Prieteni Pescari

Preturi la târgurile de articole de pescuit

Sâmbătă 21 Iulie 2018, 22:23:34 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îți creezi un cont.
Ai pierdut sau nu ai primit emailul care conține codul de activare al contului?
Noutăți: Vrei sa devii membru al Asociatiei Prieteni Pescari ... detalii

Pagina principală   Caută Calendar Creează un cont  
Pagini: [1]   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: Preturi la târgurile de articole de pescuit  (Citit de 3656 ori)
0 Utilizatori și 1 Vizitator pe acest subiect.
aleodor45
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« : Marți 22 Martie 2011, 13:16:04 »

Nu am fost niciodată la un târg de unelte de pescuit și mă bate gândul să mă duc în acest an. Se pare că sunt două, Superpescar si Expoaventuri. Ambele în București, consecutiv, săptămâna aceasta și cealaltă. În acest sens am o întrebare la care aștept răspuns, de la cineva care știe. Prețurile la produsele expuse acolo sunt aceleași ca în magazine sau au o anumită reducere? Fiind din celălalt capăt al țării, m-aș duce în capitală, doar dacă aș avea confirmarea că într-adevăr există ceva discount-uri, promoții etc.
Memorat
marcel gheorghita
Salau
Deconectat Deconectat

never give up...keep on trying...

« Răspunde #1 : Marți 22 Martie 2011, 13:40:24 »

Unele firme fac reduceri (unele consistente) la produsele lor. Intrarea cica ar fi 10 lei. Nu stiu parcarea. Daca te gandesti ca faci o afacere cumparand produse cu preturi reduse, nu cred ca se merita. Insa doar faptul ca le vezi pe toate la un loc, pui mana, le pipai, conteaza cel mai mult.
Si inca ceva: in general, preturile din magazinele de la noi sunt mai mari decat cele din capitala. Daca comanzi on-line, platesti si transportul.
Memorat

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
Dreamer
Biban
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: Iasi

« Răspunde #2 : Marți 22 Martie 2011, 14:10:44 »

Foarte putine reduceri. Si nesemnificative ca sa merite sa strabati o tara, doar daca vrei sa le vezi live.
Am fost la toate targurile...cu ceva noroc mai poti gasi chilipiruri, dar nu sunt garantate  Wink
Memorat

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
Pagini: [1]   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Traducerea în limba română © 2006-2007 www.smf.ro
Joomla Bridge by JoomlaHacks.com
Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!
Pagină creată în 0.032 secunde cu 24 cereri.

Google a vizitat aceasta pagina Marți 10 Iulie 2018, 10:34:07
Copyright © 2006-2018 Prieteni Pescari
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.