Prieteni Pescari

CEL MAI FRUMOS CADOU

Luni 25 Septembrie 2017, 01:49:47 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îți creezi un cont.
Ai pierdut sau nu ai primit emailul care conține codul de activare al contului?
Noutăți: Vrei sa devii membru al Asociatiei Prieteni Pescari ... detalii

Pagina principală   Caută Calendar Creează un cont  
Pagini: [1]   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: CEL MAI FRUMOS CADOU  (Citit de 3375 ori)
0 Utilizatori și 1 Vizitator pe acest subiect.
geluiasi
Biban
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: Iasi

« : Duminică 04 Martie 2007, 08:52:22 »

Zilele de nastere le petrec de obicei pe balta. Anul 2000 11-11 ziua care credeam ca o sa petrec acasa deoarece o infectie la un picior nu prea ma lasa sa merg.pe la 10 primesc vizita unui amic care a incercat sa ma convinga sa merg totusi.am zis sa incerc si era pacat sa stau acasa pt.era o zi superba nustiu de ce mi-am luat doar 2 scule una pt pescuitul pe fund si una echipata cu o lingurita rotativa.am trecut pe la pichet si l-am rugat pe seful de pichet sa ne lase cu masina pina la fisie dat fiind probema de sanatate pe care o aveam.s-a aprobat si hai la pescuit.pe drum am trecut pe la cineva si ne-a dat citeva vetrigi deci aveam si la ce pescui.am lansat amindoi si asteptam .incep si trasaturile dar capturile nu erau decit niste mrenute care  trebuiau sa mai creasca.in timpul asta ceva valurea aproape de mal sii spun partenerului ca uite cum cauta mincare rapitorul.el atunci m-a indemnat sa folosesc lanseta cu rotativa ca doar nu o luasem degeaba.si hai la treaba,aruncari dea lungul malului miscari ca sa o faca sa mearga la adincimi diferite.dupa vreo 15 min.de munca atacul veni ..intep si incepu sa ia fir  ce vrei mai mult de ziua ta decit sa ai un dril.dupa vreo 10 min de munca mi-am dat seam cu cine am deaface.l-am rugat pe partenerul meu sa desfaca minciocul si sa mi-l puna in apa ,nu a mai durat mult si l-am convins sa intre in mincioc .mi-am dat seama ca v-a fi al meu dupa ce ocolise o ditamai buturuga.era un somn de toata frumusetea ce mai cel mai frumos cadou pescaresc care l-am avut vreo data.
Memorat
jonah
Rechin
Deconectat Deconectat

« Răspunde #1 : Duminică 04 Martie 2007, 09:05:13 »

pai asa cadou nu m-as supara daca as primi si eu !!! si nu neparat de ziua mea  Rinjet Rinjet eu il primesc oricind Wink
Memorat

Singur pot fi și printre oameni
chub hunter
Oblete
**
Deconectat Deconectat

Localitatea: Suceava

« Răspunde #2 : Marți 31 August 2010, 23:29:17 »

Avea si fundita pestele? Wink
Memorat
Pagini: [1]   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Traducerea în limba română © 2006-2007 www.smf.ro
Joomla Bridge by JoomlaHacks.com
Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!
Pagină creată în 0.06 secunde cu 24 cereri.

Google a vizitat aceasta pagina Duminică 28 Mai 2017, 13:58:10
Copyright © 2006-2017 Prieteni Pescari
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.