Prieteni Pescari

REDIU-PRIMUL CARPODROM IESEAN

Miercuri 18 Septembrie 2019, 14:59:45 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îți creezi un cont.
Ai pierdut sau nu ai primit emailul care conține codul de activare al contului?
Noutăți: Vrei sa devii membru al Asociatiei Prieteni Pescari ... detalii

Pagina principală   Caută Calendar Creează un cont  
Pagini: 1 2 [3]   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: REDIU-PRIMUL CARPODROM IESEAN  (Citit de 37603 ori)
0 Utilizatori și 1 Vizitator pe acest subiect.
petru
Salau
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: iasi

« Răspunde #40 : Miercuri 26 Martie 2014, 07:48:13 »

Aplauze Aplauze Aplauze
Memorat
oby 1
Rechin
Deconectat Deconectat

« Răspunde #41 : Luni 20 Octombrie 2014, 19:18:15 »

Buna ziua,

Multumesc celor care au fost alaturi de noi anul acesta, si va anunt unele schimbari din regulament ce vor fi luate in considerare incepand cu anul urmator:
1. La intrarea pe balta se va completa un formular cu nume si luarea la cunostinta a regulamentului.
2. Pretul va fi de 50 lei pentru fiecare pescar C&R cu 2 scule.
3. Abonament platit pana la 31.03.2015 - 500 lei pentru tot anul 2015 maxim 30 de intrari.
4. Pretul pe ponton cu 2 pescari cu maxim 4 scule va fi de 70 lei.
5. Pretul la pescuit de caras va fi de 25 lei cu un singur bat de mana si se va face duar in partea dreapta a puntii (coada baltii)
6. Pescuitul de noapte se va face duar in zilele de vineri si sambata, pretul va fi de 100 lei/ponton. Exceptii de la regula duar pentru persoanele care sunt inscrise la concursurile din anul 2015.

Astept sugestii pentru alte modificari sau completari!

Dan Haliga
Memorat

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
cristicrap
Oblete
**
Deconectat Deconectat

Localitatea: IASI

« Răspunde #42 : Joi 23 Octombrie 2014, 12:09:25 »

Oby eu personal am sapte sau opt partide pe acest lac superb si mai trebuia sa mai fie trei dar au disparut si toate au fost noaptea dar in timpul saptamanii deoarece eu lucrez mai tot timpu vinerea si sambata  si cand am si io un liber mii se cauta si gaseste treburi in familie , in legatura cu pescuitul de noapte ar fi bine sa va mai ganditi ca marea majoritate se inghesuie vinerea si sambata iar in cazul acesta trebuie sa ma orientez spre o alta locati de pescuit, iar sa ma inscriu la concursuri e putin probabil sa pot pescui in cursul saptamanii. Regulamentul e bun se poate si mai aspru chiar, fir intins la toti pescarii in continuare si pentru 2015
Memorat
oby 1
Rechin
Deconectat Deconectat

« Răspunde #43 : Joi 23 Octombrie 2014, 12:23:23 »

cu abonament se va putea pescui si in timpul saptamanii noaptea evident mai putine partide
Memorat

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
cristicrap
Oblete
**
Deconectat Deconectat

Localitatea: IASI

« Răspunde #44 : Joi 23 Octombrie 2014, 16:55:26 »

ka regulament e bun, regulamentul trebuie specificat detailat: 12 h cine si cum :24 h cine si cum . Doresti sa te sun ? Iti spun dece sunt inpotriva, am partide  unde vecinii se urca pe mine c-a si nadire si lansare, si nu doresc ne fiind in concurs sa ma cert cu vecinii de stand..
Dece doresc in cursul saptamanii e timpul meu liber si fara aglomeratie sambata fara galagie
Memorat
Pagini: 1 2 [3]   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Traducerea în limba română © 2006-2007 www.smf.ro
Joomla Bridge by JoomlaHacks.com
Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!
Pagină creată în 0.025 secunde cu 25 cereri.

Google a vizitat aceasta pagina Duminică 15 Septembrie 2019, 08:20:21
Copyright © 2006-2019 Prieteni Pescari
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.