Prieteni Pescari

Radu C. : Recomandari scule de pescuit

Marți 26 Septembrie 2017, 23:02:52 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îți creezi un cont.
Ai pierdut sau nu ai primit emailul care conține codul de activare al contului?
Noutăți: Vrei sa devii membru al Asociatiei Prieteni Pescari ... detalii

Pagina principală   Caută Calendar Creează un cont  
Pagini: [1]   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: Radu C. : Recomandari scule de pescuit  (Citit de 17828 ori)
0 Utilizatori și 1 Vizitator pe acest subiect.
Teodor
Salau
Deconectat Deconectat

Localitatea: Iasi

« : Vineri 17 Mai 2013, 11:54:30 »

de la: Radu C.
data:  16 mai 2013, 16:01
subiect: recomandari pescuit

buna ziua,

va rog sa-mi recomandati un set complet de scule de pescuit (lansete,mulinete,senzori,suporti,fir,plumb,monturi,etc), eventual si linkuri la magazine online, in buget de 10-15 mil lei.
Precisez ca nu ma intereseaza competitiile de pescuit, nu am pescuit decat cu scule clasice si m-a convins ideea de a sta linistit si pestele sa se intepe singur.
Ma axez pe pestuitul de crap. Pescuiesc des la Prut, mai rar in Delta si lacuri.
Va cer ajutorul pentru ca nu vreau sa repet greselile ce am facut la achizitia bicicletei, m-am zgarcit la 3 mil, am cumparat piese care a trebuit sa le schimb in scurt timp si am platit 20 mil in plus.
Legat de tehnici voi invata in timp, dar nu vreau sa cumpar ceva ce pica rapid sau va trebui schimbat in scurt timp.
Ma intereseaza lucruri ieftine dar de calitate, nu vreau sa dau o gramada de bani ca sa fiu cel mai tare pe balta, ma intereseaza scule cu care sa pot scoate peste.
Sunt dispus sa cumpar mai putine piese de la inceput, in ideea de a completa pe viitor in functie de necesitati si a ramane cu ceva bani.
Legat de undite as prefera ceva telescopice, sa incapa in portbagaj fara a ocupa tot spatiul.

O zi buna,
Radu C.
Memorat

"Pestii se prind cu undita, iar oamenii cu vorba." - Shakespeare
dorint
Biban
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat

« Răspunde #1 : Vineri 17 Mai 2013, 12:28:03 »

Intra si tu RADU pe BARACUDA si cam au tot ce-ti trebuie , preturi relativ mici si daca stii sa alegi, gasesti scule bune Noroc
Memorat
Ionut M.
Alevin
*
Deconectat Deconectat

« Răspunde #2 : Vineri 17 Mai 2013, 16:23:47 »

Salut,
Eu am o telescopica Maver Telecarp de 4m pe care am achizitionat-o dupa un pic de documentare asupra telescopicelor.Ca mulineta am luat o Baracuda Rocket 4000.

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]

Este o lanseta f. buna, dedicata pestilor mai mari.
Memorat
Pagini: [1]   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Traducerea în limba română © 2006-2007 www.smf.ro
Joomla Bridge by JoomlaHacks.com
Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!
Pagină creată în 0.04 secunde cu 24 cereri.

Google a vizitat aceasta pagina Marți 05 Septembrie 2017, 12:25:11
Copyright © 2006-2017 Prieteni Pescari
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.