Prieteni Pescari

Cupa Prieteni Pescari la Crap - 2007 - rezultate, impresii si comentarii

Luni 24 Iulie 2017, 03:45:25 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îți creezi un cont.
Ai pierdut sau nu ai primit emailul care conține codul de activare al contului?
Noutăți: Vrei sa devii membru al Asociatiei Prieteni Pescari ... detalii

Pagina principală   Caută Calendar Creează un cont  
Pagini: 1 2 [3]   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: Cupa Prieteni Pescari la Crap - 2007 - rezultate, impresii si comentarii  (Citit de 46258 ori)
0 Utilizatori și 1 Vizitator pe acest subiect.
leba
Rechin
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: Iasi

...gone fishin'

« Răspunde #40 : Joi 14 Iunie 2007, 09:00:35 »

postati clasamentul si pe crap.ro ca ne-au gazduit cu anuntul pe prima pagina vo 5 luni

s-a rezolvat. vedeti [ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ] Wink
Memorat

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
let`em live, they are part of the game!
aliensbox
Alevin
*
Deconectat Deconectat

« Răspunde #41 : Vineri 15 Iunie 2007, 03:58:00 »

Domnule Lupu ce sa spun vrajeala mai mare ca asta nu am auzit de cand sunt cu "eu am momit locu si de aia au prins baietii de la brasov" =))ce pot sa spun decat ca daca in atatea zile nu ai reusit sa iti faci un pat de nada precum cel de la locul presupus nici nu se pune problema de altceva in orice caz dupa razboi stiti mai bine decat mine cine se arata .cred ca ar trebui sa admiteti ca au venit niste tipi de la Predeal si v-au dat o lectie de pescuit la crap asa ca ar trebui doar sa Tac
Memorat
paul
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #42 : Vineri 15 Iunie 2007, 08:53:53 »

Domnule aliensbox, in primul and, bine ai venit pe forum!
Nu cred ca domnul Lupu Daniel a spus la modul serios, cele zise:
Citat
De asemenea astept si mai nerabdator naveta de bere  Rinjet de la baietii din Brasov care au iesit pe locul 2 si care au nimerit pe locul in care m-am antrenat eu inainte cu o zi de concurs; se pare ca a fost apreciata nada mea
.... ci in gluma.
Nu cred ca trebuie sa faceti un caz din spusele domnului Lupu.
Baietii din Brasov si-au aratat maestria ... felicitari... Oricum, ca in orice concurs, unii au avut ceva sanse mai mari decat altii, acum a depins de fiecare cum sa le fructifice. Daca domnul Lupu a scris ce-a scris, nu cred ca a jignit pe cineva prin spusele dumnealui, deci sa nu jignim nici noi la randul nostru.  Tac
Memorat
Lupu Daniel
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #43 : Vineri 15 Iunie 2007, 10:34:25 »

@aliensbox
Sa inteleg ca nu se mai face bere buna pe la voi? Rinjet; lasa ca am sa dau eu berea cand ne intalnim la urmatorul concurs. Eu mizez pe simtul umorului la orice pescar si de asta m-am inscris in PP si am participat la acest concurs, sa mai cunosc oameni la fel ca mine si sa ma simt bine, in nici un caz nu-mi asum reusita voastra, felicitari inca o data. Iar la locul unde am pescuit mi-am facut evident un pat de nada corespunzator, dar cred ca stiti ca e altfel in timpul concursului cand pesti au de ales intre mai multe oferte care mai de care mai ispititoare Cum?
Iar despre lectiile de pescuit .......... e o atitudine de baieti care merg la concursuri prin capitala si nu-si are rostul pe aici. Reusita unei partide de pescuit are in componenta ei si o anumita doza de noroc (loc, nadiri anterioare  Risete), abia dupa mai multe reusite ulterioare putem pune in ecuatie doar maiestria pescarului; deci pana la urmatorul concurs fire intinse si Tac
Memorat
aliensbox
Alevin
*
Deconectat Deconectat

« Răspunde #44 : Vineri 15 Iunie 2007, 17:30:01 »

In nici un caz domnule Paul nu a fost intentia mea sa jignesc pe cineva dar cred ca e foarte simplu sa afirmi ca ai facut si ai dres ....nu stiu daca e chiar glume ca el sustine acelasi lucru in continuare in orice caz e totul sa fim sportivi si sa recunoastem in frangerile asta este cel mai greu dar si cel mai nobil! Smiley [o>va doresc fir intins la amandoi
Memorat
bingogabi
Salau
Deconectat Deconectat

« Răspunde #45 : Vineri 15 Iunie 2007, 17:52:49 »

Faptul ca Dan a innadit foarte bine locul in care au nimerit dumneavoastra e foarte adevarat.
Poate v-a ajutat putin nada lui, poate nu v-a ajutat…… Peste
Dan nu a minimalizat efortul concurentilor de la standul respectiv, ci pur si simplu a facut o constatare.
In locul in care a cazut Sorin ( cel care a castigat concursul), vin pescari saptamanal. Asta nu inseamna ca daca cineva din Valsui va spune “ eu am pescuit cu o zi innainte de concurs in acel loc”, a avut vre-un aport la castigarea concursului de catre Sorin.
Fir intins!
Memorat

Inainte de a vedea paiul din ochiul meu, uita-te la barna din ochiul tau !
Lupu Daniel
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #46 : Sâmbătă 16 Iunie 2007, 01:27:01 »

@aliensbox
Daca puneti problema la modul de recunoastere a infrangerii, cred ca dumneavoastra sunteti primul si cel mai mare infrant daca stau bine si ma gandesc Rinjet. Dar nu se cuvine sa gandim asa la o competitie care se vrea o intalnire intre prieteni pescari, nu a fost nimeni favorit aici deci nu putem vorbi de infranti, eu personal si multi dintre cei care i-am cunoscut acolo, am avut numai de castigat din aceasta participare. 
Memorat
Mistreanu
Alevin
*
Deconectat Deconectat

« Răspunde #47 : Sâmbătă 16 Iunie 2007, 15:50:03 »

stimati colegi prieteni pescari, trei zile de concurs, fiecare zi locul I, incepand de la 6 kg prima zi, 25 ziua a doua, 40 ziua a treia, demonstreaza si noroc si nadire si meserie. Fir intins pt cei care nu stiu sa piarda! Wink
Memorat
geluiasi
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #48 : Sâmbătă 16 Iunie 2007, 18:13:21 »

felicitari sorine!!!
Memorat
oby 1
Rechin
Deconectat Deconectat

Localitatea: iasi

« Răspunde #49 : Sâmbătă 16 Iunie 2007, 20:51:50 »

da nu-i lasi deloc sa respire Evil
inca o data felicitari echipei cistigatoare
Memorat

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
Pagini: 1 2 [3]   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Traducerea în limba română © 2006-2007 www.smf.ro
Joomla Bridge by JoomlaHacks.com
Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!
Pagină creată în 0.057 secunde cu 26 cereri.

Google a vizitat aceasta pagina Joi 08 Iunie 2017, 02:13:43
Copyright © 2006-2017 Prieteni Pescari
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.