Prieteni Pescari

Cupa Moldovei la spining 2012

Sâmbătă 25 Noiembrie 2017, 09:33:47 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îți creezi un cont.
Ai pierdut sau nu ai primit emailul care conține codul de activare al contului?
Noutăți: Vrei sa devii membru al Asociatiei Prieteni Pescari ... detalii

Pagina principală   Caută Calendar Creează un cont  
Pagini: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: Cupa Moldovei la spining 2012  (Citit de 57768 ori)
0 Utilizatori și 1 Vizitator pe acest subiect.
jonah
Rechin
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat

« Răspunde #60 : Duminică 05 Februarie 2012, 14:01:23 »

Cupa Moldovei e OPEN ! Sint convins ca anul asta ,fiind organizata de PP Suceava isi va continua traditia ! Nu mai fi asa de "pesimist" (pesimist =un optimist informat Tongue).Chiar daca nu vine nimeni de la Iasi ,anul asta vor fi in mod sigur mai multi concurenti ca anu' trecut (doar Bucovina spinning club va participa cu cel putin 5 concurenti Risete Risete.E de ris pentru ca si la precedentul concurs a participat cu 4-5 actuali membrii ).

Postat pe:: Duminică 05 Februarie 2012, 13:49:22

Petrush,nu se compara Iasi-ul cu Suceava  Wink.

Care-s aia noi din BSC Nucu ?

p.s.: Mie sincer imi e dor de concursurile de la CM  organizate de Leba si Cotzo!Astea noi facute de suceveni sunt un fel de fake-uri nereusite.Sper sa ma insel iar singura modalitate ca sa ma conving va fi participarea in editia 2012 (exclus pista Lipoveni) .Cu stima !
Memorat

Singur pot fi și printre oameni
oby 1
Rechin
Deconectat Deconectat

Localitatea: iasi

« Răspunde #61 : Duminică 05 Februarie 2012, 14:03:45 »

de ce excluzi din start lipoveniu bucatica? sugubat ai fost si nu ti-a placut? Cum?
Memorat

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
jonah
Rechin
Deconectat Deconectat

« Răspunde #62 : Duminică 05 Februarie 2012, 14:06:44 »

Am si eu un fix la viata mea ! Nici nu ma grabesc sa ajung acolo ,am mai aproape Dumbrava,Ezareni,Dorobanti etc  Plictisit
Memorat

oby 1
Rechin
Deconectat Deconectat

« Răspunde #63 : Duminică 05 Februarie 2012, 14:13:31 »

adevaru ca ar putea baietii sa puna acu niste bolovani si cioate pe ghiata sa mai "taie" din monotonia baltii,(nu tre sa imi spuna unde ca le gasesc cu sonaru) da peste de concurs este, iar la organizare au demonstrat la concursul de copca  Aplauze
Memorat

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
marcel gheorghita
Salau
Deconectat Deconectat

never give up...keep on trying...

« Răspunde #64 : Duminică 05 Februarie 2012, 14:14:53 »

Asta e cea mai mare problema a romanilor...dusmanul e in mintea noastra...aia nu-mi place ca nu arata bine, aia nu-mi place ca am auzit ca e naspa, si tot asa...ca la mancarea chinezeasca, mai intai gusti si dupa aia apreciezi...cat despre suceveni, nici eu nu-i suport, chiar as putea spune ca ii urasc, pentru ca au facut macel in apele din Botosani, niste traistari nenorociti, care nu iarta nimic, dar nu-i bag in aceeasi oala pe toti, pentru ca sunt si oameni cu calitati pozitive...si, daca vrei sa ma crezi, i-am intalnit pe cativa la "fake"-ul organizat in toamna pe Lipoveni, numit si CM 2011...
Memorat

jonah
Rechin
Deconectat Deconectat

« Răspunde #65 : Duminică 05 Februarie 2012, 14:18:45 »

Haide bre doar nu o sa te superi acu pe mine ?   Cum poti sa numesti un concurs cu 6 concurenti ? Iar ma ia gura pe dinainte si spun lucruri pe care unii ,din jena ,prefera sa le treaca sub tacere .Ce e asa de greu de inteles ? Eu vreau o CM pe o balta serioasa nu pe un lighean ,lucru care va fi imposibil de realizat in viitorul apropiat.Nu ma mai bag in discutii de astea pe viitor ,va doresc numai bine si fire intinse ! Vaya con Dios !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Ultima modificare: Duminică 05 Februarie 2012, 14:32:43 de către jonah » Memorat

marcel gheorghita
Salau
Deconectat Deconectat

never give up...keep on trying...

« Răspunde #66 : Duminică 05 Februarie 2012, 14:34:42 »

Cum zici tu...in poza e lighean....dar ligheanul ala mi-a consumat bateria din coada pana la baraj, in prima mansa...ca lungime, as putea spune ca e cam cat Manjestiul...sa nu mai zic de populatia de biban, care asta toamna a fost mult peste ce stiam eu... concursurile le fac concurentii, e drept, dar n-am fost decat 6 pentru ca tu, ala, celalalt n-au vrut sau n-au putut sa vina...scuze se pot gasi oricand, insa nu asta e important...pentru mine conteaza ca mi-am facut prieteni noi, ca am prins destul de mult peste, am avut o gramada de taieturi, si m-am simtit cum m-am simtit de obicei la CM, organizata de Petru sau de cei anti_Petru...e drept ca m-as fi simtit altfel in compania prietenilor si colegilor mei de club, dar daca nu a fost sa fie, asta e....concursurile nu le facem din obligatie, nu e nimeni obligat sa vina intr-un loc unde nu-i place, presupun ca acasa, in fata calculatorului, sau pe alta balta , mai de suflet, e mult mai bine, nu?
Memorat

jonah
Rechin
Deconectat Deconectat

« Răspunde #67 : Duminică 05 Februarie 2012, 14:45:48 »

Nu  e bine Marcel nici in fata calculatorului ,crede-ma !! Chiar crezi ca nu as fi venit la o sfeclomicina ,sa ne vedem ,sa radem etc ?Singurul impediment a fost ORGANIZAREA PE GENUNCHI ,pe sistemul hai sa o facem si pe asta ,atat !! Cel putin asta a fost senzatia mea  si la urma urmei e vorba de banii mei si de timpul meu .Ai spus foarte bine : cine vrea vine cine nu nu si gata  Fir intins
Memorat

Sorin Buculei
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #68 : Luni 06 Februarie 2012, 06:57:08 »

Organizarea nu a fost nici pe departe "pe genunchi". Aici gresesti ! N-au fost concurenti ,asta e altceva !
Memorat
Lucian SV
Biban
Deconectat Deconectat

Localitatea: Suceava

« Răspunde #69 : Luni 06 Februarie 2012, 09:28:50 »

așa, înciotați-vă! poate când vă întâlniți vă înțepați bărcile pe neve. Risete Risete Risete hai că am glumit. vă regrupați voi până la urmă. ps. poate mai fac rost de niște dungați pt. Lipoveni.
Memorat
petru
Moderator
*
Deconectat Deconectat

« Răspunde #70 : Luni 06 Februarie 2012, 09:30:13 »

Cataline ce ti s-a parut pe genunchi la organizarea din toamna? Tongue faptul ca trebuia facut  indiferent de nr de participanti  Rinjet  Cum?
PS tin sa te anunt ca la AGA SV s-a hotarat popularea Lipoveniului cu rapitor asa ca CM se va tine tot aici,ma faci sa cred ca te simti stingher pe aceasta balta fiindca iti vine greu sa-i cunosti toate tainele
« Ultima modificare: Luni 06 Februarie 2012, 09:40:50 de către petru » Memorat
jonah
Rechin
Deconectat Deconectat

« Răspunde #71 : Luni 06 Februarie 2012, 09:41:09 »

La o saptamana dupa CM a fost Periprava ! Acum poate intelegeti "frustrarea" mea .Regret enorm ca am bifat o absenta la CM .Succes in 2012!

p.s.: felicitari pentru populari ! Sigur anul acesta voi face si eu o vizita macar Fir intins
Memorat

petru
Moderator
*
Deconectat Deconectat

« Răspunde #72 : Luni 06 Februarie 2012, 10:07:13 »

sa stii ca o sa-ti schimbi parerea despre balta Rinjet
Memorat
jonah
Rechin
Deconectat Deconectat

« Răspunde #73 : Luni 06 Februarie 2012, 10:11:56 »

sa stii ca o sa-ti schimbi parerea despre balta Rinjet

Asta  voi incerca ,sa schimb subiectivul in obiectiv  Roll Eyes
Memorat

leba
Rechin
Deconectat Deconectat

Localitatea: Iasi

...gone fishin'

« Răspunde #74 : Marți 07 Februarie 2012, 11:07:23 »

In masura in care se va tine cont si de calendarul LRS, sunt absolut sigur ca vom gasi timp si resurse pentru a ne implica in cea mai tare competitie de rapitor din Moldova.  Wink
Like always. Noroc
Memorat

let`em live, they are part of the game!
oby 1
Rechin
Deconectat Deconectat

« Răspunde #75 : Duminică 04 Martie 2012, 12:50:58 »

calendarul LRS e public de 3 saptamani Wink
ar fi cazul sa apara si calendarul MOLDOVEI Rinjet
Memorat

petru
Moderator
*
Deconectat Deconectat

« Răspunde #76 : Luni 05 Martie 2012, 07:12:28 »

din discutia avuta la sedinta de aseara,in baza noilor reglementari aparute la LRS ,s-a hotarat ca miercuri 7 martie ora 18 Comisia de spining se va intalni pentru a discuta mai in amanunt,la sediul asociatiei
Memorat
jonah
Rechin
Deconectat Deconectat

« Răspunde #77 : Joi 08 Martie 2012, 22:19:07 »

Ceva vesti de la onorata comisie ?
Memorat

petru
Moderator
*
Deconectat Deconectat

« Răspunde #78 : Vineri 09 Martie 2012, 09:52:04 »

Onoarata comisie Rinjet a hotarat 29-31 iunie-1 iulie pe acumularea Lipoveni se va desfasura concursul.Tarif concurs 100lei,vom revenii cu detalii sugubat
Memorat
Sorin Buculei
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #79 : Vineri 09 Martie 2012, 10:26:54 »

E bine asa !Ce stiti,cind pleaca iarna ?!Ieri au fost -14 g C iar azi -12gC !
Memorat
Pagini: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Traducerea în limba română © 2006-2007 www.smf.ro
Joomla Bridge by JoomlaHacks.com
Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!
Pagină creată în 0.075 secunde cu 27 cereri.

Google a vizitat aceasta pagina Vineri 10 Martie 2017, 02:41:48
Copyright © 2006-2017 Prieteni Pescari
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.