Prieteni Pescari

CM2007 Etapa 1 [Belcesti] - rezultate, impresii si comentarii

Vineri 22 Septembrie 2017, 16:18:32 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îți creezi un cont.
Ai pierdut sau nu ai primit emailul care conține codul de activare al contului?
Noutăți: Vrei sa devii membru al Asociatiei Prieteni Pescari ... detalii

Pagina principală   Caută Calendar Creează un cont  
Pagini: 1 2 [3]   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: CM2007 Etapa 1 [Belcesti] - rezultate, impresii si comentarii  (Citit de 37022 ori)
0 Utilizatori și 1 Vizitator pe acest subiect.
DRX
Alevin
*
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: Iasi

« Răspunde #40 : Marți 01 Mai 2007, 19:55:57 »

Mie regulamentul mi se pare OK pe orice balta deoarece este acelasi pt toti concurentii ca si conditiile de pescuit. Ce s-ar fi intimplat daca bibanul puncta in toate mansele?Cum? Ar fi fost tot concursul o BIBANIADA. In situatia actualului regulament cu siguranta toti concurentii au cautat salaul.....doar ca nu prea l-au gasit. Poate data viitoare.
Oricum nota 10 pentru organizare si pt fair play-ul concurentilor.
Memorat

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
Wizard's Fishing Team
bingogabi
Salau
Deconectat Deconectat

« Răspunde #41 : Miercuri 02 Mai 2007, 11:45:13 »

Ii rog pe cei care au punctat la concurs sa ne spuna si noua ce naluci au folosit.  Rugaciune
Memorat

Inainte de a vedea paiul din ochiul meu, uita-te la barna din ochiul tau !
marcel gheorghita
Salau
Deconectat Deconectat

never give up...keep on trying...

« Răspunde #42 : Miercuri 02 Mai 2007, 12:07:30 »

Eu am prins cu grub alb sidef 1,5", jig 1,5 gr.
Dinu a prins cu rotativa Mepps Aglia nr.0, vobler Tiny negru cu auriu 2,2 cm, si cred ca cu un grub alb....
Cu stima
Memorat

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
oby 1
Rechin
Deconectat Deconectat

Localitatea: iasi

« Răspunde #43 : Miercuri 02 Mai 2007, 19:21:04 »

eu nu am punctat cu nimic Suparat
da am prins cu un jig matsuo de 2 7grame culoare la sad, de 6cm rosu cu portocaliu,nu cred ca mai conteaza
Memorat

Teodor
Salau
Deconectat Deconectat

« Răspunde #44 : Miercuri 02 Mai 2007, 20:24:09 »

[off topic]

Toate informatiile referitoare la detalile generale privind concursul (clasamentul general, clasamentele pe manse sau fisele individuale) publicate in fisierul anexat AICI sunt considerate publice.
Aceste informatii pot fi prezentate prin orice mijloc mass-media (site internet , revista, ziar, etc.) fara a face trimitere sau referire la sursa lor.

[/off topic]
« Ultima modificare: Miercuri 02 Mai 2007, 20:26:21 de către Teodor » Memorat

"Pestii se prind cu undita, iar oamenii cu vorba." - Shakespeare
leba
Rechin
Deconectat Deconectat

...gone fishin'

« Răspunde #45 : Joi 03 Mai 2007, 08:34:48 »

da am prins cu un jig matsuo de 2 7grame culoare la sad, de 6cm rosu cu portocaliu,nu cred ca mai conteaza

da' chinezu'? cat e chinezu', cat e chinezu'? Risete Evil
Memorat

let`em live, they are part of the game!
jonah
Rechin
Deconectat Deconectat

« Răspunde #46 : Joi 03 Mai 2007, 08:45:08 »

si cu ancoritza aia de deasupra strunei ce faceai=)) Risete vijiia sa atraga shalaii?? Wink acu totul e o gluma sper sa nu o ia unii in serios Inger Inger
Memorat

Singur pot fi și printre oameni
Sorin Buculei
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #47 : Joi 03 Mai 2007, 13:00:54 »

eu am prins la vobler Tiny de 3cm(natural),shad alb de 5cm pe jig de 4gr.oscilanta Berti 3,5 cm Clyo.Regulamentul a influentat in mod cert rezultatul final,si desi m-a avantajat nu sint de acord cu mansele tematice dar asta este.cred ca ar fi trebuit sa faceti o pescuiala inainte de concurs si sa nu-l credeti pe patron.Poate nu a fost un moment bun pentru salau si in mansa a treia vreme a influentat in rau:daca in primele doua manse am avut citeva tzacuri dure in ultima mansa am avut doar o parere de tzac.Multumesc pantru 10-cele acordat lui Ionut.marele perdant este chiar unul din parintii regulamentuli:nick.Sint sigur ca o sa-si ia el revansa in curind.alt+s
Memorat
Teodor
Salau
Deconectat Deconectat

« Răspunde #48 : Joi 03 Mai 2007, 13:07:11 »

@Nucu,
In primul rind iti urez bine ai venit pe Forum (cu scuzele de rigoare ca mi-a scapat acest fapt la mesajul tau precedent).
Chiar asteptam sa ne spui cu ce impresii ai ramas de la concurs.

Memorat

"Pestii se prind cu undita, iar oamenii cu vorba." - Shakespeare
jonah
Rechin
Deconectat Deconectat

« Răspunde #49 : Joi 03 Mai 2007, 13:15:54 »

Domnule Buculei nu stiam ca pustiul e baiatul dumneavoastra! Shocked oricum viitorul spinningului e pe miini bune!un sincer bravo si sper sa-mi vad si eu baiatul cit mai curind cu lanseta de spinn in mina Rugaciune Rugaciune
Memorat

Singur pot fi și printre oameni
nick
Salau
Deconectat Deconectat

Go fishing or die trying

« Răspunde #50 : Joi 03 Mai 2007, 14:43:38 »

Da si eu ma raliez celorlalti si il felicit pe baiat,e clar ca stie sa prinda si vad ca este perseverent ,lucru mai rar intalnit la varsta lui.Domnule Buculei aveti motive sa fiti mandru,cu totii ne dorim un asa urmas.
In ceea ce priveste clasarea mea in concurs nu o consider o asa de mare pierdere,raman la parerea ca regulamentul este bun,cu un singur amendament, sa se aplice pe balti testate  care au si un potential adecvat.O sa avem acest lucru in vedere la urmatoarele locatii.
Va asteptam la Manjesti ca sa va convingeti de cele discutate in legatura cu aceasta locatie.
Memorat

Sorin Buculei
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #51 : Luni 21 Mai 2007, 14:37:41 »

Concursul a fost absolut O.K.Nu mi-a pre placut chestia cu bautura dar tot in avantajul meu a fost.Teodor, sper sa ne vedem la Minjesti.
Memorat
Sorin Buculei
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #52 : Luni 21 Mai 2007, 14:42:45 »

Multumesc inca o data din partea lui Ionut.
Memorat
Pagini: 1 2 [3]   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Traducerea în limba română © 2006-2007 www.smf.ro
Joomla Bridge by JoomlaHacks.com
Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!
Pagină creată în 0.039 secunde cu 26 cereri.

Google a vizitat aceasta pagina Marți 30 Mai 2017, 05:17:31
Copyright © 2006-2017 Prieteni Pescari
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.