Prieteni Pescari

Cupa Moldovei la spining 2012

Sâmbătă 25 Noiembrie 2017, 11:43:24 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îți creezi un cont.
Ai pierdut sau nu ai primit emailul care conține codul de activare al contului?
Noutăți: Vrei sa devii membru al Asociatiei Prieteni Pescari ... detalii

Pagina principală   Caută Calendar Creează un cont  
Pagini: 1 2 [3] 4 5 ... 10   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: Cupa Moldovei la spining 2012  (Citit de 57772 ori)
0 Utilizatori și 1 Vizitator pe acest subiect.
Sorin Buculei
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #40 : Vineri 03 Februarie 2012, 03:22:59 »

A aparut pe aici o fantoma ?? Nu s-au terminat inca pistele de concurs de la Orastie ale Federatiei si s-au apucat de piste de pastrav ? Populare cu clean si pastrav ? A fost cumva ieri 31 martie  Risete ?
Memorat
secretar sv
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #41 : Vineri 03 Februarie 2012, 04:49:34 »

e de la GERUL de-afara. scade circulatia pe extremitati .
 da daca se face si ne-o trage el noua ? ramane de vazut !
Memorat
Sorin Buculei
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #42 : Vineri 03 Februarie 2012, 08:41:12 »

Cam matinal,dle secretarsv Risete!
Memorat
radu_bug
Salau
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: IASI

viel spaβ

« Răspunde #43 : Vineri 03 Februarie 2012, 08:44:10 »

petru > trebuie sa te tii de cuvant ca altfel ce fac eu cu voblerle de pastrav? daca reusesti ce ai zis , ai cateva voblerase la mine  Wink
iti alegi de aici    [ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
« Ultima modificare: Vineri 03 Februarie 2012, 08:45:47 de către radu_bug » Memorat
petru
Moderator
*
Deconectat Deconectat

Localitatea: iasi

« Răspunde #44 : Vineri 03 Februarie 2012, 09:31:40 »

A aparut pe aici o fantoma ?? Nu s-au terminat inca pistele de concurs de la Orastie ale Federatiei si s-au apucat de piste de pastrav ? Populare cu clean si pastrav ? A fost cumva ieri 31 martie  Risete ?
este o initiativa privata care nu tine de nici o asociatie, club sau federatie asa ca ..... sugubat
Memorat
Sorin Buculei
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #45 : Vineri 03 Februarie 2012, 09:59:55 »

Da mai multe amanunte .Totusi 7km de riu e ceva ! Nu stiu cit de viabil poate sa fie proiectul in conditiile de la noi .Cele mai mari probleme sint paza si viiturile ! Cascadele,podite sau nu, pintenii,casitele etc sint floare la ureche fata de ploile torentiale ! Stiu un piriu ,tot de 7 km lungime, unde s-au construit ,in timp,cam 40 de cascade podite iar in apa nu stiu daca erau 40 de pastravi !Cauza : braconajul demential in timpul boistei si viiturile !
Memorat
petru
Moderator
*
Deconectat Deconectat

« Răspunde #46 : Vineri 03 Februarie 2012, 12:56:04 »

deja e o pastravarie pe acest parau,intradevar problema braconajului e in discutie.....asta e  Suparat
Memorat
oby 1
Rechin
Deconectat Deconectat

« Răspunde #47 : Vineri 03 Februarie 2012, 16:13:54 »

crescatorii de arapaima, cresterea porumbeilor calatori si retete de sarmale de post cu hribi
doar citeva din subiectele care s-ar putea discuta pe topicul CUPA MOLDOVEI la spinning 2012
Memorat

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
Sorin Buculei
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #48 : Vineri 03 Februarie 2012, 16:33:05 »

Campionul dixit  Risete.
Memorat
Oliver URSU
Oblete
**
Deconectat Deconectat

Localitatea: Oriunde pe rau

« Răspunde #49 : Vineri 03 Februarie 2012, 18:07:50 »

crescatorii de arapaima, cresterea porumbeilor calatori si retete de sarmale de post cu hribi
doar citeva din subiectele care s-ar putea discuta pe topicul CUPA MOLDOVEI la spinning 2012
Smiley)
Memorat

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
petru
Moderator
*
Deconectat Deconectat

« Răspunde #50 : Vineri 03 Februarie 2012, 19:06:48 »

la fel si discutiile de pe forum si prezenta pe balta in ajunul concursului
Memorat
oby 1
Rechin
Deconectat Deconectat

« Răspunde #51 : Vineri 03 Februarie 2012, 19:29:17 »

eu am fost si ajutat la toate editiile care au fost anuntate cu suficient timp inainte pentru a-mi putea programa concedii, lua legatura cu sponsori, etc
deci nu ma simt ca fiind un "discutator"
Memorat

Sorin Buculei
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #52 : Vineri 03 Februarie 2012, 21:42:16 »

Oby,de Cupa PP la copca s-a stiut oficial cu cel mult o saptamina inainte de "eveniment" ,deci de pe 15-16 ianuarie.Despre Cupa Moldovei la spinning s-a stiut cu mult inainte ! De la lipsa voastra la Lipoveni ,la spinning, vine toata supararea. Tu oricum nu ai cu ce veni de unul singur chiar daca sti din timp! Din pacate depinzi de altii !
Memorat
oby 1
Rechin
Deconectat Deconectat

« Răspunde #53 : Vineri 03 Februarie 2012, 22:20:32 »

nucu, doar stii ca nu masina ma opreste pe mine sa ajung la un concurs, doar am fost la belis Wink
aia la copca a fost duminica si nu aveam nimic programat
in toamna din pacate indecizia si neimplicarea 100% a organizatorului nu m-a lasat sa imi fac un program
speram ca anul asta sa stim de la finele lui februarie cum stam si atunci si eu, si multi altii, au sa poata ajunge, sau crezi ca la minjesti cind au venit Eugen, Unchiu, Petre, Lazea, Coco, si care au mai fost, ei s-au autosesizat de la o saptamana la alta?
Memorat

secretar sv
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #54 : Sâmbătă 04 Februarie 2012, 01:16:04 »

deci dupa multe vorbe trecem si la fapte.
 petru asteptam concursul...
Memorat
Sorin Buculei
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #55 : Sâmbătă 04 Februarie 2012, 06:52:30 »

Indecizia e aproape un brand al CM  Risete.Nu cred ca la sfirsitul lui februarie se va putea stabili calendarul competitional ptr.Cupa Moldovei la spinning . 
Memorat
petru
Moderator
*
Deconectat Deconectat

« Răspunde #56 : Duminică 05 Februarie 2012, 09:17:03 »

eu trebuie sa fiu sincer si sa spun ca sufletul Cupei Moldovei la spining sunt cei de la East Spining....prezenta la concurs e direct proportionala cu implicarea lor.....asta e constatarea mea

Postat pe:: Duminică 05 Februarie 2012, 09:12:34

Indecizia e aproape un brand al CM  Risete.Nu cred ca la sfirsitul lui februarie se va putea stabili calendarul competitional ptr.Cupa Moldovei la spinning . 
Nucu e foarte simplu sa fixam o locatie(Lipoveni) o data, un regulament si sa vina ...cine?.Tu sti foarte bine cum stau lucrurile asa ca....
Memorat
Sorin Buculei
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #57 : Duminică 05 Februarie 2012, 13:53:47 »

Cupa Moldovei e OPEN ! Sint convins ca anul asta ,fiind organizata de PP Suceava isi va continua traditia ! Nu mai fi asa de "pesimist" (pesimist =un optimist informat Tongue).Chiar daca nu vine nimeni de la Iasi ,anul asta vor fi in mod sigur mai multi concurenti ca anu' trecut (doar Bucovina spinning club va participa cu cel putin 5 concurenti Risete Risete.E de ris pentru ca si la precedentul concurs a participat cu 4-5 actuali membrii ).

Postat pe:: Duminică 05 Februarie 2012, 13:49:22

Petrush,nu se compara Iasi-ul cu Suceava  Wink.
Memorat
marcel gheorghita
Salau
Deconectat Deconectat

never give up...keep on trying...

« Răspunde #58 : Duminică 05 Februarie 2012, 13:59:54 »

Eeee, Nucu socoteste si viitorul... nu cred ca trebuie socotiti cati dintre participanti au fost sau sunt membri in cluburi, cate perechi de oo au, etc.... pe de o parte cu cat participa mai multi e bine, pe de alta parte am auzit vorbe de genul - daca participa cutare, nu mai vin si eu ca n-am nici o sansa...
Participantii de anul asta au vazut ca nu doare, din contra, si datorita concentrarii si implicarii in concurs, se pot face progrese si se poate debuta cu dreptul...e o experienta frumoasa, care trebuie continuata an de an...cat despre participarea colegilor mei de la EST, nu cred ca are rost sa mai discutam, cum nu discutam despre participarea membrilor BST sau PP Bucovina sau altii... suntem in cluburi in concursurile LRS, la CM suntem prieteni...parerea mea... Wink
Memorat

oby 1
Rechin
Deconectat Deconectat

« Răspunde #59 : Duminică 05 Februarie 2012, 14:00:50 »

calendaru e clar ca tre sa mai astepte macar o saptamina, dar alte amanunte? pistele, speciile, etc le-am putea afla Wink
Memorat

Pagini: 1 2 [3] 4 5 ... 10   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Traducerea în limba română © 2006-2007 www.smf.ro
Joomla Bridge by JoomlaHacks.com
Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!
Pagină creată în 0.041 secunde cu 27 cereri.

Google a vizitat aceasta pagina Joi 05 Octombrie 2017, 14:36:51
Copyright © 2006-2017 Prieteni Pescari
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.