Prieteni Pescari

concurs de crap cach&release:senior carp Bucovina -editia 1

Marți 21 Noiembrie 2017, 00:55:42 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îți creezi un cont.
Ai pierdut sau nu ai primit emailul care conține codul de activare al contului?
Noutăți: Vrei sa devii membru al Asociatiei Prieteni Pescari ... detalii

Pagina principală   Caută Calendar Creează un cont  
Pagini: 1 [2] 3   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: concurs de crap cach&release:senior carp Bucovina -editia 1  (Citit de 21962 ori)
0 Utilizatori și 1 Vizitator pe acest subiect.
bingogabi
Salau
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: Iasi

« Răspunde #20 : Vineri 25 Februarie 2011, 12:00:21 »

mici si bere in prostie(daca numai cu asta va pot agata)...

Mai bine bagati un Miss cu concurs de "tricouri ude" . Garantat va fi full pe balta  Wink
Memorat

Inainte de a vedea paiul din ochiul meu, uita-te la barna din ochiul tau !
77spin
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #21 : Vineri 25 Februarie 2011, 21:52:20 »

barbati adevarati , dati ce aveti mai bun in voi , o sa ajungem la lupte libere.

nu uitati ca e vorba de un concurs de pescuit si sunt sanse mari ca locul 1 pe podium sa puncteze cu cateva capturi iar restul....  doamne ajuta .
Memorat
dorint
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #22 : Sâmbătă 26 Februarie 2011, 10:30:21 »

Am o intrebare: care a fost motivatia de s-a ales balta asta?
Mie personal nu mi se pare de interes, stuf taiat la nivelul ghetii iarna, care pune mari probleme pescarilor vara, peste slabut, nu ar fi fost mai ok de organizat acest concurs la PLANET CARP,unde intr-adevar sunt conditii de organizat un concurs?
Intreb si eu..... Smiley
Memorat
sollo
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #23 : Sâmbătă 26 Februarie 2011, 12:18:28 »

CUPA PRIETENI PESCARI LA CRAP
editia a V-a

Concursul se va desfasura pe acumularea LATES Judetul NEAMT, pe parcursul a 72 de ore, in perioada 2-5 iunie 2011.
Se va pescui pe trei sectoare valorice.
Echipele vor fi compuse din maxim trei concurenti cu drepturi depline de pescuit
Se va pescui cu patru lansete de echipa.
Numarul maxim de echipe este de 24.
Taxa de participare este de 900 lei.

PREMII:
premiul I pe sector.....2000 lei
premiul I general.......3000 lei
CMMC....................... 1000 lei

Ca noutate, anul acesta CMMC va reprezenta suma celor mai mari cinci crapi prinsi de catre o echipa.
Valoarea premiilor este valabila pentru cel putin 20 de echipe inscrise.

Informatii : DIACONITA PETRU: 0745.519133 si CRISTI OGLAN: 0766.785712
dupa  cum  vedeti pe  lates  se  desfasoara   un  concurs  de  acest  gen  si  sunt  la   a  5  a  editie   Smiley
Memorat
77spin
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #24 : Sâmbătă 26 Februarie 2011, 22:26:59 »

frumos si interesant jocul si locatia si vorba aia , acolo poti ridica pretentii...

dar sa nu descurajam , poate si aici se vor mai aseza lucrurile caci barbati suntem , abia asteptam o lupta , mai ales pt premiile alea.
  nu stii de unde te loveste ceva de 20 kg...

si ar mai fi ceva , f important , poate uita patronul baltii sa le mai dea BORHOT , macar in perioada concursului.

si malul cu salcami in spate te lasa sa lansezi fara probleme ,

si tot acelasi mal inalt, daca te loveste norocul si-l tragi la sorti , daca da un pic de apa de sus cine trebuie , te face sa casti bine ochii sa nu te duci cu tot cu arsenal dupa tine sa masori apa pt urmatoarea lansare.

succesuri...

Memorat
sollo
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #25 : Luni 28 Februarie 2011, 18:20:18 »

nu uita  spin  ca   sau promis  pontoane  pana la  concurs.......
Memorat
ochiulvigilent
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #26 : Luni 28 Februarie 2011, 18:43:37 »

Poate le duc pe alea care au fost la Dornesti......
Memorat
77spin
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #27 : Luni 28 Februarie 2011, 22:51:06 »

sa fim mai seriosi , poate se supara organizatorul si ne descalifica de pe acum.
Memorat
secretar sv
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #28 : Marți 01 Martie 2011, 04:51:07 »

stiti voi , cine rade la urma ...

ma refer la cei cu premiile...

da ceilalti sigur se vor bucura de ... altele
Memorat
2fast2furios
Alevin
*
Deconectat Deconectat

Localitatea: suceava

« Răspunde #29 : Miercuri 02 Martie 2011, 22:51:10 »

prea multa tacere !!!! sa facem ceva sa invioram topicul, ceva stiri bomba de genul: Martiniuc si-a vindut sculele  de pescuit si se apuca de tenis Risete     sau secretar sv se jura ca singurul peste care-l va prinde pe viitor va fii doar GUPPY Tongue,HAI FRATILOR ca vine primavara si noi nu avem nimic nici macar o discutie despre o pescuiala de antrenament cu echipe
Memorat

eusebiu.sv
77spin
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #30 : Miercuri 02 Martie 2011, 22:57:19 »

rabdare , treaca gheata..
Memorat
2fast2furios
Alevin
*
Deconectat Deconectat

« Răspunde #31 : Miercuri 02 Martie 2011, 23:05:02 »

as avea si eu o nelamurire si o intrebare-pentru cine sa ne apucam sa facem pontoane ca nu avem decit cinci echipe inscrise.?  nici macar concurs nu se poate tine.Eu sincer am incercat sa organizez ceva frumos dar se vede ca traim vremuri grele si nu prea se inghesuie lumea cei drept toti ne impiedicam de un singur lucru,    iar atunci ne vom organiza si vom face niste pescuieli de tatonare sa vedeti si voi ca balta are potential si pentru un concurs ,se vor posta si poze,ne vom acomoda si cu micii si berea si va promit eu ca dupa cinci beri altfel se vede lumea poate un concurs va avea totusi succes
Memorat

eusebiu.sv
77spin
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #32 : Miercuri 02 Martie 2011, 23:19:53 »

sperante , vointa , vorbe mari.

REPET     RABDARE .
Memorat
sollo
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #33 : Miercuri 02 Martie 2011, 23:23:03 »

toata  lumea ar  vrea  si  concursuri  si  premii si  peste   si pontoane ...........dar  e   praf .
si dupa  cum  bate  vantul se  poate  sa  tina   inca  ceva  vreme .
tu  ai avut  intentie    buna  dar  se  pare ca  nu  sunt  multi  care  sa  si poata  permite  taxa,  putini  care   isi permit   sunt  deja   inscrisi in  alte concursuri  cu miza mult  mai mare .  campionat national  etc etc.
se  pot  face  niste pescuieli ptr  inceput de  tatonare ,si chiar  un individual micut  cu  taxa pe  masura,,,,incet incet   balta  va deveni cunoscuta    si daca  va   arata ca  are  peste  nu  ii vor  lipsi  nici clientii pe  viitor.
Memorat
77spin
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #34 : Miercuri 02 Martie 2011, 23:29:23 »

hopa !    apar variante....

poate apare si alt pret .   inscrierile sunt , banii mai pe urma.
Memorat
sollo
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #35 : Miercuri 02 Martie 2011, 23:35:11 »

spin  tu  nu ai  somn.........Smiley
Memorat
2fast2furios
Alevin
*
Deconectat Deconectat

« Răspunde #36 : Vineri 04 Martie 2011, 23:41:18 »

eu stiu ca lumea ar vrea cam ce-ai spus tu sollo dar sa nu uitam ca daca se organizeaza un concurs cu premii mici este din start sortit esecului asa ca ramine varianta amicalului cu cea mai mica taxa posibila si cu placerea de a participa la concursul in sine iar premiul va consta in respectul si invidia celorlanti ceea ce este si asta destul de misto .....nu crezi?
Memorat

eusebiu.sv
sollo
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #37 : Sâmbătă 05 Martie 2011, 11:22:53 »

balta  e frumoasa ,e  usor de  ajuns la  ea ,cu  o  taxa  de  bun  simt  eu  zic  ca pescarii  vor  veni la  aceste amicaluri mai  ales  cand   va incepe  prohibitia si  pescuitul  pe  curgatoare  nu  va  mai  fi  posibil.
asa  ca fara   arbitri platiti, fara tricouri  ude se  poate face ceva  frumos  la  brehuiesti.
Memorat
zoitadaniel
Alevin
*
Deconectat Deconectat

« Răspunde #38 : Sâmbătă 05 Martie 2011, 12:20:43 »

luati si voi postarea ca pe una off topic: la lebada botosani, taxa era de 100-200 lei de echipa, premii modice, 12 ore de concurs, cafea, ceai dimineata, gratar si bere la amiaza, 14-15 echipe ingramadite una in cealalta si cu toate astea era plin.
si eu cred ca o taxa mica va aduce multa lume. nici mv2 nu a avut pontoane pana anul asta, dar lumea mergea la pescuit.
nici la tancabesti 2, la etapa din 2010, nu au fost pontoane. si ce, nu s-a pescuit? la lates, la etapa IV, au fost echipe care nu au avut ponton.
nu cred ca pontoanele sunt problema, ci taxa.
la taxa de 500 lei de echipa, cred ca se vor inscrie 20 echipe. premii mai mici, normal. dar daca se prinde peste mult, poti face alte concursuri dupa. inca o data, scuzati de off topic Smiley
Memorat
marcel gheorghita
Salau
Deconectat Deconectat

never give up...keep on trying...

« Răspunde #39 : Sâmbătă 05 Martie 2011, 19:00:15 »

Brehuestiul nu are peste pentru un concurs...s-au mai facut cateva concursuri acolo (jandarmi, militeni, etc.) si nu s-a luat mare lucru. Nu cred ca vrea cineva sa se castige un conurs cu 1 singur crap...
Memorat

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
Pagini: 1 [2] 3   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Traducerea în limba română © 2006-2007 www.smf.ro
Joomla Bridge by JoomlaHacks.com
Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!
Pagină creată în 0.049 secunde cu 26 cereri.

Google a vizitat aceasta pagina Marți 31 Octombrie 2017, 02:03:02
Copyright © 2006-2017 Prieteni Pescari
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.