Prieteni Pescari

CRAP 2008

Joi 23 Noiembrie 2017, 02:08:10 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îți creezi un cont.
Ai pierdut sau nu ai primit emailul care conține codul de activare al contului?
Noutăți: Vrei sa devii membru al Asociatiei Prieteni Pescari ... detalii

Pagina principală   Caută Calendar Creează un cont  
Pagini: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   In jos
  Imprimă  
Autor Subiect: CRAP 2008  (Citit de 75188 ori)
0 Utilizatori și 1 Vizitator pe acest subiect.
oby 1
Rechin
Deconectat Deconectat

Gen: Bărbat
Localitatea: iasi

« Răspunde #100 : Luni 16 Iunie 2008, 09:21:05 »

drumurile pe care s-a circulat inclusiv noaptea sunt drumuri publice, ce nu puteau fi inchise, iar cu "vizitele" concurentilor de la un stand la altul s-a facut acest compromis dataorita meciurilor, dar in primul rind datorita lipsei aproape totale a capturilor. tot din cauzaq asta s-a permis si pescuitul la albitura la pluta, avertizindu-i pe cei care au facut-o sa cheme vecinii sa asiste la dril, in cazul in care le-ar fi intrat un crap pe sculele de concurs.oricum dintre cei care au punctat, doar ekipa din pascani s-a amuzat la pluta si asta pina in momentul cint au prins singura lor captura
Memorat

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
ciprian_galic
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #101 : Luni 16 Iunie 2008, 09:22:51 »

@bingogabi
e clar, ai ceva cu nea mustata
sa se mai organizeze un concurs de spinning de 1000 de ore, tot pe manjesti si sa vezi cum am sa "sfidez" concurentii cu, sa zicem, 10 stiuci de peste 10 kile, in maxim 10 minute. stii ce usor este?
Memorat
bingogabi
Salau
Deconectat Deconectat

Localitatea: Iasi

« Răspunde #102 : Luni 16 Iunie 2008, 09:29:34 »

@bingogabi
e clar, ai ceva cu nea mustata

Ce sa am??  Cum?
Memorat

Inainte de a vedea paiul din ochiul meu, uita-te la barna din ochiul tau !
blackwind
Alevin
*
Deconectat Deconectat

« Răspunde #103 : Luni 16 Iunie 2008, 11:35:59 »

adi-alevin..cu cine esti de acord..cu mine sau cu altii care spun ca totul a fost foarte in regula, elegant frumos si ..bla bla??Smiley....oricum..la obleti o s ama duc iar...merg super:))
Memorat
blackwind
Alevin
*
Deconectat Deconectat

« Răspunde #104 : Luni 16 Iunie 2008, 11:42:28 »

si pentru ca tot am fost acuzat ca fac acuzatii gratuite, sint frustrat si rautacios...in ultima zi...lumea venea pe balta la gratare...lumea se scalda...s.a.m.d......persoane care nu erau pescari inscrisi in concurs..................................asta ca sa fiu rautacios pina la capat, frustrat si altele....dar arbitrii nu erau prin cartier cind se intimplau chestiile astea....asha ca oby...te rog frumos...daca u spui ca totul a fost in regula eu imi retrag tot ce am spus pina acum, ma declar cel mai slab pescar existent la concursul despre care se discuta si iti fac tie cadou toate sculele mele .. Jamaica Bere
Memorat
blackwind
Alevin
*
Deconectat Deconectat

« Răspunde #105 : Luni 16 Iunie 2008, 11:46:46 »

reformulez..iti fac cadou sculele de crap...pastrez cele doua vergi care le mai am ca sa ma duc la pescuit obleti Fir intins
Memorat
adi_lupu
Biban
Deconectat Deconectat

Localitatea: Frankfurt,Hessen,De

« Răspunde #106 : Luni 16 Iunie 2008, 11:53:27 »

Reformulez:eu sunt cel mai slab pescar de crap  Rinjet
Memorat
oby 1
Rechin
Deconectat Deconectat

« Răspunde #107 : Luni 16 Iunie 2008, 12:03:15 »

multumesc mult pt cadou
eu nu am spus ca totul a fost in regula, nici pe departe, ci doar ca s-au facut niste concesii pescarilor care au avut bunavointa sa ramina pina la sfirsit
cei care faceau baie in zona de concurs sau incercau sa pescuiasca printre concurenti au fost imediat evacuati.pt gratarele de pe malulul apei la mai mult de 10 m de mal nu ai ce face decit sa ii rogi frumos sa se mute
cit priveste eventuale erori de arbitraj, fiecare le vede altfel: de exemplu am fost acuzat ca am lasat vacile sa intre la standul 1.... ce ati fi vrut sa stea un arbitru permanent acolo sa alunge vacile, cind la fel de bine o putea face si concurentul?acum ma gindesc ca poate si cufundacii si gistele au influentat rezultatul ... cind de fapt singura mare problema a fost lipsa pestelui(acuma nu stiu daca a lipsit doar din zona de concurs, cum au spus unii, sau din lac, cum au spus altii, printre care si eu).in rest eu nu stiu sa se fi inregistrat nici o contestatie in timpul concursului, si in concluzie consider ca arbitrii si-au facut bine treaba
Memorat

[ Doar membrii inregistrati pot accesa link-urile. Creare cont sau Autentificare ]
petru
Salau
Deconectat Deconectat

« Răspunde #108 : Luni 16 Iunie 2008, 12:24:11 »

mai ave-ti chef sa mai facem inca unul pe alta locatie?
-de parca nu mi-a ajuns asta ,dar mai este loc
-comisia de crap studiaza organizarea unui concurs pentru ''refacerea imaginii Asociatiei"
-
Memorat
oby 1
Rechin
Deconectat Deconectat

« Răspunde #109 : Luni 16 Iunie 2008, 12:28:39 »

propun Cassien, dar si acolo vor fi nemultumiti ca nu au tras linga Kurt sau Tim
Memorat

adi_lupu
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #110 : Luni 16 Iunie 2008, 12:30:41 »

Eu n-am nimic impotriva...doar ca nu mai vreau sa fiu acuzat de antipescuit ,din motive ca am dat nada dupa 2 zile si 2 nopti de relaxare totala.Vreau sa anunt ca eu la o partida normala de crap folosesc 10 maxim 15 Kg de nada si aia o dau doar daca e cazul.Cu asta eu am pus punct.
Memorat
petru
Salau
Deconectat Deconectat

« Răspunde #111 : Luni 16 Iunie 2008, 12:34:21 »

povestea cu trasul e tare de tot....
-dar povestea cu pestele tinut in sac pina la sfirsitul concursului nu o stiti?....am sa v-o spun la sedinta

Postat pe:: Luni 16 Iunie 2008, 12:32:18

adi stai linistit am folosit 120kg de grund(umed) si...ce daca
Memorat
adi_lupu
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #112 : Luni 16 Iunie 2008, 12:35:27 »

Sincer m-am linistit.Am crezut ca sunt singurul.... Rinjet
Memorat
ciprian_galic
Oblete
**
Deconectat Deconectat

« Răspunde #113 : Luni 16 Iunie 2008, 13:26:14 »

@ petru
vine imediat propunerea cu LATES-ul ... data, testare, samd Wink
Memorat
oby 1
Rechin
Deconectat Deconectat

« Răspunde #114 : Luni 16 Iunie 2008, 16:35:58 »

relu, spuneai ceva ca pui si standurile la clasament....?
Memorat

petru
Salau
Deconectat Deconectat

« Răspunde #115 : Luni 16 Iunie 2008, 17:04:47 »

una din marile greseli ale acestui concurs a fost ,ca nu s-a luat nr de telefon de la concurenti.Acum o luna jumatate in urma unor sesizari ,s-a hotarit schimbarea locatiei concursului .Am fost personal la Horgesti unde nu incap decit 16 echipe ,apoi a venit propunerea cu Latesul dar deja era prea tirziu.Cei care nu stiu ce inseamna sa organizezi un concurs vor fi primi care vor comenta.Pentu viitor cred ca Asociatia va organiza concursuri pentru pescari adevarati nu pentru circotasi.Pentru noi e mai simplu sa facem un concurs cu 16-19 echipe care stiu ce inseamna competitia decit cu 30 de echipe care sa se plinga ca nu a tras el la sort,ca a trecut barca pe linga ei la curatat iarba,ca cei de pe locul I are fratele patron de balta,ca cea mai mare captura nu era din acea balta....si altele.Comisia de stationar multumeste celor care au inteles situatia din acest concurs si au fost alaturi de noi si la bine si la rau.Acum se pune la cale o strategie prin care se ve forma un nucleu de 10 -16 echipe din toata Moldova ,deja se stiu, si sa participala competitiile din cadru Federatiei din care facem parte.Cred ca in acest fel am terminat cu circotasi si cu concursurile cu mari batai de cap
Memorat
adi_lupu
Biban
Deconectat Deconectat

« Răspunde #116 : Luni 16 Iunie 2008, 17:11:24 »

Corect desi probabil n-o sa ma aflu printre acele echipe sunt perfect de acord si cu ocazia asta nu se vor umple paginile sit-ului cu postari inutile.  Aplauze
Memorat
blackwind
Alevin
*
Deconectat Deconectat

« Răspunde #117 : Luni 16 Iunie 2008, 17:33:42 »

bravooo...aud prima chestie adevarata prin tot borsul asta de caracuda...cistigatorul concursului are fratele patron de balta unde culmea..chiar exista pesti de dimensiunea celor prinsi la concurs...bravos Evil
Memorat
blackwind
Alevin
*
Deconectat Deconectat

« Răspunde #118 : Luni 16 Iunie 2008, 17:36:45 »

,ca a trecut barca pe linga ei la curatat iarba,

CARE BARCA?
SINGURA BARCA CARE A CURATAT O MINA DE IARBA A FOST PLATITA DE O ECHIPA SA FACA TREABA ASTA LA STANDUL LOR....restul si-au scos iarba singuri pina la inceputul concursului....nici acum nu mi s-au vindecat pielea de pe gambe de la scos iarba de pe fund...ca aia de la suprafata am adunat-o cu mina Risete
Memorat
stan danut
Alevin
*
Deconectat Deconectat

Localitatea: Bacau

va salut

« Răspunde #119 : Luni 16 Iunie 2008, 17:46:46 »

eu am impresia ca cei care au luat locul 1 au bagat si ceva plumb in gura la peste sa fie mai greu la asta nu ati gandit nici unu?Cum?, eu oricum am plecat cind am vazut cita prostie poate sa fie. Risete Risete Risete Cool
Memorat
Pagini: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   In sus
  Imprimă  

Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Traducerea în limba română © 2006-2007 www.smf.ro
Joomla Bridge by JoomlaHacks.com
Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!
Pagină creată în 0.05 secunde cu 26 cereri.

Google a vizitat aceasta pagina Duminică 02 Iulie 2017, 21:34:49
Copyright © 2006-2017 Prieteni Pescari
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.