Prieteni Pescari

Cupa Prieteni Pescari ed. a 6-a - Minjesti 2010

Marți 21 Noiembrie 2017, 10:12:43 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îți creezi un cont.
Ai pierdut sau nu ai primit emailul care conține codul de activare al contului?
Noutăți: Vrei sa devii membru al Asociatiei Prieteni Pescari ... detalii

Pagina principală   Caută Calendar Creează un cont  
Pagini: 1 2 3 [4] 5 6   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: Cupa Prieteni Pescari ed. a 6-a - Minjesti 2010  (Citit de 48675 ori)
0 Utilizatori și 1 Vizitator pe acest subiect.
jonah
Rechin
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat

« Răspunde #60 : Joi 07 Octombrie 2010, 07:01:42 »

hai cu programul ! cu premii fara premii ce mai conteaza ,important e sa ne Manjim cu putin pescuit de concurs (amical)  Rinjet
Memorat

Singur pot fi și printre oameni
vali136
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #61 : Joi 07 Octombrie 2010, 08:36:41 »

hai cu programul ! cu premii fara premii ce mai conteaza ,important e sa ne Manjim cu putin pescuit de concurs (amical)  Rinjet

Corect. Aplauze Aplauze Risete Risete
Memorat
jonah
Rechin
Deconectat Deconectat

« Răspunde #62 : Joi 07 Octombrie 2010, 09:30:15 »

ca se tine ca nu se tine oricum voi fi acolo cu Vali ! sper ca vremea sa tina cu noi .nu-i asa domnu' coleg ? Love
Memorat

vali136
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #63 : Joi 07 Octombrie 2010, 11:43:37 »

ca se tine ca nu se tine oricum voi fi acolo cu Vali ! sper ca vremea sa tina cu noi .nu-i asa domnu' coleg ? Love
  Confirm pozitiv ... Risete Risete Risete Risete

Exista si posibilitatea de-a mai veni ceva colegi de la Bucovina ... Wink
Memorat
radu_bug
Salau
Deconectat Deconectat

Localitatea: IASI

viel spaβ

« Răspunde #64 : Joi 07 Octombrie 2010, 12:43:54 »

excelent . ma duc sa pun bateria la incarcat  Wink
Memorat
greere
Alevin
*
Deconectat Deconectat

« Răspunde #65 : Joi 07 Octombrie 2010, 13:22:12 »

baieti  va dau un sfat NU VA DUCETI !!! uitati ce sa intamplat la cupa fnpsr la stationar
[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]  Trist Trist Trist Trist Trist
Memorat
jonah
Rechin
Deconectat Deconectat

« Răspunde #66 : Joi 07 Octombrie 2010, 14:28:28 »

baieti  va dau un sfat NU VA DUCETI !!! uitati ce sa intamplat la cupa fnpsr la stationar
[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]  Trist Trist Trist Trist Trist

se tine nu se tine eu ma duc la pescuit ! ma pish pe ele premii  Cool
Memorat

vali136
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #67 : Joi 07 Octombrie 2010, 15:10:12 »

se tine nu se tine eu ma duc la pescuit ! ma pish pe ele premii  Cool

O partida de pescuit la timpul ei face cit zece .....femei. Risete
Facem noi un concurs ad-hoc colegu doctoru ....no problem. Wink

Memorat
marcel gheorghita
Salau
Deconectat Deconectat

never give up...keep on trying...

« Răspunde #68 : Joi 07 Octombrie 2010, 15:12:44 »

Mr.president, o rugaminte: poate-l sunati pe proprietarul baltii, sa nu avem surpriza ca, de fapt, el nu stie de nici un concurs....
Memorat

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
vali136
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #69 : Joi 07 Octombrie 2010, 17:48:52 »

Mr.president, o rugaminte: poate-l sunati pe proprietarul baltii, sa nu avem surpriza ca, de fapt, el nu stie de nici un concurs....

Domnule coleg 'am vorbit deja cu nea Victor despre concurs ...stia ca se va tine ....nu stie inca DACA se va mai tine  Wink

Dar de-o intilnire si-o pescuiala pt .doritori in caz ca nu se tine Cupa FNPSR tot il sun sa stie ca venim....

Vorbind cu Petrus la tel .mia spus ca vom afla daca se tine Cupa sau nu vineri ,adica miine ....eu sper si imi doresc sa se tina ,chiar si fara premii... Wink
Memorat
petru
Moderator
*
Deconectat Deconectat

Localitatea: iasi

« Răspunde #70 : Joi 07 Octombrie 2010, 19:18:41 »

trebuie sa fiu sigur ca vor fi banii pentru premii fiindca......pe capace de bere nu fac concurs Rinjet,cu Mustata am vorbit personal.Va rog  sa aveti rabdare pana sambata Rinjet
PS exista posibilitatea sa o dam in .....Cupa Prieteni Pescari....o scurta haiducie sugubat
« Ultima modificare: Joi 07 Octombrie 2010, 19:26:30 de către petru » Memorat
leba
Rechin
Deconectat Deconectat

Localitatea: Iasi

...gone fishin'

« Răspunde #71 : Joi 07 Octombrie 2010, 19:26:50 »

Faptul ca inca nu se stie sigur daca se face sau nu concursul ( a se citi daca sunt bani pt. premii) spune niste lucruri.
Eu insa sper sa se tina, sincer. Noroc
Memorat

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
let`em live, they are part of the game!
petru
Moderator
*
Deconectat Deconectat

Localitatea: iasi

« Răspunde #72 : Joi 07 Octombrie 2010, 19:32:26 »

sponsolul e foarte categoric....cand incepe santierul vireaza banii.....vuieste tara cu scandalul de la stationar si crap  Rinjet si nu am chef sa se mute si la spining Cum?....cu toate ca e c-am jenant sa anunti un concurs si sa nu ai bani de premii....si sa-l anulezi.....asta e mergem mai departe Cool
Memorat
Pikeman
Biban
Deconectat Deconectat

Localitatea: Brasov

« Răspunde #73 : Vineri 08 Octombrie 2010, 00:45:14 »

te risti sa asiguri lumea ca va primi premiile la concursu asta? nu prea poti pentru ca fnpsr e in urma cu  premiile de la stationar, sau cum ar arata daca la spin s-ar da totusi premiile si acolo nu  Jenat ,  na, voi stiti , sper sa iasa bine, pentru tine Petru, ca de Fane Fenta is lamurit
Memorat

let the pike survive, put it back alive

vali136
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #74 : Vineri 08 Octombrie 2010, 09:11:57 »

Faptul ca inca nu se stie sigur daca se face sau nu concursul ( a se citi daca sunt bani pt. premii) spune niste lucruri.

Colegu' daca vor fi  premiile promise si te sui pe vre-un podium ti-ai scos aproape pirleala de la Open... Risete Risete

Eu chiar m-asi bucura sa se tine macar o haiducie ...ar cam fi ultima pe anul asta  Wink
Memorat
leba
Rechin
Deconectat Deconectat

Localitatea: Iasi

...gone fishin'

« Răspunde #75 : Vineri 08 Octombrie 2010, 09:15:40 »

Colegu' daca vor fi  premiile promise si te sui pe vre-un podium ti-ai scos aproape pirleala de la Open... Risete Risete

Eu chiar m-asi bucura sa se tine macar o haiducie ...ar cam fi ultima pe anul asta  Wink

Boss, nu merg la concursuri sa-mi scot parleala. merg de placere. Iar in wknd am o intalnire cu Prutul, deci nu pot ajunge.
Insa, asa cum am zis, sper din tot sufletul sa nu fiti dezamagiti.  Fir intins
Memorat

let`em live, they are part of the game!
radu_bug
Salau
Deconectat Deconectat

viel spaβ

« Răspunde #76 : Vineri 08 Octombrie 2010, 10:24:27 »

daca vom prinde peste vom fi dezamagiti mai putin . se mai atenueaza  Rugaciune
Memorat
vali136
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #77 : Vineri 08 Octombrie 2010, 10:35:04 »

Colegu era o glumita ... Wink
 Dezamagiti de ce de faptul ca mai putem pescui impreuna ?
De premii nici nu le duc dorul ,caci din pacate pe unii premiile ii scot din minti si sunt caplabili de orice mirsavie ....dar aici la voi la Minjesti nici nu poate fi vorba de asta.

Sper sa reuseasca Petrus sa tina acest concurs ,dar daca nu eu tot vin pina la Minjesti in weekendul viitor sa mai fac o pescuiala acolo...
Memorat
radu_bug
Salau
Deconectat Deconectat

viel spaβ

« Răspunde #78 : Vineri 08 Octombrie 2010, 12:26:37 »

bine zis . daca va tine si vremea cu noi va fi super . e mai relaxant pescuitul de placere   Bere decat ca si concurent  Police . asa putem da si la trena   Wink
Memorat
marcel gheorghita
Salau
Deconectat Deconectat

never give up...keep on trying...

« Răspunde #79 : Vineri 08 Octombrie 2010, 14:28:24 »

In conditiile in care se anuleaza concursul, cum ramane cu taxa pe balta? Platim taxa ca si in mod normal? Tre' sa-mi fac bugetul de pe acum, si n-as vrea sa am surprize neplacute....
Memorat

Pagini: 1 2 3 [4] 5 6   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Traducerea în limba română © 2006-2007 www.smf.ro
Joomla Bridge by JoomlaHacks.com
Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!
Pagină creată în 0.044 secunde cu 27 cereri.

Google a vizitat aceasta pagina Luni 07 August 2017, 09:24:47
Copyright © 2006-2017 Prieteni Pescari
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.