                     6,67   1



   MANSA I   SECTOR II   
STAND   NUME SI PRENUME   CANTITATE   PUNCTE
13   SZABO ERNEST                             0,71   12
14   BARBU COSMIN                             6,31   1
15   COTARTA STELIAN                     0,87   8
16   PAUL ISPAS                             0,81   10
17   CARVATCHI IOAN                     1,30   6
18   OROSZ ATTILA                              3,84   2
19   SEBESTEN ADRIAN                     0,85   9
20   SZASZ ANDRAS                             3,70   3
21   NAGY ADRIAN                             2,31   4
22   CLIOC ANA                             2,02   5
23   LUPEI NELUTU                               1,26    7
24   DOBREAN BOGDAN                      0,74   11



   MANSA I   SECTOR III   
STAND   NUME SI PRENUME   CANTITATE   PUNCTE
25   ONITA EUGEN                             2,81   5
26   SZACZ TIBOR                             2.83   4
27   KARASCONY ATTILA                     2.76   6
28   MATEESCU CAROLINA                 0,33      11 (1 peste)
29   MATEESCU C-TIN                     4,58   3
30   NICOLAU CATALIN                     0,36   9 (1 peste)
31   BORBAT LASZLO                     0,36   8 (2 pesti)
32   POIANA DORU                             5,69   2
33   ADI SUCIU                                     9,85   1
34   GABI DOBOCAN                             0,33   10 (2 pesti)
35   BARLA MARIUS                           1,77    7



   MANSA I   SECTOR IV   
STAND   NUME SI PRENUME   CANTITATE   PUNCTE
36   GHIORGHIU ANDREI                     4,57   3
37   CORDOS BOGDAN                     2,79   6
38   PACURAR DAN                             2,02   7
39   IGNAT HORIA                             1,38   8
40   FERARU C-TIN                             0,39   12
41   PODARU LUCIAN                          0,56   11
42   DALNOKI LASZLO                     4,06   4
43   GRECU MIHAI                             0,98   10
44   GUSTI PAUL                             3,45   5
45   BODO ATTILA                             1,16   9
46   OTEL C-TIN                             8,30   1
47   PODARU GEORGE                     5,45   2


   MANSA I   SECTOR V   
STAND   NUME SI PRENUME   CANTITATE   PUNCTE
48   EUGEN BILTAC                           11,28   2
49   SABAU NELU                           12.89   1
50   IMRE ATTILA                             1.43   9
51   OLARU STEFAN                             6,49   7
52   GABOR LORAND                          0,57    10
53   BALAN MARIUS                            6,72    6
54   USZKAY ISTVAN                            0,47    11
55   DRAGHICI VASILE                    5,22    8
56   UJVARI KRISZTIAN                  11,12    3
57   TEPUSA DOREL                           7,22     5
58   DONT ALEXANDRU                   6.07     4
Memorat
Lucian SV
Biban
***
Deconectat Deconectat

Localitatea: Suceava
Mesaje: 506


« Răspunde #14 : Duminică 26 Septembrie 2010, 01:47:17 »

dupa lista inscrisilor voiam sa vad cum se descurca doru bilan si cristi lungu, insa observ cu satisfactie ca cei de la pascani se descurca onorabil. bravo lor ca demonstreaza ca pescuitul este un sport care nu trebuie sa moara mai ales prin lupta impotriva braconajului pe raurile ucise in primul rand de balastiere si de niste oameni fara suflet (a se citi infractori la OG23/2008) si nu in ultimul rand prin demonstrarea maiestriei la concursuri. Nota 9+ si ceva  Aplauze Aplauze Aplauze
Memorat
petru
Moderator
*
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: iasi
Mesaje: 2.466



« Răspunde #15 : Luni 27 Septembrie 2010, 12:32:47 »

CLASAMENT FINAL:

LOCUL NUME SI PRENUME NR. PUNCTE CANTITATE

1 SUCIU ADRIAN 2 31,77
2 SABAU SAVINEL 2 26,41
3 PALCAU FLORIN 3 11,69
4 EUGEN BILTAC 4 20,34
5 POIANA DORU 5 12,03
6 OTEL C-TIN 5 11,82
7 MATEESCU C-TIN 5 10,06
8 SZASZ ANDRAS 6 8,16
9 BARBU COSMIN 7 10,72
10 GHIORGHIU ANDREI 7 9,39
11 OROSZ ATTILA 7 8,11
12 OLARU STEFAN 8 19,22
13 BALAN MARIUS 8 15,89
14 MOCAN SERGIU 8 9,98
15 SZAKACS TIBOR 8 4,14
16 CLIOC ANA 8 3,85
17 BODOCAN TUDOR 9 24,72
18 KARACSONY ATTILA 9 8,02
19 BROLA COSMIN 9 5,05
20 NAGY ADRIAN 9 4,85
21 BARSAN ROMICA 10 7,50
22 UJVARI KRISZTIAN 11 12,89
23 DRAGHICI VASILE 11 11,83
24 LOZINCA FLORIN 11 7,74
25 GUSTI PAUL 11 5,96
26 DONT ALEXANDRU 12 10,28
27 TEPUSA DOREL 12 9,64
28 STANCA NICOLAE 12 6,72
29  SEBESTEN ADRIAN 13 7,01
30 PODARU GEORGE 13 5,65
31 PODARU LUCIAN 13 4,14
32 IGNAT HORIA 13 2,40
33 CARVATCHI IOAN 13 2,18
34 NICOLAU CATALIN 14 6,19
35 BALINT ARPAD 14 5,81
36 LUPEI NELUTU 14 4,06
37 CORDOS BOGDAN 15 4,53
38 SCHIRGER CATALIN 15 3,80
39 COTARTA STELIAN 15 3,66
40 ONITA EUGEN 15 3,49
41 DALNOKI LASZLO 16 4,26
42 MATESCU CAROLINA 16 3,91
43 PACURAR DAN 16 2,84
44 BIRO SANDOR 17 3,90
45 BARLA MARIUS 17 2,10
46 SCHINDERMAN GABRIELA 17 2,03
47 DOBREAN BOGDAN 18 3,71
48 ISPAS PAUL 19 2,75
49 BODO ATTILA 19 2,73
50 BORBAT LASZLO 19 1,01
51 GRECU MIHAI 20 1,99
52 DOBOCAN GABRIEL 20 0,87
53 IMRE ATTILA 21 2,07
54 SZABO ERNEST 21 1,89
55 GABOR LORAND 21 1,53
56 USZKAY ISTVAN 22 0,93
57 FERARU C-TIN 23 1,04
58 URMAREA DANIEL 24 1,01


CMMC: UJVARI KRISZTIAN - 6,51 kg


CLASAMENT FEMEI:

LOCUL NUME SI PRENUME NR. PUNCTE CANTITATE

1 CLIOC ANA 3 3,85
2 MATEESCU CAROLINA 4 3,91
3 SCHINDERMAN GABRIELA 5 2,03

CMMC: MATEESCU CAROLINA - 1,76 kg
« Ultima modificare: Marți 28 Septembrie 2010, 21:03:56 de către petru » Memorat
petru
Moderator
*
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: iasi
Mesaje: 2.466



« Răspunde #16 : Miercuri 29 Septembrie 2010, 09:44:13 »

CLASAMENT FNPSR
1 BARBU COSMIN 7puncte 10,72kg
2 BALAN MARIUS 8puncte 15,89kg
3 MOCAN SERGIU 8 puncte 9,98kg
4 NAGY ADRIAN 9puncte 4,85kg
5 DRAGHICI VASILE 11puncte 11,83kg
6 DONT ALEXANDRU 12puncte 10,28kg
7 STANCA NICOLAE 12 puncte 6,72kg
8 SEBESTEN ADRIAN 13 puncte 7,01kg
9 PODARU GEORGE 13 puncte 5,65kg
10 PODARU LUCIAN 13 puncte 4,14kg
11CARVATCHI IOAN 13 puncte 2,18kg
12 BALINT ARPAD 14 puncte 5,81kg
13 COTARTA STELIAN 15 puncte 3,66kg
14 PACURAR DAN 16 puncte 2,84kg
15 BIRO SANDOR 17 puncte 3,90kg
16 DOBREAN BOGDAN 18 puncte 3,71kg
17 BODO ATTILA 19 puncte 2,73kg
18 SZABO ERNEST 21 puncte 1,89kg
19 USZKAY ISTVAN 22puncte 0,93kg
20 FERARU CONSTANTIN 23 puncte 1,04kg
21 URMAREA DANIEL 24 puncte 1,01kg
Memorat
Pagini: [1]   In sus
  Imprimă  
 
Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Traducerea în limba română © 2006-2007 www.smf.ro
Joomla Bridge by JoomlaHacks.com
Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!
Pagină creată în 0.065 secunde cu 26 cereri.

Google a vizitat aceasta pagina Marți 05 Septembrie 2017, 09:57:31
Copyright © 2006-2017 Prieteni Pescari
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.