Prieteni Pescari

Convocare Adunare Generala Fil. Suceava a Asociatiei Prieteni Pescari-9 Ian 2011

Vineri 19 Octombrie 2018, 08:20:56 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îți creezi un cont.
Ai pierdut sau nu ai primit emailul care conține codul de activare al contului?
Noutăți: Vrei sa devii membru al Asociatiei Prieteni Pescari ... detalii

Pagina principală   Caută Calendar Creează un cont  
Pagini: 1 2 [3]   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: Convocare Adunare Generala Fil. Suceava a Asociatiei Prieteni Pescari-9 Ian 2011  (Citit de 32582 ori)
0 Utilizatori și 1 Vizitator pe acest subiect.
sollo
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #40 : Joi 27 Ianuarie 2011, 14:30:47 »

despre  adunarea  generala   amanat  ptr sambata vad  ca  nu  se  mai   zice  nimic  ,am  auzit ca  se  anunta  ceva  schimbari  la  varf ,Cristi  Lungu  nu  ar  mai  vrea  sa  candideze ptr vicepresedinte  (adevarul  e  ca  nici  nu  a  reusit  sa  se  implice  prea  mult)iar  secretarul nu  mai doreste   sa  ramana  secretar Smiley).
sa  vedem  ca  ti  membri   vor  veni la sedinta  si ce  probleme  se  vor dezbate.
cei  de  la  varf   poate  pregatesc  si o dare  de  seama   ptr   membri  sa   afle  ce  bani  sau  strans  anul  trecut   
  ce    sa  cheltuit     ,si daca a  mai  ramas  ceva  ,iar  cei  din  corpul  de  control    sa  povesteasca    despre actiunile (controalele) care  le  au  facut  impreuna  cu  politia pe  diferite  locatii.
speram  sa  fie  ceva  interesant , atractiv ,
daca  ar  veni si  Petru  de  la  Iasi ar  fi  si  mai  bine .
Memorat
ochiulvigilent
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #41 : Joi 27 Ianuarie 2011, 14:41:51 »

S-au scris cateva volume despre actiunile antibraconaj de anul trecut din Suceava , se gasesc in librarii la standul cu literatura SF.
Memorat
sollo
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #42 : Joi 27 Ianuarie 2011, 14:49:16 »

in  loc  de  ora  14   ,am  auzit  ca  sa  modificat  ptr  ora  15 intalnirea  de  sambata  de  la  Arcasul .....
ceva  oficial......:Trist
Memorat
dorint
Biban
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat

« Răspunde #43 : Joi 27 Ianuarie 2011, 14:54:27 »

Dat fiind faptul ca a fost primul an de activitate , tot s-au facut cateva, poate chiar mai multe decat AJVPS-ul, anul acesta speram intr-o mai mare coeziune intre membri si o mai mare implicare a acestora.
Deja, branconajul e in floare pe Suceava,la Cacaina,CET, la punte la Lisaura, Tisauti, Luncusoara, Veresti, locurile pe unde localnicii dau la ancora si ecran, cred c-ar trebui deja actiuni, nu numai in prohibitie!
Eu astept sa fiu solicitat! Plictisit
Memorat
ochiulvigilent
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #44 : Joi 27 Ianuarie 2011, 15:04:33 »

Deci , pana la urma, lasand gluma la oparte, unde se va tine sedinta si la ce ora? Nu toti suntem din mun. Suceava, asa ca ar trebui sa stim din timp, sa putem sa ne planificam ziua, daca se doreste o participare cat mai mare .
« Ultima modificare: Joi 27 Ianuarie 2011, 16:07:38 de către ochiulvigilent » Memorat
petru
Salau
Deconectat Deconectat

Localitatea: iasi

« Răspunde #45 : Joi 27 Ianuarie 2011, 19:48:49 »

despre  adunarea  generala   amanat  ptr sambata vad  ca  nu  se  mai   zice  nimic  ,am  auzit ca  se  anunta  ceva  schimbari  la  varf ,Cristi  Lungu  nu  ar  mai  vrea  sa  candideze ptr vicepresedinte  (adevarul  e  ca  nici  nu  a  reusit  sa  se  implice  prea  mult)iar  secretarul nu  mai doreste   sa  ramana  secretar Smiley).
sa  vedem  ca  ti  membri   vor  veni la sedinta  si ce  probleme  se  vor dezbate.
cei  de  la  varf   poate  pregatesc  si o dare  de  seama   ptr   membri  sa   afle  ce  bani  sau  strans  anul  trecut   
  ce    sa  cheltuit     ,si daca a  mai  ramas  ceva  ,iar  cei  din  corpul  de  control    sa  povesteasca    despre actiunile (controalele) care  le  au  facut  impreuna  cu  politia pe  diferite  locatii.
speram  sa  fie  ceva  interesant , atractiv ,
daca  ar  veni si  Petru  de  la  Iasi ar  fi  si  mai  bine .
sigur vin ....sunt prin apropiere
Memorat
Amadeo
Biban
Deconectat Deconectat

Localitatea: Suceava

« Răspunde #46 : Joi 27 Ianuarie 2011, 22:32:07 »

Deci , pana la urma, lasand gluma la oparte, unde se va tine sedinta si la ce ora? Nu toti suntem din mun. Suceava, asa ca ar trebui sa stim din timp, sa putem sa ne planificam ziua, daca se doreste o participare cat mai mare .
ochiul tau vigilent se cam zbate si sta gata a sara, cand intre pe site , primul anunt spune clar cu litere rosii locul data si ora adunarii, sper ca stii de gluma , toate cele bune Smiley
Memorat
Teodor
Salau
Deconectat Deconectat

Localitatea: Iasi

« Răspunde #47 : Joi 27 Ianuarie 2011, 22:42:33 »

... primul anunt spune clar cu litere rosii locul data si ora adunarii ...
Am schimbat in seara asta culoarea in albastru marin, in caz ca unii sunt "pasibili" de daltonism (nu e o gluma, ci doar am luat aceasta posibilitate in calcul).
Memorat

"Pestii se prind cu undita, iar oamenii cu vorba." - Shakespeare
ochiulvigilent
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #48 : Vineri 28 Ianuarie 2011, 07:46:32 »

Am vazut foarte bine ceea ce scrie dar o intrebare in plus nu strica niciodata.
Si cand ti se zbate un ochi inseamna ca e un semn, ca o fi de bine , ca o fi de rau, ramane de ... vazut.
« Ultima modificare: Vineri 28 Ianuarie 2011, 08:01:01 de către ochiulvigilent » Memorat
adrian89
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #49 : Vineri 28 Ianuarie 2011, 09:30:10 »

se tine maine sedinta pana la urma? la ce ora exact? puteti da niste informatii sigure va rog?
Memorat

Traim in Romania ! Si atat !
sollo
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #50 : Vineri 28 Ianuarie 2011, 11:14:14 »

sambata asta  la  ora  15......ARCASUL.
Memorat
ochiulvigilent
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #51 : Vineri 28 Ianuarie 2011, 11:58:27 »

ARCASUL = Hotel Continental ? Nu cunosc prea bine orasul , de aceea intreb .
« Ultima modificare: Vineri 28 Ianuarie 2011, 12:03:30 de către ochiulvigilent » Memorat
adrian89
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #52 : Duminică 30 Ianuarie 2011, 14:21:12 »

Da. Arcasu e Hotel Continental.  Rinjet

Postat pe:: Vineri 28 Ianuarie 2011, 12:26:43

Detalii de la sedinta ... ? Din pacate nu am putut sa ajung!
Memorat

Traim in Romania ! Si atat !
Pagini: 1 2 [3]   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Traducerea în limba română © 2006-2007 www.smf.ro
Joomla Bridge by JoomlaHacks.com
Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!
Pagină creată în 0.12 secunde cu 26 cereri.

Google a vizitat aceasta pagina Duminică 23 Septembrie 2018, 00:05:03
Copyright © 2006-2018 Prieteni Pescari
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.