Prieteni Pescari

Iazul Nimirceni

Miercuri 18 Septembrie 2019, 14:24:20 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îți creezi un cont.
Ai pierdut sau nu ai primit emailul care conține codul de activare al contului?
Noutăți: Vrei sa devii membru al Asociatiei Prieteni Pescari ... detalii

Pagina principală   Caută Calendar Creează un cont  
Pagini: [1]   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: Iazul Nimirceni  (Citit de 3658 ori)
0 Utilizatori și 1 Vizitator pe acest subiect.
Alexandru64
Alevin
*
Deconectat Deconectat

« : Duminică 10 Aprilie 2016, 15:53:14 »

Dupa parerea mea un inceput bun,sa fie doar continuat in favoarea celor care cotizeaza.O mica problema referitoare la accesul cu masina pe malul apei.Rugamintea mea ar fi aceea ca reprezentantul asociatiei sa poarte un dialog cu proprietarul stanei sau stanelor si sa ajunga la un acord favorabil in vederea parcarii masinilor pe malul apei.Va informez ca in data de 10.04.2016 in jurul orei 12.00 am fost sa ma informez despre iaz,peste,acces,parcare masina si am asistat la o scena in care proprietarul stanei(cred proprietar) se contra destul de dur cu pescarii care au intrat pe malul iazului cu masina,strigand ca el a platit asa si pe dincolo terenul pentru pasunat.O alta problema a fost lipsa paznicului (sau nu exista ? ) si relatez acest fapt deoarece am vazut multi care o spun cu mana pe inima nu au vazut in viata lor un permis (locuitori din inprejmuiri si mai ales ciobanii de la stanele din jurul iazului).In rest deocamdata bine pentru inceput.
Memorat
Alexandru64
Alevin
*
Deconectat Deconectat

« Răspunde #1 : Duminică 10 Aprilie 2016, 16:14:54 »

Dupa parerea mea un inceput bun,sa fie doar continuat in favoarea celor care cotizeaza.O mica problema referitoare la accesul cu masina pe malul apei.Rugamintea mea ar fi aceea ca reprezentantul asociatiei sa poarte un dialog cu proprietarul stanei sau stanelor si sa ajunga la un acord favorabil in vederea parcarii masinilor pe malul apei.Va informez ca in data de 10.04.2016 in jurul orei 12.00 am fost sa ma informez despre iaz,peste,acces,parcare masina si am asistat la o scena in care proprietarul stanei(cred proprietar) se contra destul de dur cu pescarii care au intrat pe malul iazului cu masina,strigand ca el a platit asa si pe dincolo terenul pentru pasunat.O alta problema a fost lipsa paznicului (sau nu exista ? ) si relatez acest fapt deoarece am vazut multi care o spun cu mana pe inima nu au vazut in viata lor un permis (locuitori din inprejmuiri si mai ales ciobanii de la stanele din jurul iazului).In rest deocamdata bine pentru inceput.
Memorat
Pagini: [1]   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Traducerea în limba română © 2006-2007 www.smf.ro
Joomla Bridge by JoomlaHacks.com
Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!
Pagină creată în 0.012 secunde cu 24 cereri.

Google a vizitat aceasta pagina Duminică 15 Septembrie 2019, 08:22:15
Copyright © 2006-2019 Prieteni Pescari
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.