Prieteni Pescari

CUPA COPILULUI (REDIU) 2 IUNIE 2013

Joi 21 Septembrie 2017, 22:41:33 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îți creezi un cont.
Ai pierdut sau nu ai primit emailul care conține codul de activare al contului?
Noutăți: Vrei sa devii membru al Asociatiei Prieteni Pescari ... detalii

Pagina principală   Caută Calendar Creează un cont  
Pagini: 1 2 [3]   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: CUPA COPILULUI (REDIU) 2 IUNIE 2013  (Citit de 14373 ori)
0 Utilizatori și 1 Vizitator pe acest subiect.
Legal
Oblete
**
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: Iasi

« Răspunde #40 : Miercuri 05 Iunie 2013, 12:48:24 »

@ Nenea Luigi
De treaba cu hartiile si toate cele nu m-am ocupat eu din pacate la concurs , am cerut si eu clasamentele si celelalte date insa  nu am primit nici eu nimic deocamdata.Cum primesc le postez si aici.
Aiurea treaba cealalta de care zici. Multi s-au inscris si la mine pe site, deci scopul era sa se stranga cati mai multi copii. Nu mai baga in seama ce zice lumea pentru ca stii ca tot timpul vorbeste aiurea.
P.S. Multumim frumos pentru ajutorul cu inscrierile.
Memorat

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
Legal
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #41 : Miercuri 05 Iunie 2013, 15:05:21 »

Juniori
1. Voicicovschi Vlad - 10,52 kg
2. Fatu Alexandru - 7,775 kg
3. Mihaila Matei - 3,596 kg

CMMC Fatu Alexandru 3,89 kg

Cadeti
1. Axinte Andrei Razvan - 2,6 kg

O sa apara in curand si un articol pe [ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ] despre concurs cu poze si toate cele.
Memorat

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
Lucian SV
Biban
Deconectat Deconectat

Localitatea: Suceava

« Răspunde #42 : Joi 06 Iunie 2013, 02:17:49 »

Juniori
1. Voicicovschi Vlad - 10,52 kg
2. Fatu Alexandru - 7,775 kg
3. Mihaila Matei - 3,596 kg

CMMC Fatu Alexandru 3,89 kg

Cadeti
1. Axinte Andrei Razvan - 2,6 kg

O sa apara in curand si un articol pe [ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ] despre concurs cu poze si toate cele.
eu chiar nu sunt mulțumit de această cenzură. vreau să-i cunosc pe toți ce au făcut, cu ce ocazie au făcut ceea ce au făcut, dacă sunt conștienți în ceea ce s-au implicat și dacă au de gând să-mi fure momeala. Smiley Smiley Smiley
am glumit, și felicitări pentru acțiune!
totuși toți copii ar trebui menționați, fiecare cu rezultatul lor chiar și nepunctabil. Fir intins
Memorat
Legal
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #43 : Joi 06 Iunie 2013, 21:36:24 »

Memorat

ciprian_galic
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #44 : Miercuri 12 Iunie 2013, 09:14:47 »

Luigi, cainii latra, apa curge, ... pietrele raman Rinjet Inca odata iti multumesc tie si la toti cei care au pus umarul la aceasa actiune  Aplauze
Sper din tot sufletul ca si la anul (si cei care vor urma) sa facem cat mai multi copii fericiti de ziua lor. Catei care latra la fiecare caruta care trece pe drum au fost, sunt si vor fi intotdeauna.
Memorat
luigi_hatman
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #45 : Joi 13 Iunie 2013, 17:42:26 »

@Ciprian Galic:Am facut gestul asta in speranta ca te ajut,vazandu-te implicat in organizare impreuna cu Narcis dar daca stiam ca e cu totul altineva in spatele vostru nu ma implicam.Daca am deranjat,putea sa scrie pe site de la primul inscris de mine sau sa ma sune si directionam parintii si copiii spre cei abilitati sa faca inscrierile nu sa latre in fata parintilor si a copiilor ca nu Hatman organizeaza si face inscrieri la concurs.Hai sa incheiem aici,Cip Fir intins
Memorat
Pagini: 1 2 [3]   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Traducerea în limba română © 2006-2007 www.smf.ro
Joomla Bridge by JoomlaHacks.com
Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!
Pagină creată în 0.035 secunde cu 26 cereri.

Google a vizitat aceasta pagina Miercuri 21 Decembrie 2016, 08:17:53
Copyright © 2006-2017 Prieteni Pescari
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.