Prieteni Pescari

balta secreta!

Vineri 22 Septembrie 2017, 16:27:02 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îți creezi un cont.
Ai pierdut sau nu ai primit emailul care conține codul de activare al contului?
Noutăți: Vrei sa devii membru al Asociatiei Prieteni Pescari ... detalii

Pagina principală   Caută Calendar Creează un cont  
Pagini: [1]   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: balta secreta!  (Citit de 2706 ori)
0 Utilizatori și 1 Vizitator pe acest subiect.
gene3004
Biban
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: iasi

« : Luni 12 Martie 2007, 12:09:37 »

ieri am fost la  un gratar.in padure.bun. bun pentru noi si pentru fete.pt fete pana la un punct...pentru ca am  gasit in padure o balta  cu apa limpede.adanca de max juma de metru... dar in care am vazut o stiuca! initial una.... mica,dar stiuca.. pe urma un banc de pesti...ce or fi fost inca nu stiu..dar duminica  viitoare aflu sigur!(spre disperarea fetelor! Wink) si sigur nu au vazut oameni de mult ca veneau pana aproape de noi.am vazut si cativa dungati(oare erau bibi?? ce bine ar fi! abia astept sa ma duc duminica si sa  ii scot la aer. oricum o sa fie C&R categoric... erau prea mici  pentru tigaia  mea..dar nu se stie niciodata Wink...lunea viitoare episodul 2..
Memorat
micul-pescar
Alevin
*
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: Focsani jud. Vrancea

Good things come to those who bait

« Răspunde #1 : Marți 08 Mai 2007, 11:52:55 »

Cea mai tare balta de langa focsani Risete

Ma suna un prieten si-mi spune ca este o balta super la Biliesti unde se ia numa' stiuci mari.....il intreb eu ....ma ai fost acolo la peste....el cik nu am fost frate dar a fost ratza......ma farte se prinde super tare numai v-uri pe apa de la stiuci prinde lumea de moare.....intreb eu ma da ratza a prins ...el raspunde NU Risete

Numai la baltzi de astea m-a dus Andrei asta  Risete ia ghicitzi ce am prins Roll Eyes nimik  Risete
Memorat

Give a man a fish and you feed him for a day. Teach a man to fish and you feed him for a lifetime
Pagini: [1]   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Traducerea în limba română © 2006-2007 www.smf.ro
Joomla Bridge by JoomlaHacks.com
Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!
Pagină creată în 0.039 secunde cu 24 cereri.

Google a vizitat aceasta pagina Joi 18 Mai 2017, 16:28:07
Copyright © 2006-2017 Prieteni Pescari
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.